|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
24.12.2013 11:43:20   
divadiva
Da mali osvjezim taze pricom o porodu u vodi.
Citala sam na forumu o ovoj vrsti poroda i posto je moja trudnica bila skolska,Bogu hvala,odkucih se na njega.
U bolnicu sam dosla otvorena 5 prstiju u 10 navece. Oko 8 ujutro sam vec bila otvorena 8-9 prstiju. U kadu sam usla u 8:40, a moja princeza se rodila u 9:25.
Poprilicno sam dugo "gurala",a da li zbog vode ili perfektnih doktora i babica nisam imala osjecaj da toliko traje. Ovo mi je bio prvi porod i preeeeedivno iskustvo. Svima od srca preporucujem,jer je nasa Vojna bolnica i njihovo osoblje 100% osposobljeno za ovaj vid poroda. Puno ih pozdravlja i zahvaljuje augustovska porodilja iz vode

(odgovor članu bebolino79)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
24.12.2013 11:56:24   
škorpija
drago mi je da imaš lijepo iskustvo, a i super je porod u vodi u avgustu, ne znam kako bi izgledao u januaru user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu divadiva)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
5.3.2014 17:15:12   
Visnja RR
Danas me je zvala jedna novinarka s pitanjem da li imamo informacije o porodu u vodi????
Kakva su vasa iskustva ? Da li to još postoji? Da li bi neko o tome ako raspolazete informacijama (licno iskustvo) dao svoju izjavu za novine?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Porod u vodi - Sarajevo
14.7.2014 10:44:02   
drasan
Ja sam se sa drugim djetetom porodila u vodi vjerovatno bi i sa trećim al sam htjela isprobati stočić.
Mislim da je svejedno dal je avgust il decembar (sasvim slučajno se moj drugi dječak rodio u decembru)user posted image u bolnici je toplo i voda je topla tako da ti je svejedno kako je napolju...
Ako vam je trudnoća kako treba i ako nemate problema srdačno ga preporučujem...i naravno mužića pored vas...meni je to neophodan anestetikuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 229
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *