|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Afiniteti djeteta prema određenoj aktivnosti?
11.3.2013 18:33:47   
lepetetka
Čemu su sklona vaša djeca? Da li je to sport, crtanje,muzika, gluma...?

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 18:38:57   
Adana
Asja uživa u plesu i pjevanju... Za sada je sve to u domenu igre. Priča da bi voljela ići na balet. user posted image

Trenutno uči plivačke tehnike. Uživa da pliva/roni i ne ide joj loše, voli da bude u vodi. Sve u svemu sport joj leži.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 18:45:46   
ziki
Tarik ima sklonosti ka crtanju i "učenju" tj studioznom pristupu svemu npr sad ga zanimaju vitezovi i zamkovi, dok ne stigne zamak on je kupio knjigu o tome da nauči kako da se igrauser posted image
Tufik je još mali ali zvrk tako da mislim da ce ga sportovi i fizičke aktivnosti privlačit više od ovih statičnih

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 19:05:17   
mama Nermina
Ammar vec ima devet godina tak da ga samo zanim lego i skupljat i pravit neku kolekciju user posted image user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 19:10:41   
bebbe RR
Moja starija kćerka je oduvijek izrazit talenat za sportove i ples pokazivala. Mlađa manje, radije će cijeli dan slušati dok joj se čita nego, recimo, ići na rolanje ili klizanje, ali trudimo se da ni sporta ne fali. A sklonosti... Ne znam... Veoma lijepo pjeva, recimo, iako ne znamo od kuda joj takav sluh.user posted image

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mama Nermina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 19:12:51   
leona81
M najvise voli glumu...nazalost kod nas ne postoje radionice za malu djecu...voli pjevati, plesati i crtati takodjer...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 19:17:24   
Mya_81 RR
I moja M najvise voli glumu, ali ni kod nas nema radionica, a u pozoriste moze krenuti tek kad nauci citati.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 19:23:15   
lepetetka
user posted image user posted image slatko, male glumice user posted image
moj E voli da slaže kocke jako, da gradi nekakve zamkove, šatore, i jaaaako voli da crta user posted image nema koncentracije da sluša, ili da nešto nauči, a muziku baš ne voli, on jako rijetko pjevuši... doduše možda se i promijeni, neki dan ga slušam nešto pjevuši "čudna mala, čudna mala" to on lafo smislio pjesmu user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 19:25:37   
m.i.n.a.
moj arman voli sve sto ima veze sa vodom..od cesmovace do pljuvacke..voli je i na slici vidjetuser posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 21:16:32   
stella
Moja Hana voli da crta,plese...pa vidjecemo user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 21:20:25   
Blue rose RR
Trenutno je zanima sve i svašta, do kada vidjet ćemo.
Nije nešto ljubite sporta, više voli misaone stvari, i naravno ples i glumu - kao i svako žensko.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 21:44:42   
mamina princeza
i moju trenutno zanima bas svasta ... al najveci napredak u azadnje vriejme je u crtanju. samo crta i pise ...naucila je sva slova sama i sastavlja ih a niko je jie tome naucio . a crta puno ljepse nego ja kad sam bla duplo starija od nje. muzika i ples su od ranije sastavni dio svakog dana....
al ona ce garant biti advokat jerzna najbolje jezikatuser posted image ima odgovor na svako pitanje i podpitanje na svaki odgovoruser posted image

a ovaj maleni je jos mali al on je skroz drugaciji...oon ce biti mozda neki zanatlija ... zezamo se kazandzija ili elktircar jer samo gleda ima lise koja zica spojit ili prekinut u kuci. i jakoo voli da plese u zadnej vrijeme .. i to pravo a ne zna da hoda jos dobro al plese ko veliki i to mase glavom ko da je na partyju nemam pojma od koga je to pokupio....

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 21:50:26   
Adana

IZVORNA PORUKA: leona81

M najvise voli glumu...nazalost kod nas ne postoje radionice za malu djecu...voli pjevati, plesati i crtati takodjer...


Ima na FB 'Mali Magacin kabare' - rade sa djecom, gluma i sl. ali ne znam od koje godine....

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 21:54:25   
ljubičica 28
Još je mali da bi pokazao sklonost ka nečemu određenom.

Voli da 'čita' slikovnice, 'crta' gume na autu kojeg ja nacrtam user posted image i ostalo što ne liči ni na šta ali je to za njega riba, avion, medo...

Voli da trči, skače, šuta loptu...

Ono što sam primijetila jeste sposobnost da uoči detalje. Tako npr. u slikovnicama uvijek prije mene uoči neke sitnice (tipa da je leptir go user posted image i sl.). Takav je i u vožnji. Skenira svaku mačku, psa, pticu ili bilo šta neobično na ulici.

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Afiniteti djeteta prema određenoj aktivno...
11.3.2013 21:58:39   
leona81

IZVORNA PORUKA: Adana


IZVORNA PORUKA: leona81

M najvise voli glumu...nazalost kod nas ne postoje radionice za malu djecu...voli pjevati, plesati i crtati takodjer...


Ima na FB 'Mali Magacin kabare' - rade sa djecom, gluma i sl. ali ne znam od koje godine....


mislim da je od osme. pitala sam ih. ima jos jedna za manje radionica u Jelicevoj od 5 ili 6 godina. al niko nece primiti nju od 3

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *