|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   APEL -Hitno !
20.1.2016 16:57:12   
Hanady RR
Drage dame, pomozimo! SAFA MUHAREMOVIC (1968.), majka dvoje djece, iznenada je oboljela i svakodnevno joj je potrebna velika doza krvi svih grupa osim B. Smjestena je u Kantolanu bolnicu Zenica. Molim sve Zenicane koji su u mogucnosti da HITNO odu u tamosnju transfuziju i daruju krv na ime pomenute pacijentice. Prijatelji iz drugih gradova takodje mogu dati krv, ali odlaskom u Zenicu. Za one iz Sarajeva kojima Zenica nije usput uskoro ce biti organiziran prijevoz. Javim detalje i termine. Za više informacija javite mi se u pp.
Hvala.


Inače oboljela je blizak rod mojoj poznanici koja je pomagala i RR u medijskim potrebama...

za sve informacije možete joj se obratiti na Fb profil
https://www.facebook.com/elzab1?fref=nf

za broj telefona javite se PP porukom

hitno je user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: APEL -Hitno !
20.1.2016 18:48:40   
koka i po
Za ovo bi najbolje bilo kontaktirati Crveni kriz.
Mozda nebi bilo na odmet i ove nase u ZE-DO kantonu

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: APEL -Hitno !
20.1.2016 18:51:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

Za ovo bi najbolje bilo kontaktirati Crveni kriz.
Mozda nebi bilo na odmet i ove nase u ZE-DO kantonu


koliko sma ja nju skontala kontatirali su...ali njoj bolensici trebaju stalne potrebe krvi...
toliko nema u zenici
e sad u sarajevu da se organizira darivanje nešto ide komlicirano i skupo da se prevuče do tamo i tako


ovako imaju prevoz..
ja ne mogu davati krv već odavno nažalsot
mm će ujutro ići sma svojim autom...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: APEL -Hitno !
20.1.2016 18:53:25   
koka i po
ma znam zato i kazem.
kod nas postoje stalni dobrovoljni davaoci krvi.
i na upit se odazivaju samo treba kontaktirati lokalni Crveni kriz.
a ako joj stalno treba to se ne moze nadomiriti ovako individualno...nazalostuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: APEL -Hitno !
21.1.2016 8:53:31   
M kao Mama
Ja zbog svoje terapije za vene na žalost vec dvije godine ne dajem krv, a do tada redovno sam davala, i zaista to nama ništa ne znači,m a nekome puno je. Za sve koje imaju nedoumicu tipa pa ja sam malokrvna i slično, slobodno dajte kr, prije svakog vađenja uradi se razgovor sa dr. pregled, probno vađenje u kojem se vidi stanje hematorkrita, ukoliko imate problem sa malokrvnošću, može se izvaditi pola doze, a iz jedne doze onda oni vade nekoliko segmenata, koji nekome možda život znači.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: APEL -Hitno !
22.1.2016 9:34:27   
koka i po
evo apel i na nasem loklanom portalu

vjerujem da ce se nas CK oglasiti

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *