|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
28.9.2011 14:21:14   
Dalil@
Placamo 250KM, dvosoban stan, 58m2. Zadovoljni, obzirom na to koliko su cijene kirija skocile u ovoj krizi. Vlasnici stana fini, nagodni, kulturni...i zive van zemlje user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
19.1.2012 10:10:41   
Mimozica
Mi plaćamo stan 500 KM + režije 150-250 KM. Kad bi uzeli stambeni kredit na 20 g rata bi nam izašla 100-200 KM više od mj.najma ali kakva je situacija danas da neznaš hočeš li na radnom mjestu dočekati sljedeći godišnji a kamoli 20 g ne usuđujemo se podići kredit user posted image   Zato čekamo neka bolja vremena user posted image

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
19.1.2012 10:15:42   
palachinken
Nama gazda smanjio kiriju, kako je poskupilo grijanje. user posted image Divan jedan momak, želim njemu, ženici i bebi na putu svu sreću!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mimozica)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
19.1.2012 10:21:52   
micamaca13
pozdrav drage moje, nova sam na forumu, a vidim da pricate o kirijama...mi smo u stanu od 38 m2 i namjesten je, placamo 300 KM (u to su ukljucene sve rezije osim struje).U ovom smo stanu vec skoro dvije godine i zadovoljna sam, s tim sto jedva cekam nazad na posao da podignem kredit, pa makar i na 20 god. jer je kirija uzaludno bacanje para, pa kako nam bude... :)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
19.1.2012 10:23:37   
Lana_
Mi plaćamo jednosoban stan oko 52m2 350KM,režija bude do 300KM..al čim nam istekne ovdje iduće god tražićemo veći jer nam je još jedna beba na putu..


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
19.1.2012 10:38:13   
mamabb
Mi hB više nismo pod kirijom,rejšili smo se podstanarstva jes da me je strah zbog rate i ovog nenormalnog vremena al Bože moj, nije bilo više smisla odgađati nešto što se moralo rješavati. Rata ni u jednom periodu nije mila al dobro je da može i tako. Mis mo dvosoban stan plaćali 150KM + plus režije. Gazde su na bile divne.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
19.1.2012 10:50:00   
Mimozica
I nama svi govore da je bolje da uzmemo kredit i kupimo stan, ali mene je strah jer ljudi s tako velikim kreditima stvarno teško žive, bar oko mene.
A ja to gledam s vedrije strane, da s promjenom posla mogu mjenjati i stan tako da mi posao bude uvijek u radijusu od 1 km od stana user posted image  

Naravno ne msilim čitav život biti podstanar ali da bar vidimo imamo li zajamčeno radno mjesto oboje na trenutnom poslu

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
4.9.2012 2:01:02   
Precious
Da li zna ovdje neko kako se kreću kirije blize centru? Sad sam dosta daleko od grada, pa bih nasla nesto blize. Ne mora biti bas centar, uglavnom blizu... Kako nisam odavde, nemam koga drugog da pitam user posted image Da napomenem, pitanje se odnosi na Zenicu.

(odgovor članu Mimozica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
4.9.2012 8:02:41   
palachinken
Precious, mi plaćamo dvosoban 160KM+režije, blizu smo centra, na Jaliji, ali mislim da su inače cijene dvosobnih stanova između 200-350KM.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
4.9.2012 8:18:21   
Mya_81 RR
Činko, našli ste povoljno dosta, s obzirom da već neko vrijeme pratim oglase, i cijena dvosobnih kod nas je minimalno 200 plus režije.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
4.9.2012 8:20:24   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Precious

Da li zna ovdje neko kako se kreću kirije blize centru? Sad sam dosta daleko od grada, pa bih nasla nesto blize. Ne mora biti bas centar, uglavnom blizu... Kako nisam odavde, nemam koga drugog da pitam user posted image Da napomenem, pitanje se odnosi na Zenicu.


Garsonijere oko 150, bio je na visokom spratu u centru grada jedan ok dvosoban stan, ali bez namjestaja isto 150. Meni jedino stvarno ne odgovara 13 sprat...i zbog potresa i zbog toga što se lift zna pokvariti... Mislim da se može naći nešto pristojno za 200 plus rezije.


< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 4.9.2012 8:21:01 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Precious)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
4.9.2012 8:43:49   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Činko, našli ste povoljno dosta, s obzirom da već neko vrijeme pratim oglase, i cijena dvosobnih kod nas je minimalno 200 plus režije.

Jesmo, ali je bio u jako jako lošem stanju i naradili smo se pravo da ga upristojimo. I to u više navrata. Naravno, svaku investiciju nam je gazda priznao kroz kirije, tako da ovu cijelu godinu mi ne plaćamo ništa, sem režija. Sad je već vrijednost ovog stana viša.

Najviše cijene nisu u centru, nego u Travničkoj, zbog fakulteta i studentarije. Jao, umirala sam od smijeha kad sam vidjela cijene sprata kuće i sl.

< Poruku je uredio palachinken -- 4.9.2012 8:45:10 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
4.9.2012 21:46:56   
Dz3ni
Mi plaćamo 200 KM + režije 54 m2 na Grbavici. Cijena je ovako mala jer nemamo grijanje, pa moramo na struju, a i polunamješten je bio kad smo došli. U jednoj sobi (našoj spavaćoj) nije bilo apsolutno ništa, nije bilo veš mašine, stolova...


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
11.3.2013 9:30:42   
Marija13
U fazi smo "trazenja stana" pa me interesuje na sta treba da obratimo praznju prilikom izbora..da li ste vi nesto tek poslije shvatile.. Trebam li slusati instinkt kada zelim da u stanu odmah osjetim "toplinu doma" ili trazim previse..user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu Dz3ni)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
11.3.2013 9:31:57   
Silver
200KM + rezije za stan od 45kvadrata!

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: kliko nas je pod kirijom i koliko plaćamo
1.4.2013 14:22:21   
Cenzura83

IZVORNA PORUKA: Marija13

U fazi smo "trazenja stana" pa me interesuje na sta treba da obratimo praznju prilikom izbora..da li ste vi nesto tek poslije shvatile.. Trebam li slusati instinkt kada zelim da u stanu odmah osjetim "toplinu doma" ili trazim previse..user posted image

Ja sam po instinktu, jednostavno smo znali da je to taj stan i omah ga iznajmili. Ali stan je bio extra, nova gradnja, nov namjestaj sa stilom, tako da je bilo lako osjetiti tu toplinu doma o kojoj govoriš. Želim ti puno sreće u pronalasku.

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 141
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *