|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pingo - posao
21.1.2013 13:44:44   
La Alma
Drage moje, voljela bih ako mi moze neko dati vise informacija o ovome. Radi se o nekoj fabrici sladoleda ovdje u Sarajevu. Izasao je oglas i traze dosta radnika, ali nista ne znam o njima, ni radno vrijeme, ni uslove niti sta drugo? Puno bi mi pomoglo ako neko nesto zna user posted image hvala unaprijed
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pingo - posao
21.1.2013 14:01:36   
lila25
Ne znam nista za tu firmu jeli ima negdje taj oglas koga primaju kakvi su uslovi jeli to proizvodnja sladoleda?I ja sam u potrazi za poslom builo kakav info...

(odgovor članu La Alma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pingo - posao
21.1.2013 14:42:30   
Nedi
Vidjela sam ovaj oglas na posao.ba ali nazalost nista o njima ne znam

Mozda bi ovu temu trebalo prebaciti na temu Trazim posao

< Poruku je uredio Nedi -- 21.1.2013 14:43:00 >

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pingo - posao
21.1.2013 15:05:07   
La Alma
Ja se izvinjavam, ali vjerovatno u brzini nisam ni nasla tu temu, ali nadam se da se moze prebaciti.
Konkurs je izasao na posao.ba, traze spremnost na rad u smjenama, ali nije navedeno ni koliko smjena ima, ni radno vrijeme, niti bilo sta drugo. Ipak, hvala vam :)

_____________________________

Pile moje malo 18.4.2012.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pingo - posao
22.1.2013 15:45:00   
kula
Pingo je jedno vrijeme sarađivao sa nama, islim da je riječ o proizvodnji sladoleda i da im je većina posla zapravo ljeti.
Mi smo raskinuli saradnju sa njima zbog velikih dugovanja, koja su ipak isplaćena čim je došla ljetna sezona.
Provjeri da li je riječ o njima, direktorica se zove Alma.
Eh, to je ono što ja znam o firmi Pingo...ako je to taj Pingo...
Ma moja deviza je - pokušaj, uvijek možeš odustati!

(odgovor članu La Alma)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *