|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   trudnoca
10.12.2016 20:05:15   
alma__
Drage moje, pocetkom sedmice sam uradila test za trudnocu nakon izostanka mensturuacije od deset dana, test je bio pozitivan. posjeta ginekologu je planirana u ponedjeljak. međutim, danas tokom spolnog odnosa desilo se krvarenje. osjetila sam bol prilikom ulaska penisa i poslije nista vise. krv je pomjesana sa spermom pa izgleda sluzavo roskaste boje. da li je neko imao slicne probleme ?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hitno, hitno
10.12.2016 20:29:50   
alma__
Draze zene hitno mi treba pomoc inace mi slijedi neprespavana noc

(odgovor članu alma__)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hitno, hitno
10.12.2016 21:07:13   
bejbibi
Mislim da trebas doktoru otici odmah ..necu da te plasim al ja sam u drigoj trudnoci prokrvarila u 7 sedmici ...nije bilo nakon odnosa odmah doduse ...al krcarenje nije ok pogotovo tako na pocetku ...
Imas li sada ista ?
Ako ne mozes sad u hitnu a nema krvarenja ,dizi noge gore i celaj do sutra ...mada ja cim sam primjetila krvarenje otisla sam doktoru ,morala ostati u bolnicu i do 5 mj piti terapiju ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alma__)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hitno, hitno
10.12.2016 21:18:21   
Leptirica87
Draga Alma i ja sam imala krvarenje u u dva navrata na pocetku trudnoce.Prvi put je bilo u 6 sedmici,ali je bilo uzrokovano stresom,jer nam je izbila voda i u onoj oanici i dizanju tepiha i kupljenju vode osjetila sam neku ko bol tupu u dnu stomaka i kad sam otisla u wc bilo je roskasto ali nije bilo puno.Odmah sam otisla doktoru i bilo je sve ok,cak nije ni pokazivalo tragove krvarenja.
A drugi put je bilo nakon 10-15dana cini mi se,al iz cista mira.Tad sam opet odmah otisla doktoru i uspostavilo se da sam imala hematon.Sto je jako cesta pojava na pocrtku trudnoce.I isto kao i Bejbibi sam morala lezat,mirovat ispit tablete i isprimat inekcije da se plod ucvrsti i nakon toga sve bilo super.

Ako nisi sad odmah u mogucnosti otici doktoru,otidji sutra ako Bog da pa da budes sigurna,a mi cuvamo fige da bide sve ok ako Bog da.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hitno, hitno
10.12.2016 21:28:25   
alma__
Nemam sad krvarenja i ne osjecam nikakvu bol, ali je bas nerijatan prizor. Sutra cu svakako otici doktoru, veceras mogu samo u dom zdravlja a ne znam koja je koris od toga. Prilikom odnosa osjetila sam bol, bas kao grebanje. Hvala vam puno, puno, puno

(odgovor članu Leptirica87)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hitno, hitno
10.12.2016 21:38:26   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: alma__

Nemam sad krvarenja i ne osjecam nikakvu bol, ali je bas nerijatan prizor. Sutra cu svakako otici doktoru, veceras mogu samo u dom zdravlja a ne znam koja je koris od toga. Prilikom odnosa osjetila sam bol, bas kao grebanje. Hvala vam puno, puno, puno


Ja isto nisam osjecala nikakvu bol,al cim sam vidjela krvarenje odmah sam doktoru ..iskreno se nadam da ce sve biti ok aBd :) javi nam se sutra i pridruzi nam se u razgovorima .drzimo fige da bude sve ok aBd 😘

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu alma__)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

1. trimestar. (0%)

2. trimestar. (0%)

3. trimestar. (0%)


Broj svih glasova: 0

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *