|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pozdrav!drugo djete??!
11.7.2015 20:29:01   
suzana89
Pozz!!!Da se predstavim 26 god mama jednog malise koji ce u januaru 2016 imat punih 8 god
Ja i muz u kreditu jos 23 mj znaci manje nesto od 2 god a sin.skolarac i samo muz radi.Nie bas stalan posao al muz bi jos jedno djete!iskreno cekala bi ja dok kredit neistekne a on nebi.Ima li ko u slicnoj situacijo!???mene je strah uz slabe financije jos jedno djete.jesam luda???oprostite ako ima jos slicna tema
user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pozdrav!drugo djete??!
11.7.2015 21:14:16   
Lozana
Ako budeš čekala idealnu priliku za drugo dijete znaj da će ti teško doći,svaka će ti se činiti nedovoljno dobrom.Ako srcem želiš to i ostvari,jer takve stvari se ne planiraju,one se dešavaju kad se ne nedaš ili ti se više i ne dese ako budeš odugovlačila zbog boljeg stanja.

(odgovor članu suzana89)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pozdrav!drugo djete??!
11.7.2015 22:51:59   
ena23
Meni se cini da je najbolje kad se "slucajno omakne". Tesko je u danasnjem vaktu svjesno i voljno donijeti tu odluku. Nego baci svu zastitu u korpu za smece, cuvajte se "prirodno", i moli se Bogu, sudbini, svemiru, kome se vec molis, da bude onako kako je najbolje po vas user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pozdrav!drugo djete??!
11.7.2015 23:07:11   
anitaa
Ovo me sad podsjeca kad stari ljudi savjetuju u vezi ljubavi, pa nemoj previse ni razumom, a ni iskljucivo srcem,ali stvarno tako je, govorim iz iskljucivo iz svog i iskustva bliskih ljudi, idealnog trenutka nema, ali ako nisi iz ko zna kojeg razloga spremna, ovdje postavljas pitanje i lomis se mslim da jednostavno nije pravi trenutak, mozda ce biti vec sutra, ali zena zna kad zeli dijete, duboko vjerujem da to osjeti, bez obzira na ishod i okolnosti.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pozdrav!drugo djete??!
12.7.2015 0:00:45   
suzana89
Hvala svima na odg!!!puna sam stresa jer u zadnjih godinu dana malo imamo posao a malo ne...

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pozdrav!drugo djete??!
12.7.2015 0:21:30   
anitaa
Mozda je malo neobicno sto ja tako napisah, a oceKujem krajem mjesca svoje drugo dijete, napisah bas kako mi dode u trenu, a pravog, pametnog odgovora ti tu nema, nekad pomislim sve je to u Bozjim rukama..mm i.ja.smo.jako.zeljeli.drugo dijete kad je malena imala godinu i.po, bas sam isla.srcem, zanemarila stres na poslu, zbog kojeg mi se poremetio ciklus, osjecaj slabosti opce, malo dijete, osim mm nikakve pomoci, jos moja dr bila izvan zemlje, pa otisla kod drugog dr, koji se nije bas unosio, nebitno -ishod svega spontani, na nekom samom pocetku trudnoce, trebalo nam je dosta vremena da ponovo zatrudnim, nadam se da ce.sve.dobro proci..moja prijateljica, koja je rodila.sa.19, zeljeno, planski zatrudnila je.nekih 15 godina poslije, nakon bezbroj neuspjesnih pokusaja, bas u trenutku kad.je bio za.to najnezgodniji trenutak, muz izgubio posao, svade u nekad dobrom braku,stitna joj proradila, rodila je, ali nekako je tuzno gledati kad vidis da tom djetetu, danas divnom djecaku nije bila i stanju dati neki najbolji.dio.sebe...sretno,kako.god

(odgovor članu suzana89)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pozdrav!drugo djete??!
12.7.2015 8:50:17   
suzana89
U svakom slucaju anitaa hvalauser posted image

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *