|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Namirnice koje pomazu kod mrsavljenja
9.11.2009 20:12:01   
Adana
IZVORNA PORUKA: harun03

Čitala sam da je grejp jako dobar za mršavljenje, ali on je meni gori od limuna!!!
Čak mi je i zeleni čaj ukusniji.


Probaj crveni grejp, ali da ga skroooooz ogulis, i onu kozicu oko onih kriskica. Vjeruj mi da zna biti skoro pa bas sladak i nimalo gorak. Ja inace ne volim grejp, ali ovaj crveni je dobar. user posted image  Ili ako ti je lakse da ga iscijedis i popijes onako naiskap. user posted image  Dobar je u svakom slucaju.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Namirnice koje pomazu kod mrsavljenja
9.11.2009 20:13:34   
mube
zeleni caj je jako efikasan ko zeli smrsati,kazem vam iz iskustva,provjereno djelotvoran,za mjesec dana smrsala sam 8 kg i uz to se osjecala odlicno....treba ga ohladiti i piti barem litar dnevno

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Namirnice koje pomazu kod mrsavljenja
9.11.2009 20:17:26   
mube
a i jako je zdrav,zboravila sam napomenuti

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Namirnice koje pomazu kod mrsavljenja
9.11.2009 20:19:14   
harun03
ja pijem tri šolje dnevno, a mube jesi li bila na nekoj dijeti osim što si pila čaj?

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Namirnice koje pomazu kod mrsavljenja
9.11.2009 20:21:11   
mube
nikakva dijeta osim sto nisam vecerala poslije 7 sati,a pila sam litar caja dnevno,umjesto vode

(odgovor članu harun03)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Namirnice koje pomazu kod mrsavljenja
9.11.2009 20:57:12   
mamabb
Klinčić/karanfilić isto koristan za mršavljenje, ubrzava metabolizam. Baš je za lijena crijeva.
To sam skoro čula i počela da koristim, pa, vidjećemo da li ima efekta.
Sedam klinčića potopiti u trećinu čaše vode preko noći i ujutro popiti na tašte, samo vodu.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mube)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Namirnice koje pomazu kod mrsavljenja
6.2.2010 21:28:29   
Ilhana RR
Koliko god da je kupus zdrav netreba ga jesti puno dok se mrsaje... ja sam nedavno citala da iz ishrane treba umanjiti kupus jer od njega se naduje stomak i da izvinete izraz puno prdi...

takodjer i paprika isto radi...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Namirnice koje pomazu kod mrsavljenja
6.2.2010 21:30:17   
Hanady RR
samo sko od anansa i to 100%..ovo svašta nešta nabrojano niđe veze...probavla moja mama vala sve al neide sok od nanasa i grejp i to soka 500ml dnevno a grejp jedan žuti ujutro.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Namirnice koje pomazu kod mrsavljenja
11.2.2010 10:10:12   
magnolija*
Zeleni caj ubrzava metabolizam i pomaze u topljenju masti. Ja sam ga pila 1l dnevno s limunom i natrenom, al sam pravila blagi caj.
Svjezi ananas i grejp isto pomazu.


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *