|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr Zildžo Eskić
14.10.2013 2:08:23   
scarlett

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

auuuu pa taj dr djeluje baš smoreno, valjda gdje je pred penzijom
jednom sam se srela s njim, dao m je uputnicu za GAk, bio je ljubazan.... no samo smo izmijenili par rečenica


Eto, bio je ljubazan, pade mi misija u vodu. user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dr Zildžo Eskić
10.2.2014 19:43:11   
malefiz
Ja sam hvala bogu samo po veliku uputnicu pred porod isla kod njega jer me je vodila dr.Dizdarevic (krasna zena-prezadovoljna bila sa njom).Ja kad sam izasla iz njegove ordinacije rekla sam muzu (NAGLAS-jer su ostala otvorena vrata) da nikada u zivotu nisam vidjela nekulturnijeg i neotesanijeg seljacine nego tog doktora...pa ni persiranja,ni pozdraviti se,prica samnom kao da sam ja neka stoka koju treba po livadi usmjeriti a da ne pricam koliko galami kad govori da ga kompletno odjeljenje cuje...i on ce meni kao sta ce ti sad uputnica imas jos mjesec do poroda...ama rekoh ja vas nisam pitala za misljenje vec sam samo dosla da mi to napiset_e jer to moram dobiti u svom domu zdravlja inace mi sigurno nebi naumpalo da se zamaram sa vama...na sta je digao nos strasno a tek medicinska sestra...10 puta sam joj ponovila prezime koje se sastoji od 7 slova a eto dovoljno je pismena da to 10 puta i pogrijesi a ni kod nje persiranja ni kulture ma nula, zna samo jako drsko odgovarati i praviti se budala sta god je covjek pita..tacno kao da dodjes u neku olupinu od ambulante u sumi gdje se medo i vuk srecu pa taman tako se i on ponasa..elem ni pod zivu glavu niko kod njega....katastrofa od covjeka ...ja se samo pitam ko ga postavi za doktora i zasto to uopste radi kad mu je ocito sve mrsko...

< Poruku je uredio malefiz -- 10.2.2014 19:45:47 >

(odgovor članu bellma)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dr Zildžo Eskić
10.2.2014 20:11:39   
Merylin
Na radost ženskog roda, taj mesar je otišao u penziju. Sad su na odjeljenju dr. Lokmić i dr. Lačevićuser posted image

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu malefiz)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dr Zildžo Eskić
11.2.2014 8:07:48   
malefiz
hvala bogu pa je tako...ne ponovio se takav budalas vise ;)

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dr Zildžo Eskić
11.2.2014 8:50:12   
Amerlina
Ja sam dva dana prije nego što će doktor otići u penziju bila na pregledu kod njega, prvi put.

S obzirom da je dr. Lokmic odlazila na odmor, proslijedila me dr. Zildži na UZ i mjerenje nuhalnog nabora.

Iako je taj dan radio ambulantno, upalio je UZ aparat zbog mene i izmjerio NN i sve mjere bebice.
Na kraju je okrenuo monitor i ljubazno mi pokazao bebine rukice, nogice...Bio je bas pristojan i "normalan".

Možda je bio ljubazan zbog toga što odlazi u penziju, ne znam.

_____________________________

3 A, 2010, 2014, 2015

(odgovor članu malefiz)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *