|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 12:56:58   
manuela RR
Bubamara vadi se ti saduser posted image ... kod mene na otpusnom u dijagnozama zbog epiziotomije uzmedju ostalog pisalo stara prvorotka a 22 ha ha...

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 13:03:22   
manuela RR
Anandi i zelimo_bebu ja Sam pocela kupovati kad sam saznala pol oko 25 sed.
I tako sve pomalo kolica krevetic I krupnije stvari a u 8 sam pocela same odjecom kremicama drugim potrepstinama...
Uglavnom kad god sam bila u nekom trznom ponesto sam kupila...
Najvise bodyja na kopcanje imam... Imam od 52 do 62 vel.
I onih benkica na vezanje poslije kupanja...
Peskirici,dekice,skafandercic sve spremno za dolazakuser posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 13:06:06   
Bubamara92
Ozbiljno nisam mislila onako kako je ispalo sad se osjecam lose...nebih da neko misli nesto lose
user posted image

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 14:10:25   
manuela RR
Ma de bona salim se... Skontala sam ja na sta si mislila...
Sad je sve to pomjereno sa 30- tak je sasvim normalno da zena bude prvorotka a da nije starija.user posted image ...

Ja kad Sam radjala E. ubjedjena da sam najmladja kad bilo ih je cak 5 mladjih od 20 g.

Evo ja iz iskustva mogu reci da sam sa 22 bila dosta opustenija I vise uzivala u trudnoci nego sad.
Sad sam sva isprepadana i svasta si umisljam a vala i sve silne info koje htio il ne htio vidis i procitas dodatno opterecuju...

< Poruku je uredio manuela RR -- 20.1.2017 14:16:13 >

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 14:16:22   
Zelimo_bebu
Bubamara ma ne brini joj mi se salimo...sto se mene tice neka me zovu kako hoce samo neka pomognu user posted image znam da kod nas u bolnici to ide prema godinama i znam da je vec oko 25 stara hahah...ma sza fali...


_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 15:06:48   
lejla80
Bubamara ma ne brigaj, malo se šalimo a ja jesam svakako bila starija i prvorotka i drugorotka haha...baš me briga. Bebe podmlađujuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 15:10:30   
bejbibi
BUBAMARA ne sekiraj se bona ,shvatile smo te ;) ja prvo sa 24 rodila ..sad mi je 29 i osjecam se ko da imam 15user posted image plus mladoliko izgledam,kad kazem da cekam trece ono se svi zijaneuser posted image
Ja mislim da nema veze sa vodinama vec sa porodima..barem bi tako trebalo biti u bolnici na prijemu ..ALI i broj poroda nije dokaz da znamo kako ,stauser posted image ja kad sam rodila A ko da prvo radjam,nista nisam znalauser posted image i rekla babicama da mi sve govore sta tr
Trebamuser posted image tako i bi ...svaki porod je novo iskustvo za mene ,obzirom da sam imala dva potpuno razlicita...prvi mi je trajao 22h..kontrakcije misli....a i sami porod ne znam kako je protekao i kako sam izgurala M user posted image nisam bila sva svoja nakon 22h bolova,neispavanosti,gladi i zedji user posted image prvorotke nemojte se plasiti,nije strasnouser posted image
Drugi porod ,izazvan,za 4h gotovo sve,sjecam se svake kongrakcije,predisanja i guranja Auser posted image
Sad kako ce treci biti ne znam ...

Ja rodila A sa 27 a u sobi samnom sve od 17-20user posted image al niko stvarno nije pravio razliku OSIM MOG DOKTORA KOD KOJEG SAM ISLA PRIVATNO I DAVALA SVAKI MJESEC PO 50 KM DA BI MI SUTRADAN ODBRUSIO PRED SVIMA....DJUBRE ....a samo zbog toga jer sam pitala jer normalno da me boli nakon poroda ko kontrakcije ..imala sam uzasne bolove da bi nekad u toku dana ispao ogroman ugrusak krvi user posted image ko citav ulozak da izvinete...ja sam se tad stvarno prepala jer sa M nisam imala takvih bolova poslije poroda a pogotovo ne takvih ugrusaka ...kod njega sam izgubila puno krvi pa mi je pozlilo i morala sutradan dozu krvi primiti ...valjda tad ispali svi ti ugrusciuser posted image na porodu mislim...


< Poruku je uredio bejbibi -- 20.1.2017 15:16:04 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 15:19:42   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Zelimo_bebu

Kako volim kad otvorim temu a ona puna i imam sta da citam....
Cuj stara prvorotka sa 22 jadna ti majka sta cu ja biti sa 30 haha...
Anandi sva sam se rastopila dragi mali konpletic...ja jedva cekam da krenem da me prosto zanima kad su druge zene pocele kupovati...ja sam imala negdje popis sta ti sve treba za prve dan i za tebe i za bebu pa cu pokusati naci pa ti posaljem...
Bejbibi ti si pravo djecu pocastila...svaka cast a kao mama puno srce kad se djeci kupi nas ko sisa user posted image


Ma nekako sam najsretnija kad njima kupimuser posted image ah ko mama,sta ces ..sve smo iste..
Pocastim ja i sebe s vremena na vrijeme al uvijek i njima nesto obavezno uzmemuser posted image pogotovo A jer je curica ,pa ima svastaaaaa😍

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 15:23:51   
bejbibi
Ja evo pravim rucak ,supa,krompir salata i losos...a nesto mi muka neka user posted image bas mi nista ne pase ...

Sto se tice stvarcica za bebu ,ja ovaj put uzela samo jedan kompletic,dvije platnene peleneuser posted image i mama jedan kompletic....imam stvarno puno od M ( i A ih koristila ) i necu nista u ovim prvim mjesecima uzimati...to uzela da imam za doktora a po kuci ima svasta za nosit ,stvarno sve ko novo,ocuvano ...i da,kupila i skafandercic jer nemam za novorodjence ...od A je pink user posted image ...M se u avgustu rodio pa nije bilo potrebe...e ako se i ovaj malac rodi u terminu bice nas troje u martu aBduser posted image ja,A i bebac ...

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
20.1.2017 19:41:02   
manuela RR
Evo me zenice...
Bila na pregledu...
Malo je reci da sam umrla od straha... Pet trudnica prije mene i svaka za porodilista...a ja u cekaonici sama muz na poslu Svekar me dovukao..
Jos kad sam vidjela kako pakuju kese...omg...
Doslo mi da se isplacem...

Elem kao sto vidite ja nisam ostala...Brisevi vag i cer. sterilni
Uradila CTG uredan UZ plodove vode dovoljno, i I'll Sam otvorena 1 cm il je grlic skracen 1 cm nisam je bas skontala..... Sve lijepo polako napreduje za prirodan porodjaj...
Kontrola u cetvrtak ako se sta ne desi prije...user posted image uglavnom zene jos sam vam 2 u 1
user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
21.1.2017 15:55:23   
Zelimo_bebu
Dan zene...ja sam bila kod mame.seka dosla s malim uh kako sam se izdovoljila odmah sam zivnula dusa tetkina...
Manuela bravo za kontrolu hvala Bogu da je sve ok...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 8:42:10   
bejbibi
Dobro jutro user posted image

Ja ustala sad ,djeca jos spavaju ..inace oni prci ustaju ,ne znam sta im je danas :) ...ma nek spavaju da malo uzivam u tisini hehe



Ja sam preksinoc bila lose ,iz sna me probudila mucnina pa sam povracala ,mozda mi riba nije sjela ..uh bas gadno ....juce ,nqkon dugooo vremena,izasli setati sa mm i djecom na sankamauser posted image vukli ih do obliznjeg kafica ,popili sok i nazad kuci ..vec bilo oko 17h ,mrak kad smo dosli ..M bas uziva u snijegu pa cemo danas aBd u nasu aleju ovdje blizu da se sankaju on i mm ...
A bas ne uziva u snijegu ...morali smo je i nosati juce jer nike htjela hodati a smrzla seuser posted image nece rukavice nikako i onda joj ledene ruke ..al malo na zrak da izadje dobro joj dodje

Juce napravila grah za 5 dana pa narednih dana pauza od kuhanja aBduser posted image mozda cu kakav kolac da napravim samo ..onaj toblerone da probam user posted image

Sto se tice tute napredujemo...piski redovno u tutu al ukaki mi se nekad u gace user posted image odnosni nece da kaze jedino ako je ja uhvatim i odmah stavim na solju /tutu...malo nam se u slo bilo poremetilo sve al haj valjda skinemo skroz uskoro..po noci jos nosi jer meni mrsko ustajati upo noci ,buditi je da piski user posted image user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 12:19:58   
manuela RR
Bubamaraaaa 92 ???
Jesil jos 2u1 ????
Ne mozes prije meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 12:42:18   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Bubamaraaaa 92 ???
Jesil jos 2u1 ????
Ne mozes prije meneuser posted image user posted image user posted image


Manuela kako se ti osjecas :) imal kakvih naznaka ???

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 12:42:48   
bejbibi
Kakvo je ovo zatisje ..gdje su nam ostale trudnjace :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 13:17:01   
Andy_Bec23
Tu sam :))))

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 14:14:01   
Zelimo_bebu
I ja sam tu...nedjelja kuliram setali pili kafu muzek ode na posao a ja sama...jedem mlijeko i plazmu user posted image
Gdje ste sve...kako ste mi?

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 14:30:17   
bejbibi
Pa pisite zene :) vlada nam neko zatisje na temi ..jos kad ode MANUELA sta li ce tek bitiuser posted image
ANDY ti si u prvoj trudnoci bila bas aktivna na temi ,sjecam se user posted image vjerujem da sad nemas bas puno ni vremena od D ,ali et..javljaj nam se cesce ;)
I ostale zenice naravno .pisite kako se osjecate

Evo ja na primjer skoro svaki dan imam nekakva gusenjauser posted image ono kontsm beba u stomaku nema vise toliko mjesta pa me to gusi user posted image jedva cekam da izadje iz mene user posted image
Ja sutra aBd 34 sedmica :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 15:25:04   
Andy_Bec23
Bejbibi draga da Bila sam aktivnija... nije meni radi D da Nemam vremena on je meni Zlatan skroz... ja sam nikakva i stalno lezim i Neda mi se ništa ... pokisla kokos sam.. sinoć išla sa snajkom u neki kafic na večeru i na koktel naravno bez alkoholni i došla kuc u 12 i legla spavat jutros u 8 ustala... bila mi majka , kuhala ručak moj m i d otišli kod svekrve na kavu a ja slažem podrum i sve stvari imam pun klinac drloga ocu da pobacam sve...

A gušenje to je normalno ja sam sa Davidom stalno držala ruke iznad glave da bi mogla disat ... užas Al proći će i to ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 16:01:08   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Bubamaraaaa 92 ???
Jesil jos 2u1 ????
Ne mozes prije meneuser posted image user posted image user posted image


Manuela kako se ti osjecas :) imal kakvih naznaka ???


Nista jos ...Neko ziganje u donjem dijelu ledja I to je sve...
U cetvrtak idem na pregled rekla mi u 12 da dodjem a tako vecinom kaze onima koje ce poradjati... Pa eto vidjecemo...

Bejbibi procita info da je vu SLO nutribullet 40 Eura?
Znas li mozda jel to tacno?
Da mi je ga kupim al ne daje mi se gotov 200 KM?

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 16:56:34   
Bebica11
Zeneeee samo da mahnem


Bejbibi ti 34 masaAllah user posted image

Manuela pred poroduser posted image sretno draga user posted image


Nama 60 dana...sve oki...ima samo osjetljivu kozu...suha peruta seuser posted image Sad ćemo na uzv kukova

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 17:08:30   
bejbibi
Zenice jel koja koristila bosaurin u trudnoci ???

MANUELA ne bih ti znala odg na pitanje .nisam nikad gledala nutribullet pa ne znam Bogami user posted image

ANDY draga jel mucnine muceuser posted image mogu misliti kako ti je

BEBICE kako si ti :) nek si se javila ....slusa li cura ..mashaAllah vrijeme leti :)
Ja jedva cekam da se porodim ,nesto me gusi ova trudnoca user posted image nekakva me anksioznost spopala ,gusenje,panika..ne znam ni ja sta je..smeta mi stomak uzasno user posted image molim Boga sto prije da prodju ove dvije sedmice do 9mj i da se odmah porodim user posted image nisam normalna znam

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 17:14:54   
Andy_Bec23
Imam mučnine tu i tamo :( Inače sam ok ;)
Bejbibi bravo za 34 sedmicu kada ću ja joj 😂😂😂😂
Manuela draga ma može krenut svaki tren , od srca ti želim najlakši porod kad GOD bude ;))

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 17:16:40   
Andy_Bec23
Bejbibi pa to ja imam u ovoj trudnoći od samog početka te panike ... svake nedelje idem na ultrazvuk .. nadamo se najboljemu 13 dana pa 12+0
Samo da sve Profile u redu...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori u očekivanju beba-JANUAR
22.1.2017 17:24:09   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Bejbibi pa to ja imam u ovoj trudnoći od samog početka te panike ... svake nedelje idem na ultrazvuk .. nadamo se najboljemu 13 dana pa 12+0
Samo da sve Profile u redu...

Al ja pocinjem imati napade gusenja user posted image
Jel i ti tako ...joj kak je to grozno user posted image pomislim da nema beba mjesta i onda me uhvati gusenje ,a i kad mi sjedne na zeludac isto gusenje :(((( pogotovo nakon jela ....stvarno mi pocinje smetati ovaj stomak user posted image cak po noci se budim zbog ovih napada

Jel smijem bosaurin 2mg???
Pila sam apaurin sa A
Ovdje mi pise 2x1

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

vakcina od 18.est.mjeseci.


tko ju je,primio mozel mi samo reci imal od nje kakavi nus pojava recimo,ture???Toga se najvise bojim.

nema od nje ture (86%)

ima od nje ture (14%)


Broj svih glasova: 59

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *