|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nuctrionisti
20.4.2012 14:40:29   
magbi
drage moje RR da vas pitam ima li itko iskustva sa nutricionistima jer meni zaista dijete nemogu pomoci,doduse ja nemogu bez slatkisa ni pod razno,pa ako je netko bio da mi kaze sta kako ,hvala vam puno
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: nuctrionisti
20.4.2012 14:59:27   
D_K
isla sam kod dr. serdarevic i jos uvijek cuvam listu koju mi je napravila.. sve se nadam da cu smoci snage da je i pocnem primjenjivati..
elem, zena ok, ljubazna, detaljna, plan realan ali je sve do snage volje.. ako si dozivjela taj 'klik' da pocnes nesto mijenjati u svojoj ishrani/nacinu zivljenja onda ti je toplo preporucujem a ako si kao ja onda dzaba gubis vrijeme i svoje i njeno user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: nuctrionisti
20.4.2012 15:21:20   
magbi
jeli u vrazovoj ste isli jeste li isla smrsali

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: nuctrionisti
20.4.2012 15:27:15   
gvendolina
Moja prijateljica se nakon sto je prestala pusiti jako udebljala,a vec ranije je imala visak kilograma tako da su joj zaista poceli stvarati problem. Uz pomoc nutricioniste uspjela je dovesti liniju u red i izgleda bolje nego ikad. Ali kao sto D_K rerce najvaznije je da sama doneses cvrstu odluku da zaista zelis nesto promjeniti i da se pridrzavas uputa. Osnovni savjeti o prehrani svode se na to da se maksimalno zdravo hrani, dakle prehrana bogata vocem i povrcem uz izbacivanje gaziranih sokova i kafe a unos sto vece kolicine vode i zelenog caja. Nesto sto bi svi trebali ciniti kako bi bili zdravi ali je malo teze pridrzavati se toga u danasnje vrijeme brzog zivljena

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: nuctrionisti
20.4.2012 15:29:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: D_K

isla sam kod dr. serdarevic i jos uvijek cuvam listu koju mi je napravila.. sve se nadam da cu smoci snage da je i pocnem primjenjivati..
elem, zena ok, ljubazna, detaljna, plan realan ali je sve do snage volje.. ako si dozivjela taj 'klik' da pocnes nesto mijenjati u svojoj ishrani/nacinu zivljenja onda ti je toplo preporucujem a ako si kao ja onda dzaba gubis vrijeme i svoje i njeno user posted image


ona je pomogla dvjema mojim poznanicama ...jedna je smrsala sed vec 25 kg a druga 16 ... sve islo po planu...vazna je bila samo njihova cvrsta volja da krenu..i ja sam mislila ici kod nje ali sam rjesila problem sa Dukan dijetom...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: nuctrionisti
20.4.2012 15:47:47   
magbi
jeli ta doktorica serdarevic u vrazovoj

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: nuctrionisti
20.4.2012 18:11:12   
nanika
Ja sam cula da je ta dr iz Vrazove odlicna ali ne znam kako se zoveuser posted image . Od moje zaove kolegica isla kod nje i smrsala 15 kg

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: nuctrionisti
20.4.2012 19:03:24   
magbi
cccccccc ja se sad cula javila se sestrica pa doktorica ramadanovic ili tako nesto maj i juni su puni a juli i avgust rade samo nesto porodicno zbog odmora tako da tek biti ce termin u septembru da nazovem i javim im se krajem avgusta a zna li iko ima li privatno negdje nutricionista

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: nuctrionisti
20.4.2012 19:04:47   
Miimy
Pozz isla kod dr Serdarevic i smrsala skoro 25 kg sad sam trudna , ne idem al sam jako puno naucila kako kombinirati hranu sta jesti tako da u trudnoci sam dobila samo 2 kg naucila me jako lijepim stvarima jako dugo smo saradjivale, i jos uvijek smo u kontaktu jedno divno stvorenje, al samo ako imate cvrstu volju, i odluku i to zelite mozete uspjeti jer treba dosta truda , odricanja, Bogami novca jer zdrava ishrana je i skupa, pridrzavati se jelovnika i savjeta.... Sretnoooooooo

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: nuctrionisti
21.4.2012 21:55:46   
magbi
massala cestitam na trudnoci

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: nuctrionisti
28.6.2012 0:27:48   
mušema
Znice moje ja sam smršala 8kg posle dva porodauser posted image i stalno stojim u mjestu sa 80kg prije prve trudnoće sam imala 64kg, nisam drzala djete nisam večerala poslije 18h,i smanjila sam tjesteljinu,hleb,gazirano itd dali pomaze zeleni čaj jeli iko koristiouser posted image user posted image

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *