|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Klima uredjaj
23.6.2013 15:39:17   
Mya_81 RR
Konkretno me zanima pokretna klima. Koliko je efikasna? Kao ugradbena ili je dosta slabija?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Klima uredjaj
23.6.2013 16:26:56   
Galicia
MM je imao tu pokretnu, sto crijevo ide kroz prozor. Hem je to crijevo nezgodno, kako ces napraviti rupu u prozoru okruglu da samo tu crijevo izlazi. user posted image
Ja znam da mm nije bio zadovoljan ni sa hladjenjem, a zivio je u poprilicno malom stancicu.
Tako da je vratio klimu nakon mjesec dana koristenja i onda je uzeo "standardnu" (za Am trziste) one sto idu u prozore.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Klima uredjaj
23.6.2013 17:51:35   
Mya_81 RR
Hmmm, nisam ni znala da ima to crijevo. mora li ono ici bas van ili moze posuda biti unutar stana. Razmisljam o pokretnoj iskljucivo da izbjegnem komplikaciju s postavljanjem i busenjem zida.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Klima uredjaj
23.6.2013 17:54:59   
Galicia
Mora ici napolje kroz prozor.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Klima uredjaj
23.6.2013 17:56:36   
Galicia
Evo ti video pa pogledaj kako fercera.
http://www.youtube.com/watch?v=yQ5PHudhbn0

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Klima uredjaj
23.6.2013 18:16:30   
bebaa
možda za naše tržište nije tako....zaova u radnji ima tu pokretnu i nema nikakve cijevi muslim da ima posudu kao ovi odvlaživači zraka....a i mi smo ovih dana u dubokom razmišljanju o klimi...kojoj...koliko vati....da li ima program odvlaživanja jer je on super...u isto vrijeme i izvlači vlagu i hladi a ne puše kao kad prebaciš samo na hlađenje....
pa još nismo skontali koju....
a pitaj ti u prvom objektu gdje se prodaju da li ima ta cijev....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Klima uredjaj
23.6.2013 18:19:18   
bebaa
auuuuuuuu evo čitam sad na forum.hr apsolutno negativna iskustva pa eto proguglaj malo.......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Klima uredjaj
23.6.2013 19:04:33   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Konkretno me zanima pokretna klima. Koliko je efikasna? Kao ugradbena ili je dosta slabija?




nista ne valja.
ako vec planiras da kupis nesto i potrosis novce busi zid.
ugradbena klima se postavlja brzo i nema toliko necistoce kao sto ti mislis a dosta je efikasnija od pokretne.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Klima uredjaj
24.6.2013 9:50:25   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Konkretno me zanima pokretna klima. Koliko je efikasna? Kao ugradbena ili je dosta slabija?

Mi je imamo i nama je super. Ima tu cijev nazad, ali mi je nismo provukli kroz prozor, nego smo je ubacili u otvor od dimnjaka.
To nam taman dodje u hodniku, tako da klimu mozemo usmjeriti u dnevni boravak, spavacu sobu i djeciju sobu.
Mi smo je uzeli prije 3 godine i nama je stvarno dala ruke svako ljeto.
Iskreno, mi smo razmisljali prvo o standardnoj klimi, ali nemamo ni jedno mjesto u stanu gdje bi je mogli postaviti,
a da ona moze onda regularno da puse, a da mi mozemo boraviti u prostoriji.
Tako da smo se odlucili na ovaj poduhvat i nama se isplatio (uprkos masi negativnih komentara koje sam i ja isto nalazila).

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Klima uredjaj
17.4.2014 9:59:56   
whats app
Zna li neko koliko kosta ugradnja klime?

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Klima uredjaj
17.4.2014 17:06:11   
Blue rose RR
Ovisno o uloženom materijalu, odnosno koliko treba cijevi da se pruži od centralne do unutrašnje jedinice.
Od prilike varira od 150-200 KM, možda i jeftinije nađeš, ovo su cijene kod ovlaštenih servisa.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu whats app)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Klima uredjaj
26.2.2016 20:00:46   
Blue rose RR
Mi se u stanu već 10-tu godinu grijemo zimi i ljeti hladimo sa klimama. S obzirom da imamo dvoetažni stan, imamo i dvije klime.
Kako u vrijeme useljenja u stan, nismo imali dovoljno love da uvedemo plinsko grijanje, koje je tada bilo najjeftiniji energent, odlučii smo se za klimu. I nismo se pokajali. Kada smo vidjeli benefite koje nam donosi, odlučili smo da ostanemo na tom sredstvu grijanja.
Mjesečno zimi trošimo struje između 120-150 KM ovisno koliko je hladno vani.

I da - u pitanju su ugradbene LG inverter kllime 18-ke.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Klima uredjaj
27.2.2016 18:16:10   
Edita1989
I kod nas su klime,Samsung....Zimi grije ,ali i trosi,200 eur mjesecno dobijemo za strujuuser posted image Ljeti manje potrosi.

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Klima uredjaj
25.7.2016 14:52:17   
Lejla Nadina
Pozz
Trebam pomoc,odlucili smo kupiti klimu,ali nemamo pojma koju,razgledam kad idem gdje ima ih svakakvih,pa evo pomozite.
Samo smo odlucili 12-ku,jer nam je dnevna oko 40m2,valjda bude dovoljna.
Meni je za sada pala na oko Frozzini da li ima tko iskustva??
Cure pomagajte

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Klima uredjaj
26.7.2016 9:27:29   
Blue rose RR
Ja se već 10 godina koristim inverter LG klimama (18-ke i za grijanje i za hlađenje). Stan mi je 50 kvadrata, i meni su izuzetne, jesu malo skuplje, ali se isplati.
12-ke jesu jeftinije, međutim njima treba vie i vremena i struje da postignu eljenu temperaturu, zato ti preporučujem 18-ke.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 26.7.2016 9:28:16 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lejla Nadina)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *