|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Privatna porodilista u BiH?????
9.9.2012 20:28:10   
Full Moon
user posted image , misa mu, mislim kako je situacija sa ovom mrsom svakim danom sve gora bas bih voljela da imamo priliku da biramo nesto drugacije, ali hajd otom potom, samo ne znam kako ce se onda realizirati ovo oko patronaznih i zdravstvene zastite djeceuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Privatna porodilista u BiH?????
9.9.2012 21:07:42   
draguljče
Ima na Palama privatna ginekološka klinika gdje se rade i porođaji.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Privatna porodilista u BiH?????
10.10.2012 9:47:54   
mami.sa
Na Palama se privatno porodiliste Neo Vita... Nije neka velika bolnica kako sam ja to zamisljala...
Ja se nadam da ce u Sarajevu to privatno porodiliste biti nesto stvarno drukcije, a neki dan sam citala u Avazu da je bio plan i da porodiliste bude tamo na Grbavici kod shoping centra, pa se kao stanovnici bunili. I meni je to stvarno katastrofa. Nadam se da ce ovo za koje sam ja cula biti malo bolje planirano...

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Privatna porodilista u BiH?????
12.10.2012 10:05:03   
sarisari

nisam trudna ali iskreno se nadam da ce i Sarajevo dobiti privatno porodiliste to je stvar izbora, neka ima i drzavna ustanova i privatna pa zene neka biraju ko sta vise voli ili moze priustiti ja sam uvijek za mogucnost izbora i iskreno se jako radujem privatnom porodilistu

(odgovor članu mami.sa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Privatna porodilista u BiH?????
25.3.2013 18:02:55   
fikolino
Cula sam da bi se u Sarajevu trebalo otvoriti privatno porodiliste i to na Ilidji. Zna li iko sta o tome?

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Privatna porodilista u BiH?????
16.6.2013 18:05:01   
ella 2
Kad mi što nas zanima privatno porodilište,upitamo za to,molim vas što znate da odgovrite,a vas što ne znate da se suzdržite od držanja govora tipa:ma šta će ti to,možeš i u državnoj,i ja sam tamo rodila pa sam živa i tako dalje.......uz dužno poštovanje svim majkama sadašnjim i budućim-to me uopće ne zanima.......

Mislite da je uspjeh to sto ste ostale žive?Vijest za vas-moja nana je rodila svu djecu kod kuće i živjela dugo.Šta vam je čudno što ste žive?Zašto nebi bile žive?Mlade ste,zdrave,rodile začas,otišle kući,zaboravile bolnicu i iz vašeg kuta sad vam više i ne djeluje toliko loše....

Da li je nekoj od vas urađeno odstranjenje tumora veličine manje bebe i pri tome uspješan porod,a da ste time bile u kasnim četrdesetima?Ne,naravno,to se dogodilo ženi koja živi u Austriji,ovdje bi umrla.

da li je nekome ovdje pogrešna operacija urađena,pogrešna dijagnoza uspostavljena,da li je neko pio tablete za bakterije dok je tumor u njemu napredovao iz dobroćudnog u zloćudni?

Ovo su vam drage moje par iskustava samo iz moje familije.dalje ne idem.

da li neko od vas poznaje ženu bez maternice i jajnika?Poznajete sve,jeli tako?Znate zašto?Jer najviše na kugli zemaljskoj imamo žena sa odstranjenim spomenutim organima.

Ne želim ja puno detalja,i zaista nije lijepo da nekoga drugačije gledate zato što ima želje drugačije od vaših,i zato što je novce ostavljao za privatno rodilište,umjesto za auto ili fasadu....

Svi smo drugačiji,svačiji izbor poštujte,a svoj ne namećite......ako ne možete pomoći,nemojte ni odmagati.Hvala.

(odgovor članu fikolino)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *