|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 59 [60]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
22.2.2014 7:21:53   
milocamia
Zna li ko kada ce biti uplata za oktobar,mozda ovaj mjesec ili ipak ne?

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu mamma_)
Neposredna veza do poruke: 1476
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
8.4.2014 7:46:32   
niki83
Moze li mi neko napisati za koji mjesec je uplacena posljednja naknada?! I jeste li u martu primile ijednu?!

_____________________________

N&N

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 1477
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
11.4.2014 13:33:47   
ivona 82
drage žene, nemam vremena čitati sve postove pa vas molim da mi javite je li neko imao sličan problem i kako ga je riješio.
Naime, rodila sam 31.1. Nisam znala da postoji rok za podnošenje zahtjeva za porodiljnu naknadu umjesto plate pa sam zahtjev podnijela sa zakašnjenjem.
Ali, kažu mi da to i nije veliki problem. Veći problem je to što sam imala prekid radnog odnosa u trajanju od 15 dana u zadnjih šest mjeseci prije poroda.
Trebam dostaviti platne liste za tih šest mjeseci pa će mi priznati pravo na naknadu ali tek za maj. Dakle, tri mjeseca ništa.
Je li neko imao sličan problem i kako ga je otklonio?
Unaprijed hvala!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1478
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
11.4.2014 22:59:23   
adna denis
POZDRAV SVIMA naknada kasni barem u zavidovicima odakle sam ja ,,ja imam rjesenje sa datumom 1 ,,11 prosle godine a dobila sam prve novce proslog mjeseca i to dve one malko vece cifre i dve male tako da imam jos 4 manje dobit nije kod svih ista cifra na rjesenju znaci leglo mi na racun 317 km a ima jos po 48 ,00km jos za 4 mjeseca jada jadno majkemi neznam a interesuje me jel kod vas u sarajevu bolje

(odgovor članu ivona 82)
Neposredna veza do poruke: 1479
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
11.4.2014 23:05:08   
adna denis
ja iskreno mislim da bi sada trebala bit za januar ako racunamo one dve manje takoo one vece su za opremu bebe i dohrana majke dojilje ,,ili ako ne racunaju tako onda bi trebala sada bit uplacena za mjesec mart usto sumnjam iskreno ako neko nesto zna neka javiii

(odgovor članu adna denis)
Neposredna veza do poruke: 1480
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
12.4.2014 21:22:55   
Nedi

IZVORNA PORUKA: niki83

Moze li mi neko napisati za koji mjesec je uplacena posljednja naknada?! I jeste li u martu primile ijednu?!

posljednja plata je bila za novembaruser posted image

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1481
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
12.4.2014 22:11:19   
adna denis
u martu sam ja dobila novac al kako god izracunam to je za novembar mjesec a doplatak neznam za koji mjesec trba doc ko ko zna volila bi da mi kaze hvala

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1482
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
13.4.2014 23:01:37   
adna denis
kazu do 20 ovogg da ce bit a sad kad tacno nemam pojma

(odgovor članu adna denis)
Neposredna veza do poruke: 1483
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
18.4.2014 23:38:26   
niki83

IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: niki83

Moze li mi neko napisati za koji mjesec je uplacena posljednja naknada?! I jeste li u martu primile ijednu?!

posljednja plata je bila za novembaruser posted image


wow user posted image nacekat cu se ja da primim prvu user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1484
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
25.4.2014 12:26:40   
cucika
Pozdrav, pitanje za zenice koje su se morale ranije vratiti na posao: jeste li se morale odreci porodiljske naknade od kantona? Bila bih vrlo zahvalna na nekom konkretnom odgovoru.
Hvala!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1485
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
26.4.2014 12:44:57   
niki83
U rjesenju koje si dobila iz centra pise da u slucaju prekida porodiljskog odrices se naknade i to si duzna u roku od sedam dana, cini mi se, prijaviti to centru.

_____________________________

N&N

(odgovor članu cucika)
Neposredna veza do poruke: 1486
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
10.7.2015 14:37:26   
oopsydaisy
Pozdrav svima, ponovo pokrecem temu. Zanima me procedura oko porodiljskog. Ja sam trenutno na trudnickom bolovanju, pa cekam jos par dana pa cu na komisiju. Ne znam sta bude tad? Ko me placa? Gdje se treba javiti za porodiljsku naknadu? Kakva je procedura? -Konkretno u Zenici. Eto, ako neko ima strpljena da me detaljnije uputi, bila bih zahvalna :-)

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 1487
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
9.1.2016 15:50:46   
alym
zna li neko za koji je mjesec uplaceno zadnji put,ja dijete rodila u julu,jos nista nisam dobila..hvala

(odgovor članu mama visoko)
Neposredna veza do poruke: 1488
   RE: Porodiljska naknada ZE-DO kanton
24.1.2017 20:01:07   
nina89
I mene interesuje koja je procedura u ostvarenju prava na porodiljnu naknadu? I kako se tretiraju porodilje koje su za vrijeme trudnoce promjenile mjesto prebivalista, samim tim i kanton?

(odgovor članu alym)
Neposredna veza do poruke: 1489
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 58 59 [60]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 58 59 [60]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *