|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.10.2013 23:15:29   
kaktuscic
Mi imamo ugaonu iz urban namjestaja evo ovu
http://www.urban.ba/index.php/bs/ugaone-garniture/korina-ugao.html
samo u drugoj boji, meni puno ljepsoj, boja cokolade je ovo mjesto za sjedenje, a jastuci su u boji bijele kafe (one sa malo mlijeka user posted image ). Materijal je ta alkantara koja se kod nas jos nigdje nije razvukla ali tek joj je 2 godine :))) Jako lako se odrzava, jastuci su na rajfesus, a sve ovo ostalo je na cicak ispod zalijepljeno...
Jako je udobna za sjediti, ali i za spavati, doduse to su mi dr.rekli jer mi jos nismo spavali na njoj...
Ova garnitura na slici ni u pola nije lijepa kao sto je ova na kojoj ja sad sjedim hahahaahah samo radi boje, jer je meni smedja najljepsa boja namjestaja. Radi prostora mi je odgovarala ova kraca stranica na jednoj strani, inace kad vidim one stranice od metar koje ni za sto ne sluze, osim da zauzmu prostor, mi je zlo! ima jednostavan mehanizam izvlacenja, a kad se izvuce sve se slozi i dobijemo veliki prostor za spavanje. Jedino ima puno jastucica ovih manjih, fenomenalno izgleda kad je svaki od njih na svom mjestu, ali iskreno mi smetaju toliki, jer ih djeca nosaju po svuda!
Platili smo je 1800 KM prije dvije godine.

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
20.10.2013 11:38:56   
aidana
Ja se pridruzujem vecini, ravne linije, da nije glomazno i jednostavni dezeni bez velikih sarenih detalja, po mogucnosti neke neosjetljive boje zbog djece, i da se moze prati u masini jer ne mogu ja naprati koliko ovaj moj moze uprljati user posted image Meni je ipak najbitnije da se moze razvuci. Da namjestaj ispunjava sve moje zahtjeve sto se izgleda tice ne bi ga ipak kupila ako se ne moze razvuci. Nemamo soba viska a moji roditelji zive podaleko kao i ostala rodbina pa mi se namjestaj u dnevnom boravku mora razvlaciti. A vjerujem da vecina nas nema stanove sa posebnom gostinjskom sobom user posted image

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
21.10.2013 9:24:33   
palachinken
Kod ovog Kazaza jedino tvoja garnitua Neco dobra. Dogtas već ima modela koji mi se sviđaju, posebno drveni namjestaj. Tačno se vidi kad je nešto izdizajnirano do kraja, a kad do pola.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
21.10.2013 9:34:25   
vila_7
ja taman pregledala urban - nije los , kasnije cu ove ostale dvije user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.2.2014 13:25:28   
mala_sa
Evo i ovdje da pitam:

Zenice treba mi hitno savjet, koji materijal za ugaonu je bolji: mikrofiber, ili ono kao "tkanje" platno - ne bas krupno izradjeno???

Imamo 2 male bebe, pa me prvenstveno zanima sta je lakse za odrzavati??


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.2.2014 13:32:25   
Pikapolonica
Kod mene je mikrofiber i ja sam prezadovoljna.
Super je za cistiti i odrzavati.
Imamo ga vec petu godinu, od toga vec trecu je beba/dijete tu.
Prezivio je je raznorazne tekucine i smjese po sebi.
Ljetos su nam dolazili oni s Kirby-em da ga ciste i super je ispalo.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
19.2.2014 15:15:08   
Hannica

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Evo i ovdje da pitam:

Zenice treba mi hitno savjet, koji materijal za ugaonu je bolji: mikrofiber, ili ono kao "tkanje" platno - ne bas krupno izradjeno???

Imamo 2 male bebe, pa me prvenstveno zanima sta je lakse za odrzavati??


Kod nas je nesto kao plisano, nije alkantara, moguce da je mikrofiber, extra za odrzavanje, samo krpom vlaznom prebrises, ne ostaju tragovi da se vidi gdje si brisao. Ma extra.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
20.2.2014 9:22:04   
dambolina
nakon preloseg iskustva sa mikrofiberom i sa alkantarom, ne bih to nikada ponovo uzela niti kome savjetovala. alkantara jeste super za odrzavanje, ali se u neka doba pojave neke odvratne fleke koje je idu van ni dubinskim ciscenjem. to je zato sto se alkantara odrzava posebnim sredstvima kojih kod nas nema za kupiti a niko od prodavaca namjestaja i mebl stofa ti to nece reci.

moj izbor bi uvijek bio stof, bilo koji osim ova dva navedena. ako mozes sama birati. ARTTEX ima predobre stofove za namjestaj.

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
20.2.2014 9:30:26   
AAvalon
zna li neko ko u Tuzli kvalitetno presvlaci ugaone garniture i sl? i gdje ima kupiti lijepih jednobojnih stofova za presvlacenje kauca?

ja sam zasad kontaktirala Divalica, koji je dosao i pogledao o cemu se radi, sa cijenom mi je OK, ali mi se ne svijda izbor stofova kod njega, nije mi ni jedan ono bas "legao"... trebalo bi mi nesto sto se lako odrzava a da je mekano za lezati. trenutno imamo originalni mikrofiber ili alkantara, ni ne znam tacno, ono sto dodje originalno na Kaleinom kaucu user posted image  i bas ga ne volim vise, izgleda malo neuredno... ako ko ima savjet, pomozite nam user posted image

< Poruku je uredio AAvalon -- 20.2.2014 9:31:58 >


_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
20.2.2014 19:31:57   
kiki82
AAvalon draga moj muž presvlači namještaj i ima raznih štofova. Mi smo iz Brčkog, nije toliko daleko možda bi se i mogli dogoovoriti. Ako želiš pošalji sliku namještaja da pogleda šta se može uraditi, a on tebi može poslati slike štofova na e-mail :D

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: TAPACIRANI namjestaj (savjeti i kritike)
3.3.2014 22:41:16   
magbi
jeli urban radi po mjeri jer je meni ova korina mala a sad gledam njihovu web stranicu mi ona najpismjenija

(odgovor članu kiki82)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

1. trimestar. (0%)

2. trimestar. (0%)

3. trimestar. (0%)


Broj svih glasova: 0

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *