|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
22.12.2016 11:22:12   
Jasnalajla
iskreno bi zeljela isprobati cortina kremu za moje problematicne rukeuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
23.12.2016 1:48:21   
marketing RR
Prvi dobitnik CortinaT kreme za novembar je Dudaaaa user posted image

IZVORNA PORUKA: Dudaaaa

Mojoj curici povremeno izadje crveni pecat na obrazima...ne znamo uzrok tog crvenila , pocelo je da se javlja od kada smo se vratili sa mora. Ali desava se i sada kada je na hladnoći duze vani.
A i ja imam problem sa suvom kozom koja pecka i svrbi. Nadam se da CortinaT moze pomoci, rado bi smo ga probali.


(odgovor članu Dudaaaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
23.12.2016 1:48:57   
marketing RR
Drugi dobitnik CortinaT kreme za novembar je lelibeli user posted image

IZVORNA PORUKA: lelibeli

Moja cura već godinama muči problem sa ekcemom, sa ovim promjenama vremena i na prelazu jesen/zima joj se baš izrazi, pa su muke. Nekada se nesvjesno noću raščeše skoro do krvi, pa je tiješko sanirat. Do sad smo držali pod kontrolom sa kortiko steroidima, ali ne mogu dijete stalno time mazat. Čuli smo od pedijatrice za ovu kremu te bi bili vrlo radosni da je isprobamo i sami se uvjerimo da je djelotvorna.


(odgovor članu lelibeli)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
23.12.2016 1:49:38   
marketing RR
Treći dobitnik CortinaT kreme za novembar je Emicaa13

IZVORNA PORUKA: Emicaa13

Imam bebu od 4,5 meseca. Od skoro kako je krenulo hladnije vreme , pojavio mu se ekcem na obrazu – crveni pečat na koži , a pod rukom je bilo hrapavo. Namazala sam mu kremu sa pantenolom kako je doktorica savetovala ali nikako da rešimo problem. Crvenilo se ne smiruje, a i hrapavije je svakim danom. Trenutno bude ok kada namažemo pantenol, ali se ne smiruje.
Voleli bi da probamo ovu kremu jer sam samo pohvale čula, ali nikako da je pronađem.




(odgovor članu Emicaa13)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
23.12.2016 16:24:32   
ziel
Mi iskreno nemamo problema sa kozom ali moja sestra ima jako osjetljive ruke na kojima se pojavljuju ranice jer na mjestima ima jako suhu kozu koja pukne i pocne krvariti... Ona nema racun na RR. Ali bih ja mogla da joj dam da proba vasu kremu. user posted image user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Napiši komentar i osvoji CortinaT kremu!
23.12.2016 23:17:16   
anitaa
Do sada moja petogodišnjakinja nije imala problema sa osjetljivom kožom, pa čak ni kao beba...od nedavno, oko usana joj je izrazito suha, na nekim dijelovima i ispucala koža, ona je dodala, pa je to prokrvarilo...sad, nemam pojma zbog čega je to, ali izgleda da ćemo morati poduzeti nešto, Vašu kremu ili nešto drugo 😀.

_____________________________

S kao Sara, S kao Sreća, 24.08.2011.

Ela, sunčana djevojčica, 26.07.2015.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
26.12.2016 0:06:20   
Joja22
Zdravo svima.. htjela bih sa vama podijeliti jos jedno iskustvo jer bi moglo pomoci nekome sa slicnim ili istim problemom.. od vas sam dobila kremu na poklon za mjesec oktobar i mnogo vam hvala.. dan nakon sto sam je preuzela bila sam sa mojom prijateljicom koja ima problema sa seborejom.. u zadnje vrijeme joj se bas pogorsalo.. preporucila sam joj Cortina T kremu i dala joj istu,onu koju sam dobila od vas.. ona kaze,nakon svih krema sto je probala i koje bi joj privremeno smirile "rane",ne moze da vjeruje kako joj je ova krema brzo pomogla i kako njena koza dobro reaguje na nju.. odusevljena je.. eto jos jedan pozitivan primjer u efikasnosti kreme,nadam se da ce nekome ovo iskustvo pomoci.. veliki pozdrav!
user posted image user posted image

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
26.12.2016 11:39:33   
anandi
Zdravo svima, evo skoro upolovljene trudnice 19+0. Dobila sam ovaj link da se prijavim pa evo opisat cu vam ukratko svoj problem.
Naime imam neki osip po kozi, tacnije po rukama i ramenima vec dugo godina. Kao neke fleke koje se gule, na suncu se zacrvene a u dodiru s toplom vodom budu kao opurene, svrbe uzasno. Ako se suncam na tim mjestima uvijek se koza oguli i izgleda sareno user posted image Dr su mi davali razne kreme ali nazalost nista nije pomoglo user posted image Pa voljela bih da pokusam to sanirat i sa ovom kremom ako moze?
Hvala u svakom slucaju i sretno svimauser posted image

(odgovor članu Joja22)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
30.12.2016 1:01:36   
marketing RR

Prijavite se, uskoro saznajemo dobitnike ove sjajne kreme user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
30.12.2016 9:41:41   
vernes
pozdrav pisem po prvi put moja cerkica ima ponekad osip po rukma koji je jako svrbi ,tada se pojave vodeni pristici koji pocnu pucati najvise u zimsko vrijeme dosad smo koristili pantenol i betadine koji i nisu bas puno pomogli pa bi zelili isprobati i CORTINA kremu hvalauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.12.2016 21:23:32   
Mady
Pozdrav, javljam se u nadi da ću imati priliku koristiti Cortina kremu ,moja koža je jako osjetljiva ,najrije počne da se ljušti i onda pocne svrab nepodnošljiv koji nacešem do krvi uspjem malo sanirat sa pantenol masti,ali to je jako kratko,dok izađem napolje ili dodir sa vodom sve se vrati rado bi probala vašu kremu u nadi da ce mi pomoći, hvala

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.1.2017 3:20:46   
marketing RR
Prvi dobitnik CortinaT kreme za decembar je anandi user posted image

IZVORNA PORUKA: anandi

Zdravo svima, evo skoro upolovljene trudnice 19+0. Dobila sam ovaj link da se prijavim pa evo opisat cu vam ukratko svoj problem.
Naime imam neki osip po kozi, tacnije po rukama i ramenima vec dugo godina. Kao neke fleke koje se gule, na suncu se zacrvene a u dodiru s toplom vodom budu kao opurene, svrbe uzasno. Ako se suncam na tim mjestima uvijek se koza oguli i izgleda sareno user posted image Dr su mi davali razne kreme ali nazalost nista nije pomoglo user posted image Pa voljela bih da pokusam to sanirat i sa ovom kremom ako moze?
Hvala u svakom slucaju i sretno svimauser posted image


(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.1.2017 3:21:43   
marketing RR
Drugi dobitnik CortinaT kreme za decembar je Jasnalajla user posted image

IZVORNA PORUKA: Jasnalajla

Pozdrav,pisem po prvi put moram priznati da cortina kremu nisam koristila nikada,al imam veliki problem sa kozom na rukama zadnjih mjeseci je pocelo u vidi prištica između prstiju no mislila dam da je nakon poroda normalno ali se pogoršalo ,moji prsti su se poceli ljuštit koristim svakakve kreme ali nevidim poboljšanje,pa ako bude srece da Cortina kreme pomogne


(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.1.2017 3:22:48   
marketing RR
Treći dobitnik CortinaT kreme za decembar je Mady user posted image

IZVORNA PORUKA: Mady

Pozdrav, javljam se u nadi da ću imati priliku koristiti Cortina kremu ,moja koža je jako osjetljiva ,najrije počne da se ljušti i onda pocne svrab nepodnošljiv koji nacešem do krvi uspjem malo sanirat sa pantenol masti,ali to je jako kratko,dok izađem napolje ili dodir sa vodom sve se vrati rado bi probala vašu kremu u nadi da ce mi pomoći, hvala


(odgovor članu Mady)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.1.2017 3:24:23   
marketing RR
Dragi dobitnici molimo vas da nam do 13.1.2016. pošaljete podatke: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.

Čestitamo još jednom na osvajanju sjajne CortinaT kreme user posted image

(odgovor članu Mady)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.1.2017 3:28:47   
marketing RR


Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo sa ekcemom-dermatitisom, kako bi sponzor neke od vas nagradio CortinaT kremom.

Pisanjem svog komentara konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Ukoliko nam napišete vaše iskustvo ili pošaljete fotografiju sa CortinaT kremom, iskustvo će biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno fotografija će ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.



< Poruku je uredio marketing RR -- 6.1.2017 3:29:07 >

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
9.1.2017 12:48:56   
anandi
Hvala na kremi. Poslala sam podatke u pp i javljam vam utiske. Pozz

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
30.1.2017 23:57:36   
marketing RR
Drage mame, pišite nam iskustva sa negom kože, jer uskoro saznajemo dobitnike sjajne CortinaT kreme user posted image


(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.1.2017 14:18:29   
bebaro
S obzirom da svi hvale tu kremu, a moja beba od rodjenja ima suhu kozu tj. dermatitis, bas bih voljela da je osvojim i probam bebi u nadi da ce joj pomoci.

(odgovor članu stihijaš)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.1.2017 14:22:24   
salmy
A ja bih vrlo rado osvojila tu kremu....
Nisam nikad koristila a "valjalo bi probat..Pa eto čisto informativnouser posted image

(odgovor članu bebaro)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.1.2017 14:36:06   
veeseelaa
nisam kremu koristila, al znam meni blisku osobu kojoj bi vjerujem ista bila od pomoći
Jako bi se obradovala da je osvojim
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.1.2017 14:39:36   
salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nisam kremu koristila, al znam meni blisku osobu kojoj bi vjerujem ista bila od pomoći
Jako bi se obradovala da je osvojim
user posted image

Jesam to jauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.1.2017 16:25:33   
bejbibi
Mi smo je vec koristili i ja ko smo zadovoljni :) umanjuje crvenilo,koza bude glatka i fina ,a kako tek lijepo mirise user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.1.2017 22:56:21   
sjenka
Moja oba mladja sina se muče a dermatitisom .Najvise im je izražen po licu .Ponekad je strašno za pogledati .dosad smo koristili samo kremicu na bazi kortikosteroida koju nam prave u apoteci.rado bi probali nešto novo.i ja s njima jer sam alergična na deterdžente .ruke su mi strasne .hvala

_____________________________

Mario Marko 13.9.2007.
Dario 15.9.2012.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.1.2017 23:02:25   
ziel
Druga sreca jer prosli mjesec nisam dobila. user posted image
Sestra mi ima jakooo suhu kozu koja puca i pocne krvariti pa eto ako dobijem kremu, imacu koga da obradujem.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu sjenka)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *