|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 13:27:35   
bebana27

IZVORNA PORUKA: eldinky

ne plašim se zmija,ali ih i ne volim,ali posebno nevolim one na 2 noge

ali zato mrziiiiiiiiim žohare

u pravu si one sto hodaju na dvije noge vise boli ka ujede samo sto nemas straha da ces umrijeti kao od onih puzajucihuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Zmije..... :((
13.3.2013 13:28:49   
Blue rose RR
Životinja koja mi se i gadi i od koje me strah.
Ne padam sad u nesvjest od nje, ali je ne volim sresti u putu.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Zmije..... :((
11.5.2013 10:25:00   
Visnja RR
buaaaaaa user posted image

http://depo.ba/hronika/najezda-zmija-u-bih-zbog-poremecaja-klime

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Zmije..... :((
11.5.2013 10:44:02   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

buaaaaaa user posted image

http://depo.ba/hronika/najezda-zmija-u-bih-zbog-poremecaja-klime


e sad me muž neće pustiti u Banjaluku user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Zmije..... :((
11.5.2013 23:41:26   
salmy
Dok smo cekali u Doljanima na granici..ja i momak izasli none da protegnemo..kad najnormalnije ubijena zmija na sred ceste..ja dozivih sok....isto slauf..odvratna...
Uzmem zalet u roku 3 sekunde sam bila u autuuser posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Zmije..... :((
11.5.2013 23:52:30   
minie

IZVORNA PORUKA: reallove


IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: draguljče

Mrzim zmije i sve ostale gmizavce....I mrzim insekte istim intezitetom....Panika me hvata od njih.





i ja
isto ovako



Evo jos jedne

Ja jednom presla preko poskoka, i nije mi bilo dobro, jos kad mi je otac rekao da oni i ne rastu veci od one preko koje sam ja prekoracila. On je uzeo kamen i ubio je. Poslije nigdje nisam smjela hodati, sve sjedila u autu user posted image

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 15:08:03   
Visnja RR
http://www.bh-news.com/ba/vijest/29693/sarajku_ugrizla_zmija_za_ruku_dok_je_radila_u_svom_dvoristu.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 15:10:50   
bebacha
uhhhuser posted image user posted image
ja redovno u bastu ide u sorcu i papucama,a kuca nam ispod sumeuser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 15:25:35   
tinkivinki
meni je sinoć nešto prešlo preko puta,ukočila sam se u trenu da ne stanem,bilo je manje oko 30cm pa ne znam da li je zmija ili sljepić,jer je već sumrak bio.komšinica je zapalila krpu neku na mjestu gdje se to uvuklo

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 15:39:50   
aida.
Priej par dana dok jos nije bilo ovako vruce mama i ja kod nje sjedimo na betonu zanci ispod kuce a nize par metara je basta. i pricamo kad mama se samo ukoci, erol se igra par metara od nas, kad ona polako ustaje i kez dodaj mi nesto brzo, kad ispred nas poskok, i to povelik user posted image dok sam joj dodala neku lopatu iz podruma ona odma "smugnula" pod zidic... bas smo se bile prepale, onda mama zapalila neke krpe kao da je doceka, ma ja... boga pitaj dokle je dosla.. kad sutradan mamina kona izasla ispred kuce i na stepenistu joj isto poskok bio user posted image i ona ga nije stigla ubituser posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 19:41:26   
*andjela*
Joj mrzim zmije,cim jednu vidim kao da vise nemam napretka user posted image user posted image
tako se bojim...kad hodam po travi ja otvorim sirom oci,kod nas je dvoriste uvjek fino pokoseno,al sa jedne strane,je jedan plac zarastao,nikoga ne odrzava ,kao suma,ja mislim da ih tamo ima dosta

_____________________________

01.01.2014 Mamin decak * VELJKO*

28.02.2016 Mamina princeza *Marija*

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 20:57:16   
Anoniman
I ja mrzim zmije, ali ne bojim ih se ono fobicno. Navikla sam na njih, jer sam Hercegovka i kod nas su one haman kucni ljubimciuser posted image Nalazili smo ih svuda; na klupici na vanjskoj strani prozora, po terasi, cvjetnjaku, u podrumu, oko kuce...Otkako smo nabavili super macka nema ih hB. (ovo govorim za maminu kucu). Ubila sam ih moreeeeeeuser posted image kamen i pravo u glavu ili tanku tanku sipkicu pa ozeziuser posted image A tek vodenjace...fuj. Te su mi najljigavije.

(odgovor članu *andjela*)
  Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 21:57:02   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I ja mrzim zmije, ali ne bojim ih se ono fobicno. Navikla sam na njih, jer sam Hercegovka i kod nas su one haman kucni ljubimciuser posted image Nalazili smo ih svuda; na klupici na vanjskoj strani prozora, po terasi, cvjetnjaku, u podrumu, oko kuce...Otkako smo nabavili super macka nema ih hB. (ovo govorim za maminu kucu). Ubila sam ih moreeeeeeuser posted image kamen i pravo u glavu ili tanku tanku sipkicu pa ozeziuser posted image A tek vodenjace...fuj. Te su mi najljigavije.

user posted image
LudENca user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 22:03:45   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I ja mrzim zmije, ali ne bojim ih se ono fobicno. Navikla sam na njih, jer sam Hercegovka i kod nas su one haman kucni ljubimciuser posted image Nalazili smo ih svuda; na klupici na vanjskoj strani prozora, po terasi, cvjetnjaku, u podrumu, oko kuce...Otkako smo nabavili super macka nema ih hB. (ovo govorim za maminu kucu). Ubila sam ih moreeeeeeuser posted image kamen i pravo u glavu ili tanku tanku sipkicu pa ozeziuser posted image A tek vodenjace...fuj. Te su mi najljigavije.

user posted image
LudENca user posted image .

jedna nova dimenzija mog profila ovdje na rruser posted image Al tako ti je kod nas Hercegovkiuser posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 22:10:42   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I ja mrzim zmije, ali ne bojim ih se ono fobicno. Navikla sam na njih, jer sam Hercegovka i kod nas su one haman kucni ljubimciuser posted image Nalazili smo ih svuda; na klupici na vanjskoj strani prozora, po terasi, cvjetnjaku, u podrumu, oko kuce...Otkako smo nabavili super macka nema ih hB. (ovo govorim za maminu kucu). Ubila sam ih moreeeeeeuser posted image kamen i pravo u glavu ili tanku tanku sipkicu pa ozeziuser posted image A tek vodenjace...fuj. Te su mi najljigavije.

user posted image
LudENca user posted image .

jedna nova dimenzija mog profila ovdje na rruser posted image Al tako ti je kod nas Hercegovkiuser posted image


Vidi hercegovke user posted image
E gluho bilo...ja nema sanse da bih smjela tu biti user posted image Inace nikada zmije uzivo nisam vidjela, jesam jednu malesnu na casu biologije jednom, valjda beba bila user posted image Jako ih se plasim, ni na TV -u ih ne smijem vidjeti, odmah glavu okrecem.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 22:17:50   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I ja mrzim zmije, ali ne bojim ih se ono fobicno. Navikla sam na njih, jer sam Hercegovka i kod nas su one haman kucni ljubimciuser posted image Nalazili smo ih svuda; na klupici na vanjskoj strani prozora, po terasi, cvjetnjaku, u podrumu, oko kuce...Otkako smo nabavili super macka nema ih hB. (ovo govorim za maminu kucu). Ubila sam ih moreeeeeeuser posted image kamen i pravo u glavu ili tanku tanku sipkicu pa ozeziuser posted image A tek vodenjace...fuj. Te su mi najljigavije.

user posted image
LudENca user posted image .

jedna nova dimenzija mog profila ovdje na rruser posted image Al tako ti je kod nas Hercegovkiuser posted image


Vidi hercegovke user posted image
E gluho bilo...ja nema sanse da bih smjela tu biti user posted image Inace nikada zmije uzivo nisam vidjela, jesam jednu malesnu na casu biologije jednom, valjda beba bila user posted image Jako ih se plasim, ni na TV -u ih ne smijem vidjeti, odmah glavu okrecem.


user posted image user posted image user posted image ti si meni user posted image al ono baš user posted image

ja se inače bojkim zmija al imam osjećaj da ih se moj muž boji više

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 22:19:34   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I ja mrzim zmije, ali ne bojim ih se ono fobicno. Navikla sam na njih, jer sam Hercegovka i kod nas su one haman kucni ljubimciuser posted image Nalazili smo ih svuda; na klupici na vanjskoj strani prozora, po terasi, cvjetnjaku, u podrumu, oko kuce...Otkako smo nabavili super macka nema ih hB. (ovo govorim za maminu kucu). Ubila sam ih moreeeeeeuser posted image kamen i pravo u glavu ili tanku tanku sipkicu pa ozeziuser posted image A tek vodenjace...fuj. Te su mi najljigavije.

user posted image
LudENca user posted image .

jedna nova dimenzija mog profila ovdje na rruser posted image Al tako ti je kod nas Hercegovkiuser posted image


Vidi hercegovke user posted image
E gluho bilo...ja nema sanse da bih smjela tu biti user posted image Inace nikada zmije uzivo nisam vidjela, jesam jednu malesnu na casu biologije jednom, valjda beba bila user posted image Jako ih se plasim, ni na TV -u ih ne smijem vidjeti, odmah glavu okrecem.


user posted image user posted image user posted image ti si meni user posted image al ono baš user posted image

ja se inače bojkim zmija al imam osjećaj da ih se moj muž boji više



Ninuli stvarno bila je mala, sigurno tek rodjena..uhvatili je djecaci i stavili u teglu da nas cure plase user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 22:23:00   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: ninulina


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

I ja mrzim zmije, ali ne bojim ih se ono fobicno. Navikla sam na njih, jer sam Hercegovka i kod nas su one haman kucni ljubimciuser posted image Nalazili smo ih svuda; na klupici na vanjskoj strani prozora, po terasi, cvjetnjaku, u podrumu, oko kuce...Otkako smo nabavili super macka nema ih hB. (ovo govorim za maminu kucu). Ubila sam ih moreeeeeeuser posted image kamen i pravo u glavu ili tanku tanku sipkicu pa ozeziuser posted image A tek vodenjace...fuj. Te su mi najljigavije.

user posted image
LudENca user posted image .

jedna nova dimenzija mog profila ovdje na rruser posted image Al tako ti je kod nas Hercegovkiuser posted image


Vidi hercegovke user posted image
E gluho bilo...ja nema sanse da bih smjela tu biti user posted image Inace nikada zmije uzivo nisam vidjela, jesam jednu malesnu na casu biologije jednom, valjda beba bila user posted image Jako ih se plasim, ni na TV -u ih ne smijem vidjeti, odmah glavu okrecem.


user posted image user posted image user posted image ti si meni user posted image al ono baš user posted image

ja se inače bojkim zmija al imam osjećaj da ih se moj muž boji više



Ninuli stvarno bila je mala, sigurno tek rodjena..uhvatili je djecaci i stavili u teglu da nas cure plase user posted image



joj draga sad se sjetih da smo ja i moja drugarica iz komšiluka imale fazu da smo ufurale sebi kako smo naučnici pa smo jednu mali zmijicu našli ovdje na tvrđavi i zatvorili je u plastičnu flašu ko fol da je proučavamo user posted image al zaboravili da probušimo rupice za vazduh pa nam krepala , propao eksperiment user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Zmije..... :((
20.6.2013 23:33:14   
salmy
Jao mamaaaa koliku sam ja zmijetinu vidio danas

uzeo joj glavu pa je vrtio i bacio na pod...onda je uzeo za rep..pa ga vrtio vrtio
ona me gledala mama...znas kako me gledala...
i onda sam je uzeo i bacio u Miljacku user posted image user posted image

ovo je izjava dana mog djeKaca

jer ja stalno pricam o zmijama....mrzim ih...i strasno bojim

< Poruku je uredio salmy -- 20.6.2013 23:34:20 >

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Zmije..... :((
22.6.2013 13:00:35   
Visnja RR
http://www.ekskluziva.ba/Semizovac-Zmije-se-krecu-po-cesti-/31783.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Zmije..... :((
22.6.2013 13:54:44   
Full Moon
Uzas, ne volim ih nikako, mislim strah me jer ne znam koja je otrovnica a koja neuser posted image , a i prosle i ove godine sam ih sretala na moruuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Zmije..... :((
22.6.2013 14:06:52   
Visnja RR
ma kad bih znala da me jedna takva voli najviše na svjetu srce bi mi stalo kad je vidim.... ja baš imam bolestan strah od zija

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 172
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *