|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Školski policajac
20.11.2015 15:55:22   
muaaa
Menadzment i roditelji u saradnji cuda mogu napraviti...

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Školski policajac
20.11.2015 16:00:30   
Galicia
Jedan policajac nece rijesiti problem unosenja koke u skolu. To je roditeljski posao.
Jel policajci pretresaju ucenike jedan po jedan? Ko jos ima vremena za to? Niko.
Sto se tice problema kod ziki, to nije za policajca u skoli, mada jesam za zastitu ucenika i za detektore u sammom ulasku u skolu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Školski policajac
20.11.2015 16:01:09   
salmy

IZVORNA PORUKA: muaaa

Menadzment i roditelji u saradnji cuda mogu napraviti...

recimo na vjecu roditelja direktorica rekla da imaju sredstva..da je sve odlicno...a uciteljica prica drugu pricu...kako ona kupuje materijal za printanje jos ga kuci nosi..jer skola ima samo 1 printeruser posted image i kupila im loptu za tjelesni...mi se ponudili da svaki mj..odovjimo nesto novaca da imamo u kasici ako zatreba..ona nije dala...jer se boji reakacije direktorice

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Školski policajac
20.11.2015 16:04:28   
vjestica
detektori na ualzu su razmatrani kao opcija, ali ne primjenjivi, pogotovo u školama koje imaju puno učenika
inače kod nas konkretno - video nadzor, dežurni profesori po hodnicima, na početku godine se roditelji potpišu da učenici u svakom momentu mogu biti pretreseni od strane profesora i ostalih zaposlenika da ne nose nedozvoljena sredstva

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Školski policajac
20.11.2015 16:24:17   
Visnja RR
Nasa skola ima video nadzor i policajci proset_aju svakih malo okolo...oni koji kruze po naselju...uglavnom ih vidim ujutro prije pocetka nastave jer neki roditelji koji dovoze djecu ulaze u zabranu....
jel se pika i ležeći policajac user posted image



< Poruku je uredio Visnja RR -- 22.11.2015 12:15:41 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Školski policajac
20.11.2015 16:31:35   
Visnja RR
a da se pitam i jos da se ima love za to.... (mada bi tu i roditelji mogli uskociti) uvela bih privatno obezbjedjenje skola

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Školski policajac
21.11.2015 11:18:43   
MicoTico
Kod nas ima policajac ispred škole. Čini mi se da je tako ispred svake.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Školski policajac
21.11.2015 11:46:08   
dambolina
izvinite zene, al ja ne kontam jel vi pisete o osnovnim skolamauser posted image imam sina u sedmom i kcerku u prvom razredu, idu u skolu koja ima video nadzor, lezece policajce ispred skole, nemaju ogradjeno dvoriste, imaju jutarnjeg policajca ali zaista ne mislim da je na to sve potreban jos jedan policajac. mislim, osnovna je skola u pitanju i za ovih godina koliko smo tu, nije se desilo nista takvo da bih pozelja prisustvo policije. ne zelim da mi djeca odrastaju pod utiskom da im konstantno treba policijski nadzor.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Školski policajac
21.11.2015 13:56:23   
bebacha
IZVORNA PORUKA: dambolina

izvinite zene, al ja ne kontam jel vi piset_e o osnovnim skolamauser posted image imam sina u sedmom i kcerku u prvom razredu, idu u skolu koja ima video nadzor, lezece policajce ispred skole, nemaju ogradjeno dvoriste, imaju jutarnjeg policajca ali zaista ne mislim da je na to sve potreban jos jedan policajac. mislim, osnovna je skola u pitanju i za ovih godina koliko smo tu, nije se desilo nista takvo da bih pozelja prisustvo policije. ne zelim da mi djeca odrastaju pod utiskom da im konstantno treba policijski nadzor.

nemamo video nadzor,policajci nas zaobilaze vjesto,a skole je strogom centru pa i parkig (iako zatvoren)koristi ko stigne
roditelji su ipak najgori

< Poruku je uredio bebacha -- 21.11.2015 13:57:26 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *