|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prizemlje
29.8.2016 9:19:44   
Nedodirljiva
Trebam vaša iskustva u vezi stanovanja u prizemlju. Dakle, stvar je sljedeća; nakon dugo vremena našla sam stan koji mi u potpunosti odgovara, raspored, namješten je po mom ukusu, velika kupaona, 3 sobe, blagovaona, kuhinja kakvu sam željela, ma sve u svemu MRAK, ali je u prizemlju. Do sad sam izbjegavala prizemlje, ali ovo me oduševilo. neki su strogo protiv toga jer će nam svi gledati u stan, jer ne možemo normalno otvoriti prozore i još 10-tak razloga. Pa me sad zanimaju vaša iskustva i kako je živjeti u prizemlju. . Unaprijed zahvaljujem!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prizemlje
29.8.2016 14:28:12   
salmy
Mišljenja potrebe i prohtjevi su totalno različiti kod ljudi...ako vama odgovara sve to sta vas briga sta drugi kažu misle itd....
Meni koliko je ne privlačno živjeti u prizemlju toliko mi je strašno živjeti na spratove ima iznad 10 tog....
Zlatna sredina je zakon...ali ako si se ti pronašla u tom prizemlju prihvati i uzivaj...sta te briga za tudza mišljenja
Sve ima svoje prednosti i mane
Ako mene pitate za mene je kuća Tito🙌🙌🙌🙌

(odgovor članu Nedodirljiva)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

navike spavanja vase bebice
bebamama

postoji li navika spavanja kod vase bebe da spava na jastuku ili bez naprotiv moj sincic ima vec 2god ni danas nece da spava na jastuku koliko je to dobra navika

a)losa navika (43%)

b)dobra navika (57%)


Broj svih glasova: 53

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *