|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udz...
27.8.2014 15:59:39   
Visnja RR
da svakako...ipak je nasa forumasica a ima puno slatkih školaraca user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udz...
27.8.2014 16:30:09   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: R&T@

Hvala...user posted image

Mislim da samo u Sarajevu za svaki predmet postoje tri razlicita udzbenika...user posted image

Nego, da ja ponudim citanke za srednju skolu...
One su iste...
A ne bi trebale biti...

kod nas na opštini ni jedna škola nema iste udžbenike user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udz...
27.8.2014 16:50:17   
Hanady RR
svježa informacija
Informacija
S ciljem ispravnog informiranja javnosti, odnosno prvenstveno zainteresiranih učenika i roditelja, dostavljamo sljedeću informaciju:
U Budžetu Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade su odobrena sredstva predviđena za nabavku udžbenika za učenike osnovnih škola.
Isto tako, Federalno ministarstvo obrazovanja i nauke je takođe obezbijedilo dio sredstava za nabavku udžbenika za učenike u stanju socijalne potrebe, u školskoj 2014/2015. godini.
Naša namjera je obezbijediti besplatne radne udžbenike za sve učenike prvog razreda osnovne škole, te udžbenike za učenike šestog i sedmog razreda osnovne škole iz sljedećih kategorija:
• učenici iz porodica u stanju socijalne potrebe;
• učenici romske nacionalnosti;
• učenici iz porodica u kojima se troje i više djece školuju (bez obzira o kojem nivou obrazovanja se radi).
Shodno navedenom, besplatne udžbenike će dobiti svi učenici prvog razreda osnovne škole, dok će, s obzirom na veliki broj zahtjeva škola za dodjelu besplatnih udžbenika za 6. i 7. razred osnovne škole, Ministarstvo izvršiti djelimičnu raspodjelu ovih udžbenika, na način da će svaki učenik dobiti dio udžbenika predviđenih za 6. ili 7. razred osnovne škole.
Ističemo, da se u školskim bibliotekama takođe nalazi značajan broj udžbenika, koje je ovo ministarstvo u prethodnim godinama podijelilo školama za učenike iz navedenih kategorija, te će škole izvršiti i podjelu već postojećih udžbenika.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udz...
28.8.2014 12:08:54   
mama75
Da, ovo i ja znam, da u skolskim bibliotekama imaju udzbenike. JA sam prosle god ponudila uciteljici da dam udzbenike i ona mi je rekla da imaju i previse.
Udzbenik Matematike koju cu dati nasoj forumasici je koristen i ispisan, tako da bih predlozila da joj kupimo novi ( ili u sklpou ove akcije da se i to izabere) jer ipak je to matematika user posted image
Nista nisam sinoc stigla provjeriti za tebe R&T, nisam bila kuci, ali 90% da imam pa eto, racunaj.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udz...
29.8.2014 14:17:38   
Dunje i Kolaci
Mi smo svoje knjige za drugi razred vec dali,ostao je jos ruksak,pa ako neko zeli,moze se javiti user posted image

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udz...
11.8.2015 13:18:53   
mikyca1
Vidim niko odavno ništa nije pisao na ovoj temi,e pa mislim da je pravo vrijeme za to user posted image
Sezona je počela user posted image
Mi smo u potrazi za slijedećim udžbenicima VI razred

1. ČITANKA - UDŽBENIK AZRA VERLAŠEVIĆ I VESNA ALIĆ „NAM“ TUZLA
2. NAŠ JEZIK – UDŽBENIK AMIRA DŽIBRIĆ I ISMETA DŽIBRIĆ „BOSANSKA RIJEČ“ TUZLA
3. MATEMATIKA – UDŽBENIK - ŠEFKET ARSLANAGIĆ, DRAGOLJUB MILOŠEVIĆ-„BOSANSKA RIJEČ“
“DJEČIJA KNJIGA” SARAJEVO
ZBIRKA ZADATAKA - ATIJA FAKO „NAM" TUZLA
4. BIOLOGIJA- UDŽBENIK MEHMED BAŠIĆ „NAM“ TUZLA
5. GEOGRAFIJA- UDŽBENIK ENISA KULAŠIN "BOSANSKA KNJIGA " SARAJEVO
6. HISTORIJA- UDŽBENIK MELISA FORIĆ „BOSANSKA RIJEČ“ SARAJEVO, DJEČIJA KNJIGA SARAJEVO
7. TEHNIČKA KULTURA- UDŽBENIK I DNEVNIK RADA MILAN CVIJETINOVIĆ,SULEJMAN LJUBOVIĆ "BOSANSKA RIJEČ" SARAJEVO
8. INFORMATIKA- UDŽBENIK DALIBORKA VILIĆ I SUADA NUMIĆ "VRIJEME" ZENICA, "NAM" TUZLA
9. LIKOVNA KULTURA - UDŽBENIK BRKIĆ MIRALEM „NAM“ TUZLA
10. MUZIČKA KULTURA - UDŽBENIK SENAD KAZIĆ "BOSANSKA KNJIGA" SARAJEVO
11. ENGLESKI JEZIK CHALLENGES 1 I WORKBOOK 1 MICHAEL HARRIS, DAVID MOWER I ASMIR MEŠIĆ
AUTOR RADNE SVESKE-AMANDA MARIS " BUYBOOK”SARAJEVO
12. NJEMAČKI JEZIK (DRUGI STRANI JEZIK)- UDŽBENIK ZLATA MAGLAJLIJA „BOSANSKA RIJEČ“ SARAJEVO, „DJEČIJA KNJIGA“
SARAJEVO
13. VJERONAUKA EMINA GRABUS,MUAMER TINJAK EL-KALEM

(odgovor članu Dunje i Kolaci)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prodaja/razmjena/poklanjanje školskih udz...
11.8.2015 13:20:17   
mikyca1
Btw,prodajemo udžbenike za peti...

(odgovor članu mikyca1)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *