|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U kojoj sedmici ste rodile blizance?
19.7.2013 11:16:31   
manfri
Ovu temu nisam nasla na ovom dijelu sa blizancima pa rekoh da postavim , jer me bas interesuje, zbog milion raznih prica o tome kad se rađaju blizanci .
Naime mi smo sada 36+5 i super se osjecamo (osim standardnih boljki user posted image )
Kod mene su dvojajcani - fizicki odvojeni svaki svoj stan ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja se jos uvijek mogu kretati i jedva cekam svoja zlata.
Helem ja sam povremeno zbog svih tih prica bila pod velikim stresom i eto opet hvala Bogu mi haman do kraja dogurasmo bez ikakvih problema , sto znaci da sam se vecinu vremena bezveze stresala radi glupih prica.
Kako vidim ima jos buducih mama blizanaca Masallah pa rekoh da otvorim ovu temu da one koje budu cule sve te glupe horor price o obaveznom prijevremenom porodu mogu otvoriti ovu temu i vidjeti da tu nema pravila .
Nadam se da ce bar nekima biti lakse kad procitaju da te price su uglavnom samo price .

Mamice blizanaca u kojoj sedmici ste vi rodile svoja zlata? Meni su mozak probili kao ranije , te rizicno , te sedmancad te.... bla, bla , bla .


< Poruku je uredio Skvo RR -- 22.7.2013 16:29:24 >
Neposredna veza do poruke: 1
   U kojoj sedmici ste rodile blizance?
19.7.2013 11:34:37   
idana_85
Hehe, ja sam 40 + 2 :)

< Poruku je uredio Skvo RR -- 22.7.2013 16:29:34 >


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 2
   U kojoj sedmici ste rodile blizance?
20.7.2013 22:21:04   
manfri
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za idanu _85

< Poruku je uredio Skvo RR -- 22.7.2013 16:29:47 >


_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 3
   U kojoj sedmici ste rodile blizance?
21.7.2013 8:38:13   
sretna sam jako
37+1

< Poruku je uredio Skvo RR -- 22.7.2013 16:29:59 >

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
22.7.2013 19:58:06   
nedzla.

IZVORNA PORUKA: manfri
Meni su mozak probili kao ranije , te rizicno , te sedmancad te.... bla, bla , bla .


user posted image
za temu manfri i ja sam se počela brinuti upravo zbog razno-raznih priča user posted image

mene zanima je li 35+1 deveti mjesec ili 36+1 nekako me to malo zbunjuje?

_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
22.7.2013 21:31:13   
enči80
42user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
22.7.2013 22:38:34   
Hannica
39+1, znaci u 40-oj.user posted image
I da napomenem da sam imala dogovoren cr, porod nije poceo, niti sam imala kakvih predznaka da bi trebao uskoro..user posted image Da sam cekala da me zaboli mozda bi prestigla i enci.

< Poruku je uredio Hannica -- 22.7.2013 22:40:33 >


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
22.7.2013 22:48:20   
enči80

IZVORNA PORUKA: Hannica

39+1, znaci u 40-oj.user posted image
I da napomenem da sam imala dogovoren cr, porod nije poceo, niti sam imala kakvih predznaka da bi trebao uskoro..user posted image Da sam cekala da me zaboli mozda bi prestigla i enci.

user posted image
Trenutno vodimuser posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
23.7.2013 11:04:26   
sretna sam jako
nedzla 36. tjedan ti je ulazak u 9 mjesec. user posted image

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
23.7.2013 15:49:21   
manfri

IZVORNA PORUKA: nedzla.


IZVORNA PORUKA: manfri
Meni su mozak probili kao ranije , te rizicno , te sedmancad te.... bla, bla , bla .


user posted image
za temu manfri i ja sam se počela brinuti upravo zbog razno-raznih priča user posted image

mene zanima je li 35+1 deveti mjesec ili 36+1 nekako me to malo zbunjuje?


nedzla znam kroz sta prolazis user posted image cini mi se da sam osjedila zbog tih gluposti + kad god me sta malo zigne ja pretrnem i molim Boga da ostanu jos malo u stomaku user posted image uh kad se samo sjetim muke, al eto Bogu hvala to sve prođe i mi usli u 37 sedmicu izasli definitivno iz kriticnog perioda i sad sam rahat od pametiuser posted image user posted image user posted image i ti ces aBd sa svojim tako
Eh evo da se javimo mi bili na kontroli danas 37+1 i furamo user posted image user posted image user posted image nece moji princevi jos kaze doktor da dođemo na kontrolu tek za heftu user posted image eto toliko od prijevremenog poroda s blizancima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Drage moje hvalaa vam svima na odgovorima i Hvala sto nama koji cekamo svoje mrvice dajete nadu i hrabrosti , a Boga mi i dokaze da ima blizanaca i sa terminom preko Masallah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
3.8.2013 17:16:52   
manfri
Samo da se prijavimo 38 +2

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
3.8.2013 17:24:13   
idana_85
manfri user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ocekujemo pricu nadam se da ste dobrouser posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
10.11.2013 21:10:27   
jadjo
Ja sam rodila 37 + 5. Ali mislim da sam bila 38 i nesto po mom ginekologu. u bolnici racunaju
Po ciklusu od 28 dana, moj je dosta kraci. bebe po 3500. Mislim da je to bilo
dovoljno :-)

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
23.4.2018 14:36:04   
dinanina
❤️

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: U kojoj sedmici ste rodile blizance?
23.4.2018 14:36:42   
dinanina
❤️

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *