|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: D3 kapi
21.9.2016 11:39:55   
ziel
Zene kod mene bocica od D3 kapi bila van frizdera nekih 7 dana, smije li se sad ponovo koristiti? A tek otvoreno....

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: D3 kapi
21.9.2016 11:47:54   
bejbibi
Ja sam uvujek drzala vaniuser posted image valjda im nije sta skodilo ...mislim tako sam i sa M ,evo ga zdrav hB

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: D3 kapi
21.9.2016 13:25:50   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ja sam uvujek drzala vaniuser posted image valjda im nije sta skodilo ...mislim tako sam i sa M ,evo ga zdrav hB

Ni ja ne drzim u frizideru, zaboravim tako dati, mora mi biti kraj kreveta😊 Drugarica, farmaceutkinja, rekla mi je da ok, a pise na uputstvu na kojoj temp je preporucljivo drzati kapi, mislim da i ne mora u frizideru se drzati.

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: D3 kapi
21.9.2016 15:08:37   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ziel

Zene kod mene bocica od D3 kapi bila van frizdera nekih 7 dana, smije li se sad ponovo koristiti? A tek otvoreno....



meni nikada sekunde u frizu nise bile uvije u kuhinji na vidnom mjestu, tako i danas jer starija mora piti D kapi zbog nedostatka D vitamina.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: D3 kapi
21.9.2016 15:09:27   
ziel

IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Ja sam uvujek drzala vaniuser posted image valjda im nije sta skodilo ...mislim tako sam i sa M ,evo ga zdrav hB

Ni ja ne drzim u frizideru, zaboravim tako dati, mora mi biti kraj kreveta😊 Drugarica, farmaceutkinja, rekla mi je da ok, a pise na uputstvu na kojoj temp je preporucljivo drzati kapi, mislim da i ne mora u frizideru se drzati.

Cini mi se da pise do +8 .

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: D3 kapi
21.9.2016 15:33:21   
rose
meni su u frizideru...a napislaa sam na onom drzacu za pelene velikim slovima D3 da ne zaboravim...inace s prvom nisam dana fulala..a s ovom redovno fulam

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: D3 kapi
21.9.2016 23:45:44   
Farah 00
Zaboravila sam napomenuti da mi koristimo Oleovit D3 kapi i one se mogu drzati na temp do 25C, a Plivit se trebaju drzati na hladnom mjestu od 2 do 8C

_____________________________

25.11.2015. Ljubav se zove imenom tvojim D.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 332
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *