|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš&quo...
21.7.2015 12:42:55   
LieToMe RR
S obzirom da je tema koja je bila zakljucana zbog incidenata a neophodna je, molim moderaciju ovim putem da nam dozvoli novu temu ili da otkljuca onu prethodnu... ima nas dosta trudnica koje smo u 9tom ili blizu 9tog mjeseca a koje planiramo da se porodimo u ovoj bolnici, lijepo bi bilo da imamo temu na kojoj bi mogle da se druzimo, razmjenjujemo iskustva i dajemo savjete...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
20.10.2015 17:48:21   
škorpija
Ima li neko svjee iskustvo iz ove bolnice, ko je ostao od starih ginekologa, ko su novi i kakvi su. Uslovi, higijena, ponašanje osoblja, hrana, sta se smije unijeti a šta ne

< Poruku je uredio škorpija -- 20.10.2015 17:50:57 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
20.10.2015 18:14:59   
*pcelica*
Ja sam 38/39 sedmica. Gore idem na ctg i planiram ako Bog da opet gore da se porodim. Od starih doktora tu su Aida onaj je sad sefica klinike. Nakas,Beciragic,Puzic,Miseljic. Od novih su Goran ne znam mu sad prezime mislim da je Stojkanovic ili tako nesto i Spahovic. O obojici sam cula samo rijdci hvale. Sestrice u kabinetu su stvarno ljubazne bar ove sto se potrefe kad sam ja. Drugafica mi se prije par mjeseci gore porodila i kaze nosis svoju torbu kao i prije sto je bilo. Ali ne nosis nista za nebu ni pelene. Cula sam da ne daju telefone ali ih zene prosvercuju user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
20.10.2015 18:52:35   
škorpija
Super, hvala na info, nadam se da ćes se poslije poroda javiti s detaljima iz prve rukeuser posted image . Sretno na porodu. P.S. Nadala sam se da je Bećiragić nekim čudom ispario, ali eto nažalost nijeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
20.10.2015 18:59:07   
LieToMe RR
Ja sam se nedavno porodila u Opcoj bolnici, prije nepuna 2 mjeseca. Meni je i ovo iskustvo super kao i prvo prije nepune 3 godine.
Porodio me dr Goran Stojkanovic, bila sestra Zlatka kao i prvi put (sjetila me se) user posted image stvarno su bili divni. Imas moj porodjaj citav detaljno opisan u porodjajnim pricama da se ne ponavljam.
Jedino mi je malo glupo sto bebe zena koje ne mogu dojiti ne dohranjuju nego furaju ono baby friendly sto je nemoguce kod prvorotki, pa je bila ludara, placu bebe, gladne, deru se zene koje se poradjaju. Ja srecom izasla za 24 sata.
Sto se tice higjene sve je kao i prije, cisto, uredno. Osoblje divno, susretljivo. Moze se unjeti mob bez problema ali imaju telefoni u sobama, tako da te svi mogu zvati na taj broj.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
20.10.2015 19:13:31   
škorpija
IZVORNA PORUKA: LieToMe

Ja sam se nedavno porodila u Opcoj bolnici, prije nepuna 2 mjeseca. Meni je i ovo iskustvo super kao i prvo prije nepune 3 godine.
Porodio me dr Goran Stojkanovic, bila sestra Zlatka kao i prvi put (sjetila me se) user posted image stvarno su bili divni. Imas moj porodjaj citav detaljno opisan u porodjajnim pricama da se ne ponavljam.
Jedino mi je malo glupo sto bebe zena koje ne mogu dojiti ne dohranjuju nego furaju ono baby friendly sto je nemoguce kod prvorotki, pa je bila ludara, placu bebe, gladne, deru se zene koje se poradjaju. Ja srecom izasla za 24 sata.
Sto se tice higjene sve je kao i prije, cisto, uredno. Osoblje divno, susretljivo. Moze se unjeti mob bez problema ali imaju telefoni u sobama, tako da te svi mogu zvati na taj broj.

Joooj a mene je kod njih na prvom porodu izluđivalo sto ga dohranjuju, stalno skoreno ad mlijeko oko usta pa nije nikako htio dojiti, samo hrkaouser posted image . Znas li mozda kako se zove babica, preziva se Avdić i da li dr. Aida radi porode

< Poruku je uredio škorpija -- 20.10.2015 19:17:44 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
20.10.2015 23:54:57   
aidana
Ja sam se porodila prije 2 sedmice i uglavnom mi je pozitivno iskustvo. Sada zene prvo idu u predradjaonu u kojoj je 5-6 kreveta, pa stenju i vriste sve skupa koliko ih ima user posted image Kada sam ja dosla bile su jos 2 zene. Sve stvari se tu ostave pa ih sestra donese u sobu poslije poroda. Meni je bilo jedino grozan wc koji koriste zene u predradjaoniuser posted image
Porodio me Puzic, mada je realno sve sestra odradila on mi se samo nasadio na stomak. Nije me cak ni zasio, to je uradio cini mi se specijalizant. Ne znam je li to praksa ili je mene zadesilo tako jer je Puzic ispunjavao formular za maticne celije.
Osoblje je super, sestra je bila divna.
Sad su bas ozbiljno shvatili ono baby friendly. Bili su i prije 3 godine kada sam se prvi put porodila ali sad je dosta drugacije. Bebu su mi donijeli odmah u roku od pola sata, dok su mi sa prvim djetetom donijeli tek kada sam malo odmorila. Beba je stalno sa mamom i nose je samo na presvlacenje na par minuta. Pedijatrica nas je obilazila vise puta, raspituje se kako ide dojenje.
Mobitel mozete unijeti bez problema. Ja sam svoj punila u predradjaoni i poslije mi ga sestra donijela u sobu.
Dr Goran Stojkanovic je novi dr, na mene je ostavio pozitivan utisak. On me je i primio par dana ranije na patologiju. Svi su ok, Beciragica sam opet uspjesno izbjeglauser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
21.10.2015 7:54:29   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Ja sam se nedavno porodila u Opcoj bolnici, prije nepuna 2 mjeseca. Meni je i ovo iskustvo super kao i prvo prije nepune 3 godine.
Porodio me dr Goran Stojkanovic, bila sestra Zlatka kao i prvi put (sjetila me se) user posted image stvarno su bili divni. Imas moj porodjaj citav detaljno opisan u porodjajnim pricama da se ne ponavljam.
Jedino mi je malo glupo sto bebe zena koje ne mogu dojiti ne dohranjuju nego furaju ono baby friendly sto je nemoguce kod prvorotki, pa je bila ludara, placu bebe, gladne, deru se zene koje se poradjaju. Ja srecom izasla za 24 sata.
Sto se tice higjene sve je kao i prije, cisto, uredno. Osoblje divno, susretljivo. Moze se unjeti mob bez problema ali imaju telefoni u sobama, tako da te svi mogu zvati na taj broj.

Joooj a mene je kod njih na prvom porodu izluđivalo sto ga dohranjuju, stalno skoreno ad mlijeko oko usta pa nije nikako htio dojiti, samo hrkaouser posted image . Znas li mozda kako se zove babica, preziva se Avdić i da li dr. Aida radi porode

ja ti od njih svih do yadnjeg puta znala samo Nakasa i babicu Zlatku.
Sad kako je Nakas bio na godisnjem kad sam isla na ctg upoynala sam sve moguce doktore. Samo nisam bila kod Aide. Ya nju ne znam radi li porode. Znam da se maksi porodila kod nje ali ona joj je i vodila trudnocu pa joj posalji poruku i pitaj

aidana dr. Goran je sin Jadranke Diydarevic i jako je dobar doctor. Meni se potrefio na porodu (prije toga mi se jednom potrefio na ctgu i odusevilo me sto je detaljan i zadrzah se tad kod njega pola sata, bas me sve detaljno ispitao)
Beciragic me ovaj put otpustio. Sta ja znam, meni je i on ok.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
21.10.2015 8:22:18   
ninuska

IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Ja sam se nedavno porodila u Opcoj bolnici, prije nepuna 2 mjeseca. Meni je i ovo iskustvo super kao i prvo prije nepune 3 godine.
Porodio me dr Goran Stojkanovic, bila sestra Zlatka kao i prvi put (sjetila me se) user posted image stvarno su bili divni. Imas moj porodjaj citav detaljno opisan u porodjajnim pricama da se ne ponavljam.
Jedino mi je malo glupo sto bebe zena koje ne mogu dojiti ne dohranjuju nego furaju ono baby friendly sto je nemoguce kod prvorotki, pa je bila ludara, placu bebe, gladne, deru se zene koje se poradjaju. Ja srecom izasla za 24 sata.
Sto se tice higjene sve je kao i prije, cisto, uredno. Osoblje divno, susretljivo. Moze se unjeti mob bez problema ali imaju telefoni u sobama, tako da te svi mogu zvati na taj broj.

Joooj a mene je kod njih na prvom porodu izluđivalo sto ga dohranjuju, stalno skoreno ad mlijeko oko usta pa nije nikako htio dojiti, samo hrkaouser posted image . Znas li mozda kako se zove babica, preziva se Avdić i da li dr. Aida radi porode

Emina se zove :). Ali ti ona vise nije na porodjajnom odjelu. Unaprijedjena je A i mene je Aida porodila oba puta :). Ali sam kod nje i vidila trudnocu

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
21.10.2015 8:53:52   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: škorpija

Super, hvala na info, nadam se da ćes se poslije poroda javiti s detaljima iz prve rukeuser posted image . Sretno na porodu. P.S. Nadala sam se da je Bećiragić nekim čudom ispario, ali eto nažalost nijeuser posted image



O bože, škorpi moja, takvi neće ispariri nikada, otjerali su najbolje, a sad ovi neka se šier, Aida šefica, e svaka im čast,

dr. Spahović je super bio je meni na porodu, on je najviše sa Mašićem bio, Nakaš je super, za ostale nek im je sretan rad

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
21.10.2015 9:04:55   
škorpija
Le
IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: škorpija

Super, hvala na info, nadam se da ćes se poslije poroda javiti s detaljima iz prve rukeuser posted image . Sretno na porodu. P.S. Nadala sam se da je Bećiragić nekim čudom ispario, ali eto nažalost nijeuser posted image



O bože, škorpi moja, takvi neće ispariri nikada, otjerali su najbolje, a sad ovi neka se šier, Aida šefica, e svaka im čast,

dr. Spahović je super bio je meni na porodu, on je najviše sa Mašićem bio, Nakaš je super, za ostale nek im je sretan rad

Mene je Mašić porodio, ali ta babica Emina Avdić odradila je najvećio dio posla, divna je bila, baš mi je žao sto nije više tamo. a sto neko rece wc u predrađaonio je stvarno i tad bio odron, isto na autobuskoj stanici u Ključu, mogli su ga vala malo srediti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
21.10.2015 10:41:28   
ninuska

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: škorpija

Super, hvala na info, nadam se da ćes se poslije poroda javiti s detaljima iz prve rukeuser posted image . Sretno na porodu. P.S. Nadala sam se da je Bećiragić nekim čudom ispario, ali eto nažalost nijeuser posted image



O bože, škorpi moja, takvi neće ispariri nikada, otjerali su najbolje, a sad ovi neka se šier, Aida šefica, e svaka im čast,

dr. Spahović je super bio je meni na porodu, on je najviše sa Mašićem bio, Nakaš je super, za ostale nek im je sretan rad

Meni jje aida ok. Nisam cula nista lose o njoj. Jesi li imala lose iskustvo?
A, beciragica necu komentarisati user posted image . Samo cu reci da sam molila Boga da mi se ne zadesi na porodu :)

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
21.10.2015 18:23:25   
aidana

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: škorpija

IZVORNA PORUKA: LieToMe

Ja sam se nedavno porodila u Opcoj bolnici, prije nepuna 2 mjeseca. Meni je i ovo iskustvo super kao i prvo prije nepune 3 godine.
Porodio me dr Goran Stojkanovic, bila sestra Zlatka kao i prvi put (sjetila me se) user posted image stvarno su bili divni. Imas moj porodjaj citav detaljno opisan u porodjajnim pricama da se ne ponavljam.
Jedino mi je malo glupo sto bebe zena koje ne mogu dojiti ne dohranjuju nego furaju ono baby friendly sto je nemoguce kod prvorotki, pa je bila ludara, placu bebe, gladne, deru se zene koje se poradjaju. Ja srecom izasla za 24 sata.
Sto se tice higjene sve je kao i prije, cisto, uredno. Osoblje divno, susretljivo. Moze se unjeti mob bez problema ali imaju telefoni u sobama, tako da te svi mogu zvati na taj broj.

Joooj a mene je kod njih na prvom porodu izluđivalo sto ga dohranjuju, stalno skoreno ad mlijeko oko usta pa nije nikako htio dojiti, samo hrkaouser posted image . Znas li mozda kako se zove babica, preziva se Avdić i da li dr. Aida radi porode


aidana dr. Goran je sin Jadranke Diydarevic i jako je dobar doctor. Meni se potrefio na porodu (prije toga mi se jednom potrefio na ctgu i odusevilo me sto je detaljan i zadrzah se tad kod njega pola sata, bas me sve detaljno ispitao)
Beciragic me ovaj put otpustio. Sta ja znam, meni je i on ok.


Slazem se, bas je detaljan i prijatan. Pregledao me je svaki dan dok sam lezala i nemam bas nikakvih zamjerki.
Ja sam se ovaj put dvoumila izmedju GAKa i OBS jer sam prvi put isla kod Masica a on vise nije tu. Meni je Masic pre predivan, njega covjek ne moze dovoljno nahvaliti ali meni su zaista i ostali dr skroz ok. Uglavnom nisam se pokajala sto sam se i ovaj put porodila u opcoj.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
22.10.2015 8:40:50   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: škorpija

Super, hvala na info, nadam se da ćes se poslije poroda javiti s detaljima iz prve rukeuser posted image . Sretno na porodu. P.S. Nadala sam se da je Bećiragić nekim čudom ispario, ali eto nažalost nijeuser posted image



O bože, škorpi moja, takvi neće ispariri nikada, otjerali su najbolje, a sad ovi neka se šier, Aida šefica, e svaka im čast,

dr. Spahović je super bio je meni na porodu, on je najviše sa Mašićem bio, Nakaš je super, za ostale nek im je sretan rad

Meni jje aida ok. Nisam cula nista lose o njoj. Jesi li imala lose iskustvo?
A, beciragica necu komentarisati user posted image . Samo cu reci da sam molila Boga da mi se ne zadesi na porodu :)



e, sada šta znači loše iskustvo, nisam imala ono baš loše iskustvo, ali nije mi ostala ni u lijepom sjećanju. Zatekla mi se nakon poroda kad se neštomalo iskomplikovalo, u onom periodu kad žena leži dva sata po porodu, hem je bile grupa, hem ne ljubazna, hem bezobrazna. S drugim bebom kada sam leže jako dugo na patologiji, dala sam joj priliku da se popravi, ali bogami isti utisak je ostavila. Za mene je ona tip za kojeg mogu kazati nit smrdi, nit miriše, znači, dođe ona na svoj posao, ali tu je kraj priče. Nema one ljubaznosti,srčanosti, da je ikad nasmijaan nikad, i sl. Tako da moje mišljenje o njoj je takvo, mada vjerujem da ima žena kojim je ona super.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
4.3.2016 21:29:04   
Minka001
Ima li neko iskustva sa takozvanim apartmanom? Da li može otac biti sve vrijeme u sobi, prisustvovati porodjaju itd.. MM je uporan po tom pitanju, da ikako može on bi najradije i obavio porodjaj umjesto babice i doktorauser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
10.3.2016 21:24:54   
manka
Imam i ja pitanje za ovu bolnicu? Kakva je komisija za carski? Da li mi.neko moze prwporuciti doktora koji je dobar za carski i s kojim.bih se mogla 'dogovoriti' da se on obavi kako treba? Moze i na pp
Hvalaa

(odgovor članu Minka001)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
26.3.2016 11:43:16   
škorpija
Za carski je najbolji dr. Puzić, ali ne znam moze li se s njim 'dogovoriti'. A ne znam jel imas indikaciju za carski, ako ne moras ja ti ne bih preporucila da ga sama trazis. Meni je prvi porod bio prirodni, drugi carski i drugi je grozan bio, puno tezi, bolniji, ma uzas

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu manka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
5.1.2017 10:57:08   
Dd
Evo malo aktiviranja teme iz mog licnog, svjezeg iskustva. Lezala sam 5 dana na patologiji, a 2 dana u porodilistu. Na patologiji me "vodio" dr. Beciragic. Imam pozitivna iskustva s njim (jer me porodio prethodna dva puta), strpljiv sa mnom, objasnio mi je moje stanje, pratio me...Porodio me dr. Puzic; zustr, dinamican, komican...Malo grublji pri pregledu, ali bio uz mene tokom poroda, drzala sam ga jaaaako za ruku. Pregled nakon poroda obavila je dr. Alica Curic. Imala sam veci strah od tog pregleda nego od poroda jer su me "isprepadali" njenom gruboscu. Ali, pozitivno sam iznenadjena; bila je pazljiva, komunikativna.
Tokom boravka na patologiji ginekoloski su me pregledale i dr. Tijana Bjeloglav (specijalizantica) i dr. Aida Đ. Od svih pregleda, najbezbolniji i skoro neosjetan bio je onaj koji je obavila dr. Tijana (ali rece da nema zelju ostajati u bolnici).

Eto, ja se napisah! i hvala Bogu, moja iskustva sa ovom bolnicom su pozitivna!

_____________________________

Djeca su jedan od mirisnih Dzennetskih cvjetova....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
5.1.2017 14:00:24   
škorpija
Je li ta dr. Tijana tamnoputa, sitna djevojka?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Dd)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
5.1.2017 14:15:38   
ninuska
Jeste :)

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Opća bolnica "Prim.dr. Abdulah Nakaš...
5.1.2017 15:03:09   
škorpija

IZVORNA PORUKA: ninuska

Jeste :)

I mene je ona pregledala na patologiji i stvarno je super

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *