|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako napraviti pinjatu
11.3.2013 11:20:15   
Mya_81 RR
Cijelo vrijeme sam mislila da je ovo nesto specijalno komplicirano za napraviti i da kod nas sigurno nema potrebnog materijala da se nabavi, ali sva sreca čika google ima odgovor na sve pa sam pronasla super ideju kako da se napravi. Tako je jednostavno i moze se dekorirati na tako razlicite i zanimljive nacine da se djeci svidi ono silno šarenilo.

Ovu ideju cemo definitivno napraviti za ovaj rodjendan, Jedino se malo bojim kako ce reagirati kad sva djeca počnu kupiti sve slatkise s poda. Bit ce suza garant user posted image Mozda da malo vjezbamo prije user posted image

http://www.wikihow.com/Make-a-Pi%C3%B1ata


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako napraviti pinjatu
11.3.2013 11:26:06   
maja78 RR
jao odlicnooooooooooo, ja danima kontam kako bi se mogla napraviti

gledala sam neku emisiju na discoveriu i cinilo mi se bas komplikovano

a obzirom da nam djeca gleedaju iste crtane onda smo o istom i razmisljale haha

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako napraviti pinjatu
11.3.2013 11:27:37   
Amani12
Odlicna ideja user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako napraviti pinjatu
11.3.2013 11:28:49   
rose 87
joj ovo mi je tako dobro,bilo bi bas zanimljivo na rodjendanu ionako stalno trazim nesto novo da zabavimo djecicu

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako napraviti pinjatu
11.3.2013 11:29:41   
ziki
haha pod uticajem Dore i osvajanja velike kugleuser posted image user posted image user posted image user posted image i ja razmisljam o ovom. Ja sam kontala treba neka podkonstrukcija folovi
Ili ovo ili maskembal

< Poruku je uredio ziki -- 11.3.2013 11:31:14 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako napraviti pinjatu
11.3.2013 11:31:17   
hatepsut
user posted image ,zadrzat cemo ideju user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako napraviti pinjatu
11.3.2013 11:31:59   
draguljče
Moja ćerka gleda onaj crtani Viva pinjata. Mislim da bi joj bilo interesantno ovo napraviti.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *