|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 14:55:47   
salmy

IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja alkoholom perem sve,ribam podove sedmicno njime...dezinfekcija i deratizacija mi je obavezna jednom u 15 dana....ruke se peru non stop...nema pusenja...nema rukovanja
gosti kad dodju idu na pranje ruku i nogu...zaduzim ih papucama za hodanje po stanu...i tako


ja mislim da ne pretjerujemuser posted image ,mada mogu pretjerat kad hocu....
recimo danas sam bas bas pretjerala....lift sam dezinfikovala alkoholom i


Ozbiljno?!
sta radis sa npr. zenskim gostima koje ti dođu u posjetu u štramplama? Tjeraš ih da se skidaju?

Obavezno...striptiz redovno....zezam se naravno....
Ali mrzim osobe koje zive pod "staklenim" zvonom...za sve imaju posebnu krpicu..kanticu i redovno sterilisu pre i poslije....a u auto im udjes tek kad skines cipeleuser posted image

user posted image user posted image user posted image
šta imaš ti protiv ovih što za sve imaju posebnu krpicu user posted image

ama nemam nista..al nekad ga pretjeraju

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 14:56:19   
bebacha

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a nije vanm palo na pamet da bi dječak mogao piškiti sjedeći?
mislim bilo je te priče na RR


jest zdravije al kad su mali to neide,pogotovo ako se prave veliki pa moraju samo u wc)kao moj Alen)
nema osjecaja da čunu mora dobro usmjerit prema dola da nebi sve upisao
ja sam to forsirala(sjedeci) i onda odustala jer neide za sad

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 14:56:54   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni je samo nepojmljivo da ljudi mogu hodati obuveni u kući...to mi je user posted image
Ne osuđujem nikoga...ali to u svojoj kući ne mogu zamisliti i ne dozvoljavam.

Jednom sam prilikom vratila komšiju koji živi ispod mene jer je pošao ući obuven. Nije mu bilo drago...al to fakat nisam mogla dozvoliti.


Znas i sama kako je ovdje, svi hodaju obuveni i ulaze najnormalnije u obuci; iskreno meni je to user posted image . Meni ko god da dolazi, fino mu kazem da skine cipele u hodniku i onda udje, ja vala ne sterilizovala sve podove, zbog njihovog cejfa.


Ovi naši što žive 'tamo' su već naviknuli svoje goste da se izuvaju kad kog njih dođu. Isto rade i arapi, turci.

Elem, jesi ti probala Alcool menager iz Carrefoura? user posted image


I mi smo navikli stalne goste, al vazda imas neke "majstore" sto dodju da provjere te ovo te ono user posted image .

Nisam, bas sam te htjela pitati kako ti se zove taj alkohol, jos ako fino mirise. Jer ove "prskajuce" mrzim, grlo me stipa 3 sata poslije...

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 178
   [Obrisana poruka]
22.7.2013 14:56:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 14:57:21   
bebacha

IZVORNA PORUKA: palachinken

I meni je to gadno. Jos onda digne noge u onim cipeluštinama na sto. A da ne spominjem kako nije udobno...mislim da nema rahatnijeg osjećaja doći kući i skinuti čarape pa bosih nogu uokolo (osim skidanja grudnjka, e to je još veći merak)


ja imam osjecaj da grudnjak skidam prije obuceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 14:59:01   
salmy
Vani voli piskit jer "dobaci daleko" nedavno bili kod tete gdje imaju buraniju..krompir posadjenu...sav je sretan jer je buraniu popiskiouser posted image valjda se nafuro da je vatrogasac..lud je za njima

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 181
   [Obrisana poruka]
22.7.2013 14:59:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mala_sa)
  Neposredna veza do poruke: 182
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:00:19   
ziki

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: palachinken

I meni je to gadno. Jos onda digne noge u onim cipeluštinama na sto. A da ne spominjem kako nije udobno...mislim da nema rahatnijeg osjećaja doći kući i skinuti čarape pa bosih nogu uokolo (osim skidanja grudnjka, e to je još veći merak)


ja imam osjecaj da grudnjak skidam prije obuceuser posted image user posted image user posted image

meni grudnjak ne smeta, ja sam ljeti u njemu i gaćamauser posted image
ne vezano za temu pita me Tarik juče što sam obukla suknju samo mi smeta user posted image (odvešće mi saocijalan služba đecu)

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:01:29   
leona81
ja koristim dm-ove preparate za pod, parket, wc, imaju super stvari...za dezinfekciju imam golden proizvode...imam zasebne krpice, ali ne pretjerujem ni u cemu...kod nas je problem sto nam ulazi strasno puno prasine iz vana, jer su losi prozori a tramvaj svaki dan, auta, uzas...taman prebrises i opet je crno. prozori su odron...igracke perem 1-2 puta godisnje one plisane, ali s njima se ne igra nego sluze za ukras. ostalo prebrisem mozda 3-4 puta godisnje sredstvom za dezinfekciju.

malenu sam ostavila jednu noc, kad je imala jedno 2 godine i sva se istraumirala kako ce bez mene. i od tada nikad vise se nismo razdvojileuser posted image i na more idemo zajedno, i na put...vodit cemo je gdje god budemo mogliuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:05:55   
bebacha

IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: palachinken

I meni je to gadno. Jos onda digne noge u onim cipeluštinama na sto. A da ne spominjem kako nije udobno...mislim da nema rahatnijeg osjećaja doći kući i skinuti čarape pa bosih nogu uokolo (osim skidanja grudnjka, e to je još veći merak)


ja imam osjecaj da grudnjak skidam prije obuceuser posted image user posted image user posted image

meni grudnjak ne smeta, ja sam ljeti u njemu i gaćamauser posted image
ne vezano za temu pita me Tarik juče što sam obukla suknju samo mi smeta user posted image (odvešće mi saocijalan služba đecu)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
nije te navikao takouser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:09:25   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: mala_sa


IZVORNA PORUKA: Iman83

Meni je samo nepojmljivo da ljudi mogu hodati obuveni u kući...to mi je user posted image
Ne osuđujem nikoga...ali to u svojoj kući ne mogu zamisliti i ne dozvoljavam.

Jednom sam prilikom vratila komšiju koji živi ispod mene jer je pošao ući obuven. Nije mu bilo drago...al to fakat nisam mogla dozvoliti.


Znas i sama kako je ovdje, svi hodaju obuveni i ulaze najnormalnije u obuci; iskreno meni je to user posted image . Meni ko god da dolazi, fino mu kazem da skine cipele u hodniku i onda udje, ja vala ne sterilizovala sve podove, zbog njihovog cejfa.


Ovi naši što žive 'tamo' su već naviknuli svoje goste da se izuvaju kad kog njih dođu. Isto rade i arapi, turci.

Elem, jesi ti probala Alcool menager iz Carrefoura? user posted image


I mi smo navikli stalne goste, al vazda imas neke "majstore" sto dodju da provjere te ovo te ono user posted image .

Nisam, bas sam te htjela pitati kako ti se zove taj alkohol, jos ako fino mirise. Jer ove "prskajuce" mrzim, grlo me stipa 3 sata poslije...


Ja mrzim sve što prštiuser posted image

Doslovno...od sredstava za čiščenje do dezodoransa.
Samo parfem prolazi user posted image

U Carrefouru smo kupili, 3 eura čini mi se...a super je, lijepo miruši, a nije štetno a ni skupo vala.

Evo ti slika:

http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://www.ph06.com/4125-190-thickbox/alcool-menager-1l-vanille.jpg&imgrefurl=http://www.ph06.com/solvant-divers/4125-alcool-menager-1l-vanille.html&h=600&w=600&sz=30&tbnid=9gLqJDKlafZGdM:&tbnh=90&tbnw=90&zoom=1&usg=__syAkhwF96bXbcnAMGkoPGBOO-nI=&docid=yz3oR0uj-9iSAM&sa=X&ei=lSztUe3eIsjU4QTinoCwBw&ved=0CDEQ9QEwAg&dur=300


Hvala, ovo cu vec sutra da kupim i pobacam sve ove ajaxe i ostale rasprsivace user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:11:26   
veeseelaa
vodit cemo je gdje god budemo mogliuser posted image


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:15:58   
leona81

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vodit cemo je gdje god budemo mogliuser posted image


user posted image


najgore mi je kad neko kaze sto vodite malo dijete ona se svakako niceg ne sjeca. A M zna sve detalje, i svima prepricava...ne znam sto je ne bi vodili, da smo bili pametniji i u mogucnosti iskoristili bi sve do 2 godine kad se placa samo 10 posto karta...
a more pogotovo, pa zbog nje i idem na more a ne zbog sebe...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:18:01   
ziki

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vodit cemo je gdje god budemo mogliuser posted image


user posted image


najgore mi je kad neko kaze sto vodite malo dijete ona se svakako niceg ne sjeca. A M zna sve detalje, i svima prepricava...ne znam sto je ne bi vodili, da smo bili pametniji i u mogucnosti iskoristili bi sve do 2 godine kad se placa samo 10 posto karta...
a more pogotovo, pa zbog nje i idem na more a ne zbog sebe...

user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 189
   [Obrisana poruka]
22.7.2013 15:19:08   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:23:24   
leona81
@ Iman ma naravno, eto mi je nismo vodili u ZG jer smo isli na koncert, da nismo naravno vodili bi je, ali ostala je kod sveki u Bihacu i mi smo dosli istu noc. vidjela sam dijete od 4,5 god na Beyonce. to je fakat nenormalno, kakav je to samo sound, preglasno je i za mene a ne za dijete. a sto je najjace mala je svo vrijeme sjedila, kao da je odrasla? mislim hajd sve, Beyonce ok al meni bi to u dobi od 4,5 bilo predosadno i potpuno nepotrebno

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:24:34   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vodit cemo je gdje god budemo mogliuser posted image


user posted image


najgore mi je kad neko kaze sto vodite malo dijete ona se svakako niceg ne sjeca. A M zna sve detalje, i svima prepricava...ne znam sto je ne bi vodili, da smo bili pametniji i u mogucnosti iskoristili bi sve do 2 godine kad se placa samo 10 posto karta...
a more pogotovo, pa zbog nje i idem na more a ne zbog sebe...


Čuj ne sjeća...čak iako zaboravi mjesta i ljude, neće osjećaje i iskustva.

Mi Iman vodimo s nama i baš nam je merak...rijetkost je da je negdje ostavimo i to radimo samo ako imamo neku obavezu na putu koja isključuje dijete...



upravo tako
moja A gleda neke slike sa nekih druženja i sve pita gdje sam ja, a ona tada nije bila ni rodjena
zante koliko joj je teško što nije s nama
pa ja joj kažem ti si bila u brti i ona se smiri

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:30:07   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: salmy

Nego ova tema nema veze sa tim

pitanje za mame djecaka...kako da ga "ubijedim" da cunom ne plese dok piski...ja se slomih brisajuci soljuuser posted image
On koliko sam skontala namjerno to radi...dobaci nekad do vodokotlicauser posted image


imamo isti problem i jos "prekidanje".znaci piski pa stane pa opet piski i tako sto put
sad smo kupili one loptice za solju,onaj miris,bref cini mi se
i zanimljivo mu da njih piski pa trenutno ne plešeuser posted image user posted image


moja kona je znala nasuti malo deterdzenta za sudje (da puno pjeni) pa je njemu bilo zanimljivo da to gadja i da se stvara pjena

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 15:34:53   
aidana
Ja sam svog ostavila do sad jednom na 4 dana sa mamom. Imao je 8 mjeseci, nije dojio a isli smo u Austriju u januaru kad je padao bas snijeg. Nije mi bilo lako ali poslije mi to vise nije ni bilo strasno. Bio je u svojoj kuci gdje je navikao a mama je s njim sve radila isto kao i ja, ako ne vjerujem njoj ne znam kome bi. A na more ne bi nikad bez njega, pa sto rece leona najvise bih i isla zbog njega.

Da dodam da ja podove brisem svaku noc user posted image Sta cu drugo, ovaj moj lize parket, pa zagnjuri glavu u cupavi tepih i tako dalje user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 16:12:00   
milenium

IZVORNA PORUKA: leona81

a more pogotovo, pa zbog nje i idem na more a ne zbog sebe...


ovo i ja uvijek govorim!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 19:28:13   
vila_7

IZVORNA PORUKA: milenium


IZVORNA PORUKA: leona81

a more pogotovo, pa zbog nje i idem na more a ne zbog sebe...


ovo i ja uvijek govorim!



potpisujem i ja...... I gledam po sebi koliko mi je djetinjstvo sto se toga tice ostalo u lijepom sjecanju jer su nas roditelji svuda sa sobom vodili i jos ljeti je obavezan izlet nedjeljom bio-i to kad smo veci bili sa biciklima do mjesta izleta..... to mi nekako bas stvara povezanost citave obitelji. Ili npr.kasnije sam MRZILA nedjeljne ruckove na koje smo morali biti svi prisutni u isto vrijeme a sad mi je drago sto me mama tjerala

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 19:44:03   
animagical

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja alkoholom perem sve,ribam podove sedmicno njime...dezinfekcija i deratizacija mi je obavezna jednom u 15 dana....ruke se peru non stop...nema pusenja...nema rukovanja
gosti kad dodju idu na pranje ruku i nogu...zaduzim ih papucama za hodanje po stanu...i tako


ja mislim da ne pretjerujemuser posted image ,mada mogu pretjerat kad hocu....
recimo danas sam bas bas pretjerala....lift sam dezinfikovala alkoholom i


Ozbiljno?!
sta radis sa npr. zenskim gostima koje ti dođu u posjetu u štramplama? Tjeraš ih da se skidaju?

Obavezno...striptiz redovno....zezam se naravno....
Ali mrzim osobe koje zive pod "staklenim" zvonom...za sve imaju posebnu krpicu..kanticu i redovno sterilisu pre i poslije....a u auto im udjes tek kad skines cipeleuser posted image

user posted image user posted image user posted image
šta imaš ti protiv ovih što za sve imaju posebnu krpicu user posted image

ama nemam nista..al nekad ga pretjeraju

cuj deratizacijauser posted image a odakle ti misevi kad toliko cistis?user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: (ne)brižna mama
22.7.2013 20:50:03   
salmy

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Neca xxx


IZVORNA PORUKA: salmy

Ja alkoholom perem sve,ribam podove sedmicno njime...dezinfekcija i deratizacija mi je obavezna jednom u 15 dana....ruke se peru non stop...nema pusenja...nema rukovanja
gosti kad dodju idu na pranje ruku i nogu...zaduzim ih papucama za hodanje po stanu...i tako


ja mislim da ne pretjerujemuser posted image ,mada mogu pretjerat kad hocu....
recimo danas sam bas bas pretjerala....lift sam dezinfikovala alkoholom i


Ozbiljno?!
sta radis sa npr. zenskim gostima koje ti dođu u posjetu u štramplama? Tjeraš ih da se skidaju?

Obavezno...striptiz redovno....zezam se naravno....
Ali mrzim osobe koje zive pod "staklenim" zvonom...za sve imaju posebnu krpicu..kanticu i redovno sterilisu pre i poslije....a u auto im udjes tek kad skines cipeleuser posted image

user posted image user posted image user posted image
šta imaš ti protiv ovih što za sve imaju posebnu krpicu user posted image

ama nemam nista..al nekad ga pretjeraju

cuj deratizacijauser posted image a odakle ti misevi kad toliko cistis?user posted image

Kad macke nema misevi kolo vode...e neces rekla sam..
http://slkm.at/5516531



(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 198
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Cipele, koju prvo obuti?
veeseelaa

primjetila sam da masa raje svojoj djeci praktikuje obuti prvo desnu cipelu, radite li vi isto? ja baš i ne

Da, prvo desna cipelica (76%)

Ne (24%)


Broj svih glasova: 212

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *