|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrtici u becu?
3.10.2014 21:46:34   
reneee
gledaj situaciju-rusi na katu toranj od kartona i to pravi buku.
zasto bi ikome smetala ta buka,ne razumijem?
danas mi dosli,bila pedagogica na zamjeni,i zatvorili stepenice do tih kartona.
bila sam sokirana,pitam zasto se ne moze gore,kaze da je glavna pedagogica rekla da su jucer divljali.
ama nisu divljali,super su se zabavljali! pravili djecju buku. u vrticu!
danas se dvije djevojcice uvukle ispod stola i vukle jedna drugu za papuce i smijale se,i cujem teta im govori Pstttt.
zasto???
atmosfera ko na sprovodu.
moj muz danas sjedio na klupi,i iza zida par djecaka poviriva prema njemu,i onda dodirnu ga po ramenu,i on im govori OOOO,jel to bio pauk,ko me dira? oni se smijali,izvirivali,teta dosla i rekla da je zabavno igrati se s necijim tatom,ali sada malo tise.
kakve su to odgojne metode,nema buke?
pa i ja sam pedagog,pa kad bih vidjela da 20ero djece se tiho igra u jednoj prostoriji mislila bih da nesto s njma nije u redu.
osim toga,moj razuman zahtjev u ponedjeljak ce biti da mu se jedna teta pokusa pribliziti da uspostave kontakt,jer do sada nijedna niti promatra njegovo ponasanje niti mu se pokusava pribliziti. pedagogica posebno.
ravnateljica nam jedva kaze dobro jutro kad dodjemo,a bude tu u prostoriji.
jedan dan nema jedne tete,drugi dan pedagogicu mjenja cura od 19godina koja je samo maturirala.
ali ipak,ta cura danas se pokusala igrati s nasim sinom,on nije htio,dotrcao je meni. ona je kasnije jos dvaput prilazila,prilazila i nama,raspitivala se o njemu,gledala kako se igra.
ova koja je inace pedagogica ne ustaje sa stolice uopce. ne zanima se o osobnosti novog djeteta u grupi,ne gleda kako se igra,ne pita nas nista,kad mi pitamo,odgovori sturo,ono sto mora.
razgovarat cemo u ponedjeljak,ali me uvrijedilo posebno ovo da su zatvorili stepenice,dio vrtica u kojem su morali primjetiti da se moj sin najbolje osjeca i da mu najvise odgovara. bio je uzasno tuzan i stalno pitao zasto ne moze ici graditi toranj...

(odgovor članu mojasreca)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vrtici u becu?
3.10.2014 22:38:05   
Super Beba
Meni malo taj vrtić zvuči gestapovski ...

Stvarno, kakav je vrtić bez dječje graje user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu reneee)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vrtici u becu?
5.10.2014 1:06:21   
škorpija
Slazem se, u nasem vrtići je nevjerovatna graja, osim u vriijeme spavanja, djeca pjevaju, druga plesu, a bogami i tete s njima, ja kontam da je to valjda normalno

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vrtici u becu?
5.10.2014 19:00:12   
reneee
sto biste vi ucinili da zatvore stepenice a on se samo tu najvise igrao? biste li nesto rekli?
da,mislila sam i ja da je normalno. volonitrala sam u 3 vrtica 3 godine i poludjela sam od buke :)
ali mi je to bio znak da se dobro zabavljaju svi,nikada ih nisam stisavala.
no,prioritet mi je sutra teti reci da zelim da se zblizimo svi skupa,da sjedne rrecimo s nama na pod i svi se igramo skupa,da moj malac vidi da mi njoj vjerujemo. pedagogica je govorila da ga sutra ostavimo 20 minuta s njima,ali necu pristati.
ne dok ne vidim da ju je barem zapazio u prostoriji da zna kome se moze obratiti,i tko ce ga utjesiti.
bez toga necu otici. vidjet cu sto ona kaze na to,ako bude reakcija kao i inace na nasa pitanja onda odmah poslije zovemo da pitamo u kojem vrticu ima mjesta i pokusat cu ga prebaciti. ipak se nadam nekoj promjeni od njih,sanjam samo da ga jednom mirne duse ostavim sretnog u vrticu.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vrtici u becu?
17.12.2014 12:39:20   
violetaa
Pozz
nova sam na forumu.
Koliko placate vrtic?Negde sam procitala da su vrtici besplatni ali poznam zenu koja placa.
Posto sam trenutno u Sloveniji a stizem u Bec negde februara i upisat cu djecu u vrtic 2 i 4 godine.
Kako su vasa djeca primila jezik posto ni moji nepricaju njihov jezik?


(odgovor članu reneee)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *