|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Crveni obrazi
28.11.2013 14:12:11   
Mir@H
I mojoj malenoj se to desilo prije par dana,bile smo vani i po povratk kuci pojavili su se crveni kruzici. Ja sam joj samo namazala nivea baby kremom za lice i narednog dana se sve povuklo.

_____________________________

Nase sunce stiglo je 23.07.2012
Mamina maza 24.01.2015

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 26
   [Obrisana poruka]
28.11.2013 14:14:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ninuska)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Crveni obrazi
28.11.2013 20:53:27   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: ninuska

Je li vasoj djeci osjetljiva koza?
Kako su krenuli ovi minusi kad malu izvedem napolje zarvene joj se obrazi ( kao da se ozarila) i pri ulasku u toplo pojave se oteknuti kruzici nesto slicno pliku ali je cvrstouser posted image
Eh, ako ima neko sa slicnim iskustvom da mi preporuci provjerenu kremu da je ne vodim doktoru da ne pokupi jos kakav virus


Panthenol od Galenike...odlična krema...2 KM i nešto.
Imaš i mast.user posted image

Hvala, kupim sutra pa vidim. Nemam sta izgubiti :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Crveni obrazi
22.12.2013 17:57:26   
Bella.88
Veliki pozdrav za sve mame i vase bebice...Nova sam na forumu i jako se radujem druzenju.Imam bebca od 6meseci i 15 dana i vec dva meseca ima crvenilo na jednom obrazu,koza je suha i gruba,mazala sam sa svim i svacim ali nista,nekad se podje povlaciti,ostane manji dio i opet sutra isto.Pedijatrica kaze da mu je to od hrane i proci ce,ali ne prolazi(mada neznam kako od hrane),crvena je jagodica.Da li neko ima slicno iskustvo ili je nekome pomogla kakva krema? Unapred hvala na odgovorima

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *