|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gdje da kupim grudnjak
27.6.2015 23:12:45   
amrara
user posted image

Zene drage ja sam totalno smotana da izaberem sebi grudnjak,a moje grudi su jos smotanije jer su razlicite velicine pa to sve nesto ispada gdje ne bi trebalo, one zice se izvuku itd itd. Nervira me sto su plitki, meni treba nesto sto ih drzi na mjestu da ne setaju, znaci da su duboki i da ih malo podignu, kako dojim skoro pa da se spotaknem na njih :D

Gdje da kupim dobar grudnjak
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gdje da kupim grudnjak
28.6.2015 0:21:06   
Galicia
Victoria Secret ima najbolje grudnjake. Oni te izmjere i po mjerama ti traze odgovarajuci grudnjak.
Njihovi grudnjaci mi odgovaraju, mada sam nosila i skuplje ali mi nisu bili ono bas bas. Ovi su jeftiniji duplo ali odgovaraju mojim dojkama.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gdje da kupim grudnjak
4.9.2015 19:43:45   
fudititi
gdje da kupim grudnjak za dojilje u sarajevu ili srebreniku?

(odgovor članu amrara)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gdje da kupim grudnjak
4.9.2015 19:57:26   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: fudititi

gdje da kupim grudnjak za dojilje u sarajevu ili srebreniku?

na pijaci,sasvim su okuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu fudititi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gdje da kupim grudnjak
5.9.2015 13:30:34   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: fudititi

gdje da kupim grudnjak za dojilje u sarajevu ili srebreniku?

na pijaci,sasvim su okuser posted image

U prosloj trudnoci imala iz h&m-a i pijace i ovaj put kupim na pijaci. Cijelih 5 KM. Svakako to nije nesto sto ces dugo nositi. Bar ja nisam.nosila kad sam izlazila iz kuce :).

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gdje da kupim grudnjak
5.9.2015 19:54:48   
almondray
Mene su izluđivale žice i to ispadanje. Ja se sagnem a grudi isplivaju iz korpica.
Nedavno sam u fisu kupila "trijumph" i nikad više drugu marku necu probati. Cijena im je 10 i 15KM

< Poruku je uredio almondray -- 5.9.2015 19:56:38 >


_____________________________

I am one of those people who constantly needs to have something toDO and DO.MZT

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gdje da kupim grudnjak
8.9.2015 21:04:23   
Agra
Pogledaj u Alma Ras ima finih grudnjaka, ja tu kupujem dugo dugo i uvjek sam zadovoljna user posted image

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gdje da kupim grudnjak
12.9.2015 13:30:05   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Galicia

Victoria Secret ima najbolje grudnjake. Oni te izmjere i po mjerama ti traze odgovarajuci grudnjak.
Njihovi grudnjaci mi odgovaraju, mada sam nosila i skuplje ali mi nisu bili ono bas bas. Ovi su jeftiniji duplo ali odgovaraju mojim dojkama.


Ja sam kupila dva. Cisto da probam. Udobni su, sve ok.. Ali meni su bili poskupi user posted image Oko 25 eura user posted image
Sad mi je problem kako ih prati..
Strah me staviti ih u masinu jer imaju zice i jastucice, pa ako se pokvare plakat cu user posted image
Kakvi su tvoji i kako ih peres? I koliko ti traju?

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gdje da kupim grudnjak
12.9.2015 16:36:06   
Edita1989
Daliyah,imas kupiti korpicu za pranje grudnjaka,ima pregradice,stane 2 grudnjaka unutra,zakopcas i peres...

Ja kupujem samo H&M..meni su najbolji,tanke spuzvice,pamucni,fini,taman....

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gdje da kupim grudnjak
12.9.2015 19:02:59   
Galicia
Kakvi su tvoji i kako ih peres? I koliko ti traju?


Posto imamo iste ves masine, ja to perem fino u masini na normal bez ikakvih problema. Isto tako ih i susim u masini za susenje. A imam bas puno vrsta grudnjaka iz VS i nikad im se nije nista desilo.
Crne naravno perem sa crnim vesom, ove druge boje sa sarenim. Bijele nemam, ali i to mozes otkuhati sa bijelim ili opet na normalni.

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gdje da kupim grudnjak
24.9.2015 4:39:03   
hellovine
Volim Victoria Secret grudnjaka i hm, ja ću kupiti na ebay


_____________________________
Nasmijana lice života, osmijeh je najbolji doktor
profesionalan wholesale sexy Lingerie

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *