|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smrt djeteta
27.4.2013 10:40:23   
EEDITH
I prolazi vrijeme,godine.........11 godina
kažu vrijeme liječi sve rane....ooooooooo kako samo lažu,jer ima rana koju ništa pa ni vrijeme ne može izliječiti....zacijeliti....možda?

maleno moje,moje prvo.......
iznenadio si nas svojim postojanjem,
iznenadio si nas i svojim dolaskom,žurilo ti se,
ali zašto si žurio i sa odlaskom?

8 dana,premalo i da je 80 godina,jer mi mame smo nekada baš sebične,uvijek nam malo,
zato smo valjda i mame.

nisam te ni uzela u naručje,a imala sam toliko planova za tebe,
prvo sam te htjela razmaziti.....a nisam te stigla ni maziti,onako ovlaš uvučem ruku u inkubator,
a tvoje malene ručice,nekako mi jake mišićave.....i nogice nemirne,a oči plave kao more.
znaš li da ti brat E ima iste oči ,a i seka,samo nam je D crn,ali liči na tebe.
pričamo često o tebi,kaže D :-znaš mama,da je braco sa nama mi bi mogli imati svoju ekipu za fudbal!
i on maleni se pita zašto si nam morao otići?

Ali mama zna da ti nisi ni otišao ,ti samo čekaš kada ću ti doći,a doći ću,
samo još moram brinuti za brace i seku.jer ja sam mama i moram biti i vesela i lijepa i hrabra.

Volimo te jako,najjače........i danas kada budemo gledali tvoje fotografije opet ćemo biti zajedno.

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Smrt djeteta
27.4.2013 10:47:00   
mishkica
Eldinky, draga moja suze su mi potekle, milion ti zagrljaja saljemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Smrt djeteta
27.4.2013 10:53:26   
Ninushka
Eldinky user posted image

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Smrt djeteta
27.4.2013 11:37:02   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: mishkica

Eldinky, draga moja suze su mi potekle, milion ti zagrljaja saljemuser posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Smrt djeteta
27.4.2013 12:40:40   
damma
Eldinky bas si me rasplakala user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Smrt djeteta
28.4.2013 15:16:15   
MAMA MA
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Smrt djeteta
30.4.2013 13:48:54   
anđelo
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Smrt djeteta
30.8.2013 12:54:06   
veeseelaa
Ali mama zna da ti nisi ni otišao ,ti samo čekaš kada ću ti doći,a doći ću,
samo još moram brinuti za brace i seku.jer ja sam mama i moram biti i vesela i lijepa i hrabra.

Volimo te jako,najjače........i danas kada budemo gledali tvoje fotografije opet ćemo biti zajedno.


eldinky kako si sve ovo divno rekla, kao i ostatak posta
potpuno sam se prepoznala u tvojim riječima, željama, mislima



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Smrt djeteta
18.2.2017 13:43:41   
Malennna
I postavlja se ono pitanje koje se cini nemogucim "kako dalje"????? user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Smrt djeteta
20.2.2017 12:00:53   
veeseelaa
evo ne bih trazila mahsuz temu al vidjeh je na listi "podignutih"

pa evo da napisem par redaka, kako to se osjeća jedna majka kad rodi i dijete joj umro

Kad izgubite bebu pokradena vam je buducnost jer nikada neću moci da se brinem o njoj, vodim je u skolu, , naslazem njene diplome,lijepim njene švrljotine po vratim /zidu, naslazem njenu odjecu i ruzim jer je napravila neki belaj. Nikada neću saznati sta je sve mogla da ponudi svijetu. Da li bi bi njezna i umilna il bi bila svoja i drčna, da li bi ličila na mene il mm, da li u očima Esme i Ajše mogu vidjeti nju?
U kartonskoj kutiji na vrhu plakara čuvam pozitivan test na trudnocu, nekoliko slika sa ultrazvuka, pregrst nalaza ginekoloskih sa njenim mjerama, rodni i smrtni list, nekoliko slika sa dženaze....
Cijelo njeno postojanje u jednoj kartonskoj kutiji.....

I sad da krenemo bjezati od zemljotresa, poplave ili pozara, zgrabila bi Ajšu i Esmu i tu kartonsku kutiju....




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malennna)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Smrt djeteta
20.2.2017 13:27:35   
Malennna
Danas se navrsavaju 2 mjeseca od smrti nase bebice. Jutro sam zapocela uz gledanje njene slike i osjecaja da je tu ❤no milion godina ne bi mogle izbrisati uspomenu na nju, niti svu bol zbog njenog preranog odlaska. Samo se ucim zivjeti sa tim,ali da vrijeme lijeci...to nije istina, I ne moze biti. Za ovu bol nema lijeka...💕Iman

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Smrt djeteta
20.2.2017 13:31:26   
veeseelaa
ej Malenna nemoj tako...
moras nekako izaci iz te tuge....
radi sebe, radi ljudi koji te vole, radi beba koje dolaze
Moras ostati zdrava i fizički i mentalno

Ne daj da te tuga pobijedi
Znam da nije lako, šok i nevjerica, tuga i potop, milion misli , milion zasto.... nema odgovora
praznina i očaj al pobijedi sve to, ne daj se, nekako kad misli krenu ka crnom ti se uhavti nečeg sto će misli odvratiti

Ne znam dal imas djece? ako ne, razmisljaj i planiraj svoju buducu trudnoci
ako si zdrava radi na tome


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malennna)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Smrt djeteta
20.2.2017 13:55:03   
Malennna
Hvala ti na podrsci vesela. Nemam djece, ona mi je bila prva. Nisam jos radila pretrage,jos mi je frisko. Uskoro idem na put.,da malo promijenim sredinu. Nakon toga se vracam na posao aBd. Hvala jos jednom na podrsci, ovaj forum mi je mnogo pomogao. Znam da nisam ni prva, a nazalost ni posljednja kojoj se ovo desilo. Za buduce trudnoce cemo vidjeti, mozda kad skupim hrabrosti i snage da mislim pozitivno i kad me ne bude strah od trudnoce.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Smrt djeteta
20.2.2017 13:58:39   
koka i po
user posted image ...samo da vas zagrlim....sve

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Malennna)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Smrt djeteta
20.2.2017 14:09:25   
veeseelaa
hvala koki

Malenna ja sam poslije gubitka djeteta takodje obavila sve nalaze , od do
trajalo je to nekih 2 - 3 mjeseca, i kad sam vidjela da je sve ok ostala sam user posted image
čemu čekanje?

bitno je samo da nalazi budu ok

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Smrt djeteta
20.2.2017 14:15:27   
Malennna
Hvala Koki ❤

Ne znam vesela, mozda se presaberem i odlucim pokrenuti sve. Trebam istraziti da li je do nas, ili se to "jednostavno desilo "(tako su nam doktori rekli! Ipak veoma je tesko shvatiti da skoro pa "savrsena" trudnoca moze imati ovakav ishod. Zaista je tesko za povjerovati 😞😞 ipak hvala ti na motivaciji, mnogo mi znaci sto znam da je nekome poslije kise doslo sunce ❤

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Smrt djeteta
20.2.2017 17:55:33   
ziel
Malenna i sve ostale moje saucesce user posted image user posted image

Ako smijem pitati sta je bilo uzrok smrti tvoje bebe? Koliko je bila stara? user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Malennna)
Neposredna veza do poruke: 67
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *