|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dekoracija u stanu !
23.1.2009 10:18:28   
Ummuisa
user posted image

Evo opet ja user posted image , valjda ne dosađujem previšem, u protivnom stavite me na ignore user posted image .

Rada bih bila da podijelimo ideje o dekorisanju. Ja jako volim neki kutak u kući ostaviti za dekoraciju, tako da imam posvugdje dekoracija, od dnevne sobe do kupatila. Sad ima dosta izbora u trgovačkim centrima pa se stvarno može jako lijepo urediti kutak tako da stan baš ima pečat vaše osobnosti.
Ako imate prijedloge, ideje, savjete, samo dajte...  Ja upijam ko spužva user posted image a pogotovo bi bilo dobro da postavite sličicu neke vaše dekoracije. Ako uspijem i ja ću postaviti svoje.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 14:02:38 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 10:23:24   
tea lana
ja vec odavno razmisljam staviti slicnu temu al mene interesuje gdje mogu u Sarajevu kupiti one ukrasne tapete sa dekoracijom,uske koje kao da polove zid.Htijela bih kupiti to uskoro jer na proljece slijedi detaljno renoviranje stana.Tome se veselim vise nego odlasku na more.Pa ako znate napisite gdje mogu kupiti i koje su cijene.
hvala

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 10:24:29   
andji
dok smo ja i mm bili sami non stop sam sredjivala,uredjivala dekorisala,sa svijećnjacima,ukrasnim zdjelama,ukrasni bobci,suho lišće mirišljavo,ma sve sam kombinovala od boje pa do oblika,najviše spavaća i u dnevnoj stakleni sto.....kako je Sergej se rodio i počeo puzati,penjati se i hvatati,skoro sve sam morala bataliti...počev od stola u dsnevnoj na kojem više ne mogu držati ni stolnjak(jer ga svuče)a zdjelu je razbio,a dekoracije sam morala skloniti...kao i u spavaćoj na komodi gdje je šta bilo...jedino sam sad svijećnjake premjestila na prozor na onu ploču kraj prozora i tu sam nešto dekorisala ali se opet ne vidi od zavjese,jedino je lijepo kad ih popalim,pa ima svjetlost i sijenka kroz zavjesu....u hodniku na komodi za cipele sam stavila ogromnu ukrasnu drvenu vazu,i ona onako baš se uklapa u taj prostor(a Sergej je ne može dohvtit)...ostalo on sve čapunja,pa sam morala skloniti...ali još malo pa proće i ta faza

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 10:29:54   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: tea lana

ja vec odavno razmisljam staviti slicnu temu al mene interesuje gdje mogu u Sarajevu kupiti one ukrasne tapete sa dekoracijom,uske koje kao da polove zid.Htijela bih kupiti to uskoro jer na proljece slijedi detaljno renoviranje stana.Tome se veselim vise nego odlasku na more.Pa ako znate napisite gdje mogu kupiti i koje su cijene.
hvala




Tea Lana evo ti stranica gdje imas kod nas ove tapete www.tapete.ba
Super su stvarno,nasi su prijatelji stavili jedan dio zida  u trpezariji i jedan cijeli u spavacoj,odlicno izgleda.
Samo sto su mi rekli da su uzivo puno drugacije,nego dok su birali preko neta,oni su isli u Doboj po njih.
I mi planiramo prije poroda kreciti i ubaciti koju tu tapetu,samo ja ne mogu da se jos odlucim koje bi boje.
Kupuju se na rolne iskljucivo,a imas na stranici cijene ispod skoro svake tapete.


< Poruku je uredio Nunichi -- 23.1.2009 10:31:16 >

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 10:46:03   
tea lana
hvala puno,ma ako budu valjale nece nam biti mrsko do Doboja po njih ici.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 10:47:38   
andji
tea lana baš bi ti to došla u Do,a da se ne javiš svojoj forumašici....izvinjavam se što sam off topicuser posted image user posted image user posted image user posted image da popijemo kofein i upoznamo se

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 10:55:09   
tea lana
Ma javila bi se sto ne bi!Mm cesto tamo ide,evo i danas ode za Doboj pa sutra u Sloveniju.On je trener rukometa pa cesto tamo idu na utakmice.Sad sam i ja off topic,user posted image al nece zamjeriti

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 11:30:04   
sarah
IZVORNA PORUKA: tea lana

ja vec odavno razmisljam staviti slicnu temu al mene interesuje gdje mogu u Sarajevu kupiti one ukrasne tapete sa dekoracijom,uske koje kao da polove zid.Htijela bih kupiti to uskoro jer na proljece slijedi detaljno renoviranje stana.Tome se veselim vise nego odlasku na more.Pa ako znate napisite gdje mogu kupiti i koje su cijene.
hvala



Cula sam da veliki izbor tapeta u Sarajevu ima u Caparolu-u u Sentadi.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 11:40:57   
Ilhana RR
Ja nevolim previse dekoracija ali volim da cesto ih mjenjam... najvise volim kristalne svjecnjake koje su ovde od poznate marke Orrefors, tako da cesto to dobijem i od muza za razne prilike... Nije onaj standardni kristalni izgled vec moderno i pravo cool izgleda...

A imam i par figurica koje stavljam... cesto uglavnom mjenjam da mi nebi uvijek izgledalo isto..






(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 12:06:36   
idana_85
nunchi, sve vise volim tvoj ukus, hvala za ovaj site....mislim da ce mi dobro koristiti i da cu na proljece bankrotirati zbog ovoga....user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 12:41:21   
Crvena
IZVORNA PORUKA: idana_85

nunchi, sve vise volim tvoj ukus, hvala za ovaj site

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 12:47:19   
mamyca

IZVORNA PORUKA: idana_85

nunchi, sve vise volim tvoj ukus, hvala za ovaj site....mislim da ce mi dobro koristiti i da cu na proljece bankrotirati zbog ovoga....user posted image


Potpisujem.user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 12:53:02   
zagy
Caparol u Šentadi ima sve tapete, pa i one male što idu na pola zida (pogotovo su im slatke one za dječije sobice), i 4-5 m je oko 30-40 KM, ako se ne varam. Bila prije neki dan i kazu mozes uzeti cd sa njihovom ponudom i na miru kuci sve pregledatiuser posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 14:00:03   
shejla
ja koliko sam skontala na ovoj stranici tapete.ba, imaju maloprodaju u salonu Ambijente, u shoping centru Konzum (to je valjda Koreja ili mozda Wisa, ne znam).

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 14:06:18   
tea lana
user posted image ova mi je super za Lanine sobe

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 14:09:16   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: zagy

Caparol u Šentadi ima sve tapete, pa i one male što idu na pola zida (pogotovo su im slatke one za dječije sobice), i 4-5 m je oko 30-40 KM, ako se ne varam. Bila prije neki dan i kazu mozes uzeti cd sa njihovom ponudom i na miru kuci sve pregledatiuser posted image


Mi Umi stavili iz Caparola-a tapete u sobicu....ja sam izabrala  uzorak Tom and Jery....:)

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 14:11:26   
tea lana
Mi Umi stavili iz Caparola-a tapete u sobicu....ja sam izabrala uzorak Tom and Jery....:)


da li imaju svoju internet stranicu

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 14:12:37   
idana_85
Gdje je taj Caparol? Ima li website? Joj ovaj net je zakon kad imas malu bebu,sve stignes od kuce i iz kreveta, jos da postoji vise online site-ova pa fino platis karticom,ljudi ti dovuku....bilo bi divota....

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 14:28:13   
Skvo RR
Eno stavila sam album tapeta....pa pogledajte...kako je kod mene...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 15:32:54   
makana
čini mi se da sam jednom ove uske, kao bordure, tapete vidjela u obiju

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 15:57:43   
nikita
IZVORNA PORUKA: tea lana

Ma javila bi se sto ne bi!Mm cesto tamo ide,evo i danas ode za Doboj pa sutra u Sloveniju.On je trener rukometa pa cesto tamo idu na utakmice.Sad sam i ja off topic,user posted image al nece zamjeriti


I moj MM je trener rukometa, koji klub trenira, vjerojatno da se znaju!?

Sorry na off topicuser posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 15:58:51   
tea lana
RK Bosne Sarajevske a tvoj

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 15:59:19   
nikita
A i ja obozavam svakakve dzidze midze...nismo davno uselili tako da mi fali jos mnogo detalja, zavijese, tepih i ostalo...al svijece su obavezne na svakom dijelu kuce

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 15:59:56   
nikita
RK Izvidjac u Ljubuskom

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dekoracija u stanu !
23.1.2009 16:09:46   
tea lana
super mozda se nekad i sretnemo na tekmi on je pomocni  trener  mi smo redovne na tekmama 

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *