|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
2.1.2016 22:29:12   
niki83
To i jeste period kad se AD javi..onako po skolski, sa 3mj.starosti. Zao mi je sto ste jedni od nas koji se bore s tim..jer predstoji vam uvijek borba..u raznim fazama. Ali kako je tako je..boriti se moramo..
Bepanthen imas u apotekama i kod nas..mi doduse uvijek narucimo iz Njemacke, tako nam je i jeftinije..a koristimo je svi, za zarastanje rana i ranica user posted image
Ovu Cortinat cu da potrazim kod nas u gradu po apotekama..a voljela bih i kad bismo osvojili jednu user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
4.1.2016 18:25:24   
marketing RR


Čestitamo decembarskim dobitnicama Cortinat krema user posted image

niki83
Medić*
bebaa



Drage dobitnice, pošaljite nam na pp ime, prezime, adresu (u BIH) i broj telefona, najkasnije do 10.1.2016.


Uskoro stižu i odgovori dr. Mirjane :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
5.1.2016 7:42:18   
niki83
user posted image user posted image hvala rr marketingu user posted image user posted image nadam se da ce nam pomoci krema!

_____________________________

N&N

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
13.1.2016 23:52:53   
alman
Stigla nam je kremauser posted image
Hvala puno sponzoru i rr
Ja sam vec koristila kremu i nama je pomogla, sada je samo koristimo kao preventivu i kad izlazimo vani na hlada zrakuser posted image

P.S. hvala i na kalendaruuser posted image

< Poruku je uredio alman -- 13.1.2016 23:54:10 >


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 2:59:09   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: bebaa

imam dječaka...3 godine...i ima suhu kožu ako s eto može reći za dijete...šta bi koristila za njegu počevši od kupanja pa do mazanja...da li je Cortina krema pravo rješenje??


CORTINAT krema kao jednu od glavnih preporuka ima suvu kožu .
CORTINAT krema se odlično pokazala u tretmanu suve kože, kože sklone ljuspanju ili pravim ekcemima.
Za kupanje imate veliku ponudu na tržištu. Na Vama je da se odlučite u skladu sa ciljevima I mogućnostima. Što se tiče CORTINAT kreme, nju preporučujemo za primenu bez obzira šta uljkucujete od kupki.


Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 3:00:09   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: R&T@

Da li se krema moze koristiti i za njegu ispucanih usana?


CORINAT krema se može koristiti I za ispucane usne , posebno uglova usana.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 3:01:13   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: DM
šta se nalazi u sastavu cortina kreme?


CORTINAT krema NE SADRŽI kortikosteroide.
Potpuno je prirodnog sastava, 6- komponentna.
Sadrži prečišćene standardizovane biljne ekstrakte , proverenog porekla I kvaliteta.
- 2 % 18 – beta Glicirizinska kiselina iz korena biljke Glicirize Glabre

- Bakozidi A i B , biljke Bakope Monnieri

- Hladno ceđeno ulje pirinčanih mekinja sa biolipidima

( Gama – orizanol, omega 3,6,9, tokoferoli, tokotrienoli, Kaprilno-Kaprilni trigliceridi)

- Ekstrakt Ljubičastog Čička ( Onoprodum Acanthium )

- Bisabolol kamilice

- Alantoin gaveza



CORTINAT krem NE sadrži Kortikosteroide, Alergene, Parafine, Vazeline, Parabene…


Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 3:02:10   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: Medić*

Moze li ova krema za ruke?
U tom dijelu mi je nsjvise suha koza.


CORTINAT krema se koristi kod suve I ispucale kože I preporučuje se I za kožu ruku.
U slučaju suvoće ili prisutnog ljuspanja I pravih ekcema , nanesite CORTINAT kremu na ruke , umasirajte do upijanja.
Možete I napraviti ,, pakovanje,, sa običnim ,, šuškavim,, rukavicama ( najlon , za jednokratnu upotrebu ).
NE gumene rukavice i NE pamučne rukavice.
Posle izvesnog vremena skinite najlonske rukavice I umasirajte ostatke kreme.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 3:03:22   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Na žalost prije 3G dobila sam psorijazu.Kažite mi pomaze li krema kod psorijaze ?!


CORTINAT krem koriste I pacijenti sa psorijazom.
Nanesu na polja sa promenama do upijanja.
Primena CORTINAT krema smanjuje lokalnu tegobu i produži remisiju.
CORINAT krem možete koristiti više puta dnevno I duže u kontinuitetu.
Naravno da rezultat zavisi I od stepena promena I prateće terapije po savetu lekara.
U slučaju jače izraženih plaža , CORTINAT krem možete naneti polako sa plastičnom spatulom koju možete nabaviti u apoteci.


Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 3:04:53   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: niki83

Ja cu se isto javiti na temu s nadom da cemo uspjeti osvojiti ovu Cortinat kremu..jer sinu je trenutno atopijski u najgoroj fazi do sada user posted image ..rukice i nogice posvuda..po licu takodjer ima..u glavi..po tjemenu ima seboroicni dermatitis..koristimo i Adermin sampon pjenu namjenski..ali slabo pomaze..jedino po trupu nema. Spava sada ali probat cu ga slikati i postaviti slike. Prije neku vecer kazem mm pa cura nam nije ni imala AD u usporedbi sa njim user posted image


Draga Mama, u slučaju da je lekar koji prati dete utvrdio da dete ima AD,
CORTINAT krem se može preporučiti.
CORTINAT krem se koristi kod beba od rođenja, na licu, pregibima I vecim površinama.

U slučaju jake slike AD, moguća je kombinacije CORTINAT krema sa lekom.
CORTINAT krem se tada nanosi preko dana a lek uveče pred spavanje, I to sam par dana do smirivanja promena.
Nakon obustave leka nastavlja se sa primenom CORTINAT krema.

Ako je dete mlađe od 6 meseci ili godinu dana preporučuje se upotreba OMEGA JUNIOR
kapi ( isti proizvođač Pharamalife, Italija ) za PER-OS, a CORTINAT krem spolja.
U slučaju da je dete starije od godinu dana I može konzumirati sirup, preporučuje se upotreba
IMMUNO sirupa istog proizvođača iz Italije, Pharmalife, OM kapi , I CORTINAT kreme sve sa cljjem da se maksimalno produži faza remisije – mirna faza , ublaži kliničla slika I smanji potreba za uzimanjem lekova.
Cilj je da se prevaziđe period do starijeg uzrasta kada se slika umiri I menja.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 3:18:48   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Ringerajin doktor


IZVORNA PORUKA: bebaa

imam dječaka...3 godine...i ima suhu kožu ako s eto može reći za dijete...šta bi koristila za njegu počevši od kupanja pa do mazanja...da li je Cortina krema pravo rješenje??


CORTINAT krema kao jednu od glavnih preporuka ima suvu kožu .
CORTINAT krema se odlično pokazala u tretmanu suve kože, kože sklone ljuspanju ili pravim ekcemima.
Za kupanje imate veliku ponudu na tržištu. Na Vama je da se odlučite u skladu sa ciljevima I mogućnostima. Što se tiče CORTINAT kreme, nju preporučujemo za primenu bez obzira šta uljkucujete od kupki.


Dr Mirjana Mišić


Hvala na odgovoru user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.1.2016 23:00:42   
niki83

IZVORNA PORUKA: Ringerajin doktor


IZVORNA PORUKA: niki83

Ja cu se isto javiti na temu s nadom da cemo uspjeti osvojiti ovu Cortinat kremu..jer sinu je trenutno atopijski u najgoroj fazi do sada user posted image ..rukice i nogice posvuda..po licu takodjer ima..u glavi..po tjemenu ima seboroicni dermatitis..koristimo i Adermin sampon pjenu namjenski..ali slabo pomaze..jedino po trupu nema. Spava sada ali probat cu ga slikati i postaviti slike. Prije neku vecer kazem mm pa cura nam nije ni imala AD u usporedbi sa njim user posted image


Draga Mama, u slučaju da je lekar koji prati dete utvrdio da dete ima AD,
CORTINAT krem se može preporučiti.
CORTINAT krem se koristi kod beba od rođenja, na licu, pregibima I vecim površinama.

U slučaju jake slike AD, moguća je kombinacije CORTINAT krema sa lekom.
CORTINAT krem se tada nanosi preko dana a lek uveče pred spavanje, I to sam par dana do smirivanja promena.
Nakon obustave leka nastavlja se sa primenom CORTINAT krema.

Ako je dete mlađe od 6 meseci ili godinu dana preporučuje se upotreba OMEGA JUNIOR
kapi ( isti proizvođač Pharamalife, Italija ) za PER-OS, a CORTINAT krem spolja.
U slučaju da je dete starije od godinu dana I može konzumirati sirup, preporučuje se upotreba
IMMUNO sirupa istog proizvođača iz Italije, Pharmalife, OM kapi , I CORTINAT kreme sve sa cljjem da se maksimalno produži faza remisije – mirna faza , ublaži kliničla slika I smanji potreba za uzimanjem lekova.
Cilj je da se prevaziđe period do starijeg uzrasta kada se slika umiri I menja.

Dr Mirjana Mišić


Zahvaljujemo se doktorici i timu rr marketinga. S nestrpljenjem ocekujemo Cortinat krem.

_____________________________

N&N

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
26.1.2016 1:03:41   
hatepsut

IZVORNA PORUKA: Ringerajin doktor


IZVORNA PORUKA: hatepsut

Na žalost prije 3G dobila sam psorijazu.Kažite mi pomaze li krema kod psorijaze ?!


CORTINAT krem koriste I pacijenti sa psorijazom.
Nanesu na polja sa promenama do upijanja.
Primena CORTINAT krema smanjuje lokalnu tegobu i produži remisiju.
CORINAT krem možete koristiti više puta dnevno I duže u kontinuitetu.
Naravno da rezultat zavisi I od stepena promena I prateće terapije po savetu lekara.
U slučaju jače izraženih plaža , CORTINAT krem možete naneti polako sa plastičnom spatulom koju možete nabaviti u apoteci.


Dr Mirjana Mišić


Hvala vam puno na odgovoru ,zima je pa se samim tim i psorijaza "aktivirala" vise nego je uobičajeno .ne preostaje mi nista drugo nego da isprobam ,maximalno izbjegavam kortikosteroide ,vise pribjegavam prirodnim preparatima .


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
26.1.2016 13:31:53   
M kao Mama
ja sam prezadovoljna sa cortinom, koristim je za lice, jer mi je koža jako suha, za svaku je pohvalu.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
26.1.2016 22:35:22   
niki83
user posted image user posted image drago mi je cuti ova pozitivna iskustva!

_____________________________

N&N

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
29.1.2016 8:39:46   
M kao Mama
Evo ja se opet javljam, prezadovoljna sam ovom kremom, sasvim lučajno sam je probala, nakon što sam neki dan pročitala da je jedna mama upitala smije li bebi mazati lice, pa hajd rekoh da i ja probam, jer moje lice je presuho, toliko da se nekada koža peruta sa lica, razne kreme sam probala, i nekako najbolje su mi odgovarale one za bebe koje su puno masne, ali i sa njima mi se dešavalo da ujutro kada ustanem lice mi je suho, pa dok se umijem i opet stavim novi sloj, onda ne mogu da stavim šminku i tako u krug, kako sam probala cortinu, koža mi je glatka, ali stvarno ovo bez ikakvog lažnog hvalisanja, baš sam zadovolja, i što je najbitnije koža brzo upije kremu, ali jako dugo je mekana.

Hvala još jednom za ovu divnu kremu, koju sam dobila preko RR, jer nikada mi ne bi palo na pamet da je probam baš za lice.

P.S. Ukoliko je još dajete kao polkon, ja se dobrovoljnjo javljam u red, ako ne bude kantidata za januar jer meni je stvarno pomogla, a cijena joj je 23 KM, pa ako mogu da je dobijem ponovo zašto ne.

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
29.1.2016 13:04:40   
bebaro
Ako mozemo i mi u red za kermu, beba ima suhu i crvenu kozu po obrazima i nogama. Hvala

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
29.1.2016 15:59:47   
niki83
user posted image mama alma..
Nama se stanje popravilo hB..
A Cortinat cekamo da probamo i naravno da podijelimo svoje iskustvo na temi. Hvala rr i sponzoru user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu bebaro)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
29.1.2016 16:07:46   
Medić*
I mi jedva čekamo svoju kremu da stigne. Hvala dr na pojašnjenju i sponzorima na poklonuuser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
20.2.2016 22:43:22   
bebaa
user posted image user posted image krema stigla....
zahvaljujemo Pharmalife-u i RR....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
5.3.2016 23:24:25   
Ninushka
Dobro veče,

mojoj je kćerkici ustanovljen AD, dobili smo uput specijalisti a do tada se mažemo ovim nekim prirodnim uljima i mastima, već mjesec dana bez nekog posebnog špomaka. Ona ima 2 i po godine, i ovo je prvi put da se pojavio. Stariji sin je imao u blažem obliku ali se samo povuklo do 4. godine, bez nekih većih problema. Voljela bih znati da li ju je neko nabavio u Zenici i po kojoj cijeni? Nadam se će i kćerka biti bracine sreće da joj se brzo povuče.. Nismo probali sa kortikosteroidima i ne bismo ukoliko to ne bude potrebno. Je li dječici pomogla Cortina T krema? Iskustva molim vas..

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Pričajmo o ekcemu - dermatitisu i osvojit...
22.3.2016 8:30:09   
hatepsut
Ja bi volila probat i cortina kremu ,nadam se da ce biti pomaka.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 447
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *