|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
9.4.2011 23:06:38   
sporty mamaa
Nina Mo jako mi je zao sto imas takvo iskustvo. Mene je porodio Busic, na carski, nisam imala trudove, jednostavno  dandosla na ctg i odmah brzinski carski. Super ga je odradio, nije se puno sprdao, bio je ok.
Sad, trudnocu mi je vodio Knezevic i on me trebao poroditi, ali bio covjek na godisnjem, sta ces, tako se potrefilo.
Kad sam ja radala, neku je zenu isto drzao na dripu, ona ga molila satima za cr i nije htio, na kraju je rodila prirodno nakon sati i sati muke.
Meni sad trudnocu vodi dr.Zadro i ne cini se los, sad ako neko ima neko iskustvo o njemu volila bih da podjeli sa mnom. Mene je najvise strah tog forsiranja prirodnog poroda, covjece ako ne ide daj mi olovku potpisat cu carski, platit cu, samo nemoj me mucit. Ja bi volila da svaka zena ima pravo izbora i nemamo sve isti prag tolerancije prema boli, tako da sam protiv svakog bezveznog forsiranja.

< Poruku je uredio sporty mamaa -- 9.4.2011 23:07:14 >

(odgovor članu nina/mo)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
9.4.2011 23:27:33   
milenium
IZVORNA PORUKA: nina/mo

onda suvišnih komentara kao npr. pri pregledu kad kaže "ja kad uvučem volim i da zadržim

jaoooooooooo doktora i riječnika user posted image user posted image  e baš s dna kaceuser posted image

(odgovor članu nina/mo)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
11.4.2011 20:12:56   
nina/mo
Kod Zadre sam bila prije par dana,pošto sam trudna sad 3 mjeseca i glavu sam razbijala kod kojeg bi doktora išla,jer više imam fobiju od ginekologa :),Zadro mi se slučajno potrefio na dežuri i čovjek zna smiriti,pošto sam krvarila neki 5-6 dana tako me detaljno pregledo,popričo,zazo se,ali ništa neumjereno,vjerijatno godine iskustva,a inače me vodi dr. Mišić,on je jedini čini mi za kojeg svtko ima samo riječi hvale,jer mi je dugo trebalo da se skanim na drugu trudnoću poslje onog i biranje mi je ginekologa bilo teže nego uzet dugoročni kredit po kamati od 20% user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
12.4.2011 0:05:13   
...anny...
Pozdrav svima,

Evo i ja sam odlučila da podijelim sa vama svoje iskustvo a usput i ja skupljam savjete jer sam korak ispred poroda.Što se tiče dr.Bušića meni trenutno vodi trudnoću i ok mi je do sada.Ali čula sam od dosta žena o nebi ja kod njega ,ovaki je onaki je ...naruči pacijentice pa ih porađa na silu i takve stvari,pa mene zanima dali je to stvarno istina i ako sam ja to samo čula za dr.Kneževića i Bjelanovića da to rade i ako su oni svi pod jednom dekom.Meni je ovo druga trudnoća ali nakon 10 gopdina :)) pa me je strah koda mi je i prva...Što se tiče prve trudnoće dr.Zadro me je porodio slučajno sam došla na ctg i bilo je ono o pa ti ostaješ ti već imaš trudove,probili su mi vodenjak i to je išlo brzo.On je bio super prema meni ali ja sam došla kako se to kod nas ijepo kaže imala sam vezu...:))pa mislim da je i to jedan od razloga što je bio ljubazan i fin prema meni....Tako da neznam šta da radim ako dr.Bušić kaže da dođem prije termina dali da idem ili ne???...Čula sam da imaju sad neki gel s tim te namažu ako nisi otvoren i to ide glat ubrza ti porod i riješiš se. pozdrav svima...

(odgovor članu nina/mo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
12.4.2011 0:20:44   
sporty mamaa
Anny kakav dolazak prije termina, pa kad dobijes trudove tada i otidi, pa koji dr.bude dezurni, ta neces na silu izazivat trudove. Kakav gel i bakraci....
Nina Mo drago mi je da ti je Zadro bio ok, jer meni vodi trudnocu i dosad mi se cini ok.
Ajd javi nam se na temi "razgovori u ocekivanju djeteta", ja sam malo vise od tebe trudna, 4 mj., pa da se malo pricamo. Nisam upratila da itko ima iz Mostarauser posted image

(odgovor članu ...anny...)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
12.4.2011 10:31:01   
...anny...
Ma i ja razmišljam o tome da ne idem u slučaju ako me naruči,ali postoji jedan problem ja u pvoj bar trudnoći nisam imala nikakve trudove ni bol,a pokazivalo ih je,pa me zato strah da ne prepoznam kada je to i kad trebam ići,kao što sam rekla već slučajno sam došla na pregled i rodila sam u roku od sat vremena kada su mi probušili vodenjak...pa mi to sad stvara stres,jer već ponekad imam neku tupu bol u stomaku i leđa me strašno bole,ali ja ne mrdam sve mi se čini ima još ali došla sam pred sami čin....:)) pozzzz svima hvala sporty mama na savjetu ja nisam direkt iz mostara ali blizu sam...pozzzzzz

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
20.4.2011 18:29:21   
sporty mamaa
Jel netko zna koliko kosta pregled kod dr.Sarica na 4D i koliko se unaprijed treba naruciti??? Treba mi ta informacija... Hvala

(odgovor članu ...anny...)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
6.7.2011 22:53:30   
Paoly
što ae tiče induciranog poroda i cr s tim kod zadre imam pozitivno iskustvo.išli na iducirani,otvorila se 5 prstiju al jako polako išlo,nakon toga molila muža da ga zove jer sam se bila uspaničila i bilo me strah poroda di ću se izmučit a na kraju ništa jer je bebač bio velik,ja uska i cijelu trudnoću mi je govorio da ću jako teško rodit.nakon 12 h poslije gela od tog 3 sata u konkretnijim trudovima odlučuje se za carski.nakon buđenja babica mi govori ne bi ga dušo mogla rodit,bio je prevelik!i za to dan danas hvala Zadri!!


a što se tiče priča da bušić naručuje porode kad je on na smjeni ,to je istina.bila sam preko mj dana na pataologiji i tome svjedočila.u jednom trenu kad se frendica iz sobe porođala bilo ih je jpš 9! a svjeedočila sam i tomu da ne da mužu vidjet suprugu dok on ne popriča s njim,tj ne dobijekoju marku.inače za mene-presirov lik kao takav ko ginekolog jedni pričaju ovako,drugi onako,nemam osobnog iskustva.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
4.6.2012 12:34:08   
gabrijel
Imali netko broj mobitela ili telefona od dr. Ivan Bušić u Posušju ? Kako doći do njega?
Čula sam da ima ordinaciju, gdje se nalazi ?

Hvala na pomoći.

(odgovor članu Paoly)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
5.6.2012 12:40:07   
Rina26
Broj od Ivan Bušić fiksni 039/680-383,a mobitel.063/406-128

_____________________________

21.10.2006. 12.07.2008.

(odgovor članu gabrijel)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
7.6.2012 13:09:14   
gabrijel
Rina26 puno hvala na odgovoru

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
29.11.2012 12:11:30   
milenium
zna li itko ima li kod bušića 3 d ili 4 d i koliko mu košta taj pregled?

(odgovor članu gabrijel)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
29.11.2012 19:48:11   
marinčii
milenium neznam za bušića al doktor Vukojević(ljubuški,)ima 4d i ne naplaćuje ništa više nego kao i za obični pregled ,ja kad sam bila trudna s Matejom naplaćivo mi 40km.,sad neznam koja je cijena al mislim da nije više od 50km

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
10.1.2014 13:42:52   
starkaMo
Dr. Alma Vila Humačkić također od nedavno ima 4d ali ne ne znam koliko naplacuje.

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kakav vam je dr.IVAN BUŠIĆ
31.10.2017 10:44:33   
Rina26
Mama da vas obavijestim upravo sam čula da je umro dr. Ivan Bušić.Pokoj mu duši

(odgovor članu starkaMo)
Neposredna veza do poruke: 65
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *