|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   asimetrija grudi...pomoc
11.1.2015 16:11:13   
amrara
Zdravo zene..
Imam od puberteta asimetricne grudi. Desna je skoro duplo veca od lijeve. Sad kako dojim bebu taj '' problem '' je jos izrazeniji. Maloprije me komsinica pita ( prije pitanje moleci me da se ne uvrijedim) da li mi je jedna dojka veca od druge. Ja rekla da je beba kao izdojila ovu drugu :P

Da li postoje neki grudnjaci za ovaj problem, silikonski umetci koji mogu da se kupe. Pitam jer vjerovatno ima zena koje se krecu vise od mene po gradu i ovi kinezi svasta izmisle user posted image Ja bih voljela malo da sakrijem taj problemcic. Zaista volim uske majica a realno bas se vidi. Operacija ne dolazi u obzir.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: asimetrija grudi...pomoc
11.1.2015 17:40:44   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: amrara

Zdravo zene..
Imam od puberteta asimetricne grudi. Desna je skoro duplo veca od lijeve. Sad kako dojim bebu taj '' problem '' je jos izrazeniji. Maloprije me komsinica pita ( prije pitanje moleci me da se ne uvrijedim) da li mi je jedna dojka veca od druge. Ja rekla da je beba kao izdojila ovu drugu :P

Da li postoje neki grudnjaci za ovaj problem, silikonski umetci koji mogu da se kupe. Pitam jer vjerovatno ima zena koje se krecu vise od mene po gradu i ovi kinezi svasta izmisle user posted image Ja bih voljela malo da sakrijem taj problemcic. Zaista volim uske majica a realno bas se vidi. Operacija ne dolazi u obzir.

Imaš u Lindexu one silkinoske umetke što se stave u grudnjak. Možda negdje još ima, ali ja sam tu samo vidjela. Bilo je i u Women secret-u, samo kod nas se zatvorio, pa ako ima kod vas njihova radnja, da pogledaš. Nije to sad nešto puno skupo, oko 20-ak KM.
http://www.njuskalo.hr/image-bigger/sve-ostalo/umetci-grudnjak-slika-15561518.jpg

E ovako ga "metneš" da izviniš, pa ti uzmeš jedan, skontaš veličinu.
Ne znam idu li u paru ili na komad.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *