|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pranje kose
12.3.2013 22:23:22   
SdZ
Istrazivanja su pokazala da izlazak na hladan, svjez zrak nakon pranja kose ne moze imati negativan utjecaj na zdravlje.
Meni je mama u djetinjstvu "usadila" u glavu da ne smijem van nakon pranja i danas se toga drzim.

Kakva su vasa iskustva s ovim?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:26:50   
Amyla
Ja skoro uvijek perem kosu prije nego negdje krenem, ali to bude pretezno par sati prije, jedini izuzetak je ako idem bas bas rano, onda je operem navece, a jako se brzo masti pa je relativno cesto perem user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:26:58   
Adana
Ja generalno ne vjerujem u to, i u propuh...

Neću reći da hladnoća nekada neće negativno uticati, ili da se neće još prikačiti i neka bakterija/virus i sl. pa napraviti ''kuršlus''. Jer sam sigurna da ima neko ko je dobio parezu facijalis ili se dobro nahladio zbog ''mokre glave''....

< Poruku je uredio Adana -- 12.3.2013 22:29:38 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:27:19   
salmy
kad perem kosu taj dan sam zatvorena u stanu...nema sanse da izadjem vani,ni na balkon

Kad se sisam u salonu..uvijek gledam da je auto bllizu i da imam 2 kape na glavi
Doduse ja imam bas dugu kosu...i treba dosta vremena da je osusim

bez obzira koliko smo je osusili,2 sata poslije pranja kose..glava je mokra...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:29:00   
visnjica1
I ja sam citala navedeno ali mislim da to nijw tacno jer kad god sam oprala kosu i izasla ubrzo vani glava, zub.su me zaboljeli ili isto prenocila u hluser posted image adnoj sobi a danasnja istrazivanja ima tako glupih zakljucaka da Bog sacuva od pramtivijeka stojo ne izlazi mokre glave napolje

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:29:55   
hapymum
Najopasnije je oprati kosu navece direktno pred spavanje pa leci nego je oprati pa izaci vani

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:30:52   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: hapymum

Najopasnije je oprati kosu navece direktno pred spavanje pa leci nego je oprati pa izaci vani

Ja to uvijek tako radim. Osušim je i odmah legnem.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:31:27   
felix

IZVORNA PORUKA: salmy

kad perem kosu taj dan sam zatvorena u stanu...nema sanse da izadjem vani,ni na balkon

Kad se sisam u salonu..uvijek gledam da je auto bllizu i da imam 2 kape na glavi
Doduse ja imam bas dugu kosu...i treba dosta vremena da je osusim

bez obzira koliko smo je osusili,2 sata poslije pranja kose..glava je mokra...

isto. sam sto ja se ne usudjujem da mi neko pere grivu zimi kad se sisam il sta vec .....
ovo gore prvo podvuceno pogotovo, cak je osusim i opet ujutro kad ustanem mokra vuhka bude ....

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:33:18   
hapymum

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: hapymum

Najopasnije je oprati kosu navece direktno pred spavanje pa leci nego je oprati pa izaci vani

Ja to uvijek tako radim. Osušim je i odmah legnem.



To ti je vrlo opasno vjeruj mi,idealno za mozdanog udara

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:33:25   
ljubičica 28
Usađeno u glavu da se ne izlazi nakon pranja kose i vjerovatno će tu i ostati user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:33:28   
minie
Nakon pranja kosa ne bi trebali izlaziti 4 sata na hladan vazduh, a slazem se sa happymum da je ipak mokre kose najopasnije zaspati.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:33:37   
vila_7

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: hapymum

Najopasnije je oprati kosu navece direktno pred spavanje pa leci nego je oprati pa izaci vani

Ja to uvijek tako radim. Osušim je i odmah legnem.


i ja ovako najcesce. Moja kuma opere kosu ne osusi je (samo onako malo na zraku da bas ne cijedi) i legne spavati. OK to je druga krajnost i ne bih nikad- al npr.znaci legnem poslije pranja, iz frizerskog normalno izadjem, ali inace ostanem u kuci nakon pranja (osim bas ljeti)

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:34:44   
salmy

IZVORNA PORUKA: hapymum

Najopasnije je oprati kosu navece direktno pred spavanje pa leci nego je oprati pa izaci vani

to nikako..barem par sati pred spavanje oprati...nikako oprat osusit i leci
ujutru ces sam sebi saptat na uvceuser posted image

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:36:21   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: SdZ

Istrazivanja su pokazala da izlazak na hladan, svjez zrak nakon pranja kose ne moze imati negativan utjecaj na zdravlje.
Meni je mama u djetinjstvu "usadila" u glavu da ne smijem van nakon pranja i danas se toga drzim.

Kakva su vasa iskustva s ovim?


Ja sam dosad vjerovala da se ne smije... Jos muzu non stop trubim da nije normalan, jer on opere kosu i odmah vani. A eto ziv i zdravuser posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:37:07   
felix

IZVORNA PORUKA: ljubičica 28

Usađeno u glavu da se ne izlazi nakon pranja kose i vjerovatno će tu i ostati user posted image

isto
inace sam, jako osjetljiva kad bi bilo kako dr. uradila sutra bi me po hitnoj trazili na intezivnoj njeziuser posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:37:45   
Adana

IZVORNA PORUKA: hapymum


IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: hapymum

Najopasnije je oprati kosu navece direktno pred spavanje pa leci nego je oprati pa izaci vani

Ja to uvijek tako radim. Osušim je i odmah legnem.



To ti je vrlo opasno vjeruj mi,idealno za mozdanog udara




Znaš li zašto?


Ja često operem i osušim kosu i legnem nedugo nakon toga...
isto tako ne zazirem od pranja kose u frizerskom i izlasku iz istog bez obzira na godišnje doba.
Ljeti skoro nikada ne sušim kosu, a zimi mi se zna desiti da je operem, osušim i izađem.
I da, počesto nakon treninga odem kući mokre glave jer mi je mrsko čekati da osušim kosu ili mi bude prevruće da je sušim do kraja....

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu hapymum)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pranje kose
12.3.2013 22:38:48   
felix

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


IZVORNA PORUKA: SdZ

Istrazivanja su pokazala da izlazak na hladan, svjez zrak nakon pranja kose ne moze imati negativan utjecaj na zdravlje.
Meni je mama u djetinjstvu "usadila" u glavu da ne smijem van nakon pranja i danas se toga drzim.

Kakva su vasa iskustva s ovim?


Ja sam dosad vjerovala da se ne smije... Jos muzu non stop trubim da nije normalan, jer on opere kosu i odmah vani. A eto ziv i zdravuser posted image user posted image


on ko jos jedan se tak k.....i ja nebi to smjela ima smjelosti to uraditi mm je isti ja on bas pazi, jednom je slucajno izaso van zaboravio jadan da je kosu oprao, kad je uso vice jbte jel da no ja kosu prao ajd reko neces umrijeti ne brini seuser posted image on se sav jadnik zado u brige

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pranje kose
2.5.2016 22:08:45   
mamin_zivot
Pozdrav drage žene... Nisam mogla pronaći temu vezano za vaške u kosi. Djevojčica je dobila u vrtiću, šta je najefikasnije i kako se ponašati da se što prije očisti... Koristim Sumifen šampon i gusti češalj. Gnjida ima poprilično a do sad sam našla pet vaški. Pomoć, svaki savjet je dobrodošao.

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pranje kose
2.5.2016 22:36:56   
ninuska
http://www.ringeraja.ba/forum/m_354513/mpage_1/key_/tm.htm#354513

Ja sam.ovo nasla ako moze pomoci :)

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *