|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 15:23:58   
bejbibi
U mashala raspisale ste se hehe
Pa tako cu i ja naredni petak aBd user posted image ponijet sa sobom sta i pojest ..inace pred kontrolu nit mogu soavati ,nit jest user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 15:45:50   
manuela RR
Ja sam se i pred porod najelauser posted image
Bolovi ubise a ja jedi jediuser posted image
Kad sam se najela otisla da legnem i puce vodenjak...
Ostalo je historijauser posted image

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 17:04:03   
anandi
Cao bebele, kako ste mi
bejbibi ista sam ti, kad trebam na kontrolu nista ne jedem. Mada imam naviku da pojedem nesto slatko prije, ali moj lopov tvrdoglav pokazuje se kad je njemu cejf...sta god ja jela ili pila prije on tjera po svomeuser posted image

zelimo bebu user posted image user posted image za 20. Boze kako vrijeme leti, ko jucer si cekala betu user posted image

Ja sam danas 27+4, bebac aktivan 100 na sat. Danas smo isli odradili nalaze da pripremimo za utorak da ponesemo na pregled. Vidim da mi je urin opet los, i urea mi je ispod ref vrijednosti, ali zato kks mi je ok. Iskreno jedva cekam da odem dr i da me pored uz pregleda i vaginalno. Razumijem da su bolovi i raznorazna ziguckanja normalna, da se sve siri ali ja ne mogu setat 10min a da me ne pode po dnu stmaka presjecat, pa kao da me neko reze nozem....a da ne pricam o pritisku i osjecaju na tiskanje. Bas se brinem user posted image Se dok sam u stanu pa svako malo legnem ok je.

manuela kako si mi ti, kako user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 17:53:06   
bejbibi
ANANDI i meni je tako bilo u drugoj trudnoci .znaci ja od 7 mj nisam mogla dva koraka napraviti bukvalno kolko me znalo boliti ...a i prije isto ...ja sam nisko nosila ,plus na pocetku prokrvarila pa pila dabroston do 5 mj .sve mislila prije vremena cu se poroditi jer sam stvarno imala bolove ,ma ko da ce sve izletiti iz meneuser posted image a prenijela 7 dana user posted image i to bi cura sigurno jos koji dan ostala da nisu inducirali porod ..
Ti lezi odmaraj kad god te uhvati a i otidji doktoru da budes rahat :)

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 17:56:51   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ja sam se i pred porod najelauser posted image
Bolovi ubise a ja jedi jediuser posted image
Kad sam se najela otisla da legnem i puce vodenjak...
Ostalo je historijauser posted image

Manuela jesu li ti klistir radili ...joj mene toga tako neugodno ak se sta desi na poroduuser posted image
Zato prije poroda nit jedem nit pijem . A opet kad sam A radjala ujedno sam se i uneredila da izvinete user posted image
Bas me sramota toga haha ..al kazu to je normalno da se desi ...al opet meni bilo neugodno user posted image ...tako da bi najradije klistir da mi rade ..a ovdje sam pitala ,rade po potrebi ..ako sam previse otvorena kao ne rade ..na sta ce to izgledati ne znam user posted image jos meni nije ni u jednoj trudnoci vodenjak pukao tako da ne znam uopstw kako to treba da izgleda user posted image mislim citala sam ,cula sam al et ne znam kolko onda imam vremena do bolnice ,spremanje ,tusiranje itd ...ima li se vremena za to uopste ili pravac bolnica

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 18:25:36   
ananas_ze
Anandi kolika ti je urea?
Meni 1.7 sad kad sam internisti isla pita jedem li meso, rekoh jedem, kaze moras vise pojede ti beba sveuser posted image
A ks mi je isto ok.


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 18:46:12   
anandi

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

Anandi kolika ti je urea?
Meni 1.7 sad kad sam internisti isla pita jedem li meso, rekoh jedem, kaze moras vise pojede ti beba sveuser posted image
A ks mi je isto ok.


kod mene je 1,9. Pa sve je moguce...ja svaki dan imam jedan mesni (teletina,junetina ili piletina) obrok+ prilog povrce. Sad sam bas jela supu sa teletinom i zapekla teleceg vrata u tepsiji sa jednim krompirom+kisele krastavice user posted image

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 18:49:15   
anandi

IZVORNA PORUKA: bejbibi

ANANDI i meni je tako bilo u drugoj trudnoci .znaci ja od 7 mj nisam mogla dva koraka napraviti bukvalno kolko me znalo boliti ...a i prije isto ...ja sam nisko nosila ,plus na pocetku prokrvarila pa pila dabroston do 5 mj .sve mislila prije vremena cu se poroditi jer sam stvarno imala bolove ,ma ko da ce sve izletiti iz meneuser posted image a prenijela 7 dana user posted image i to bi cura sigurno jos koji dan ostala da nisu inducirali porod ..
Ti lezi odmaraj kad god te uhvati a i otidji doktoru da budes rahat :)


Valja nam sve izdrzat, ma jake smo mi a da nismo ni svjesne koliko.
dr mi je prije 4-5 sedmica rekla da je nisko bas kad sam isla na 4d, glavica je bila skroz u karlici. Dr mi je tad rekla da malo vise lezim i isla sam naredne dvije sedmice na uz, bebica se digla i postavila vodoravno ispod pupka. Kao da ne brinem jer je jos uvijek mala beba. I dalje je izgleda tako postavljena, jer je bas nisko osjetim.
A na sve to i kicma me pocela bolit, negdje na sredini user posted image
Sad mi je redovni pregled pa cu vidjet s dr mozda da uzmem pojas.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 21:10:32   
3_godine
Moje linije mozete obojiti u plavo na spisku trudnica, mi smo user posted image :) :)
Danas smo 17+2. Dr me opet poslai na bolovanje (cak sam jednu cijelu sedmicu radila). Na uzv se vidi kontrakcija s prednje strane materice pa mi je ukljucio Mg, sto vec pijem par dana kao i duphaston. Je li se neka susretala s ovim koliko je opasno? Malo sam se ipak zabrinula....

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
24.2.2017 21:18:40   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ja sam se i pred porod najelauser posted image
Bolovi ubise a ja jedi jediuser posted image
Kad sam se najela otisla da legnem i puce vodenjak...
Ostalo je historijauser posted image

Manuela jesu li ti klistir radili ...joj mene toga tako neugodno ak se sta desi na poroduuser posted image
Zato prije poroda nit jedem nit pijem . A opet kad sam A radjala ujedno sam se i uneredila da izvinete user posted image
Bas me sramota toga haha ..al kazu to je normalno da se desi ...al opet meni bilo neugodno user posted image ...tako da bi najradije klistir da mi rade ..a ovdje sam pitala ,rade po potrebi ..ako sam previse otvorena kao ne rade ..na sta ce to izgledati ne znam user posted image jos meni nije ni u jednoj trudnoci vodenjak pukao tako da ne znam uopstw kako to treba da izgleda user posted image mislim citala sam ,cula sam al et ne znam kolko onda imam vremena do bolnice ,spremanje ,tusiranje itd ...ima li se vremena za to uopste ili pravac bolnica

Nisu radili klistir a nisam se ni ukakila user posted image
Ma ja se najedem jer treba imati snage za porodjaj....
A sve je to normalno...

Ja sam she taj dan tusirala ne bi li izazvala porodjaj tako da sam bila spremna kad je vodenjak pukao....a kad je pukao sve je islo brzo jedva sam upratilauser posted image
Dok su u prijemu papire zavrsili u radjaonu usla u pola 12 a u 1 se porodila.

< Poruku je uredio manuela RR -- 24.2.2017 21:21:55 >

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 11:15:27   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ja sam se i pred porod najelauser posted image
Bolovi ubise a ja jedi jediuser posted image
Kad sam se najela otisla da legnem i puce vodenjak...
Ostalo je historijauser posted image

Manuela jesu li ti klistir radili ...joj mene toga tako neugodno ak se sta desi na poroduuser posted image
Zato prije poroda nit jedem nit pijem . A opet kad sam A radjala ujedno sam se i uneredila da izvinete user posted image
Bas me sramota toga haha ..al kazu to je normalno da se desi ...al opet meni bilo neugodno user posted image ...tako da bi najradije klistir da mi rade ..a ovdje sam pitala ,rade po potrebi ..ako sam previse otvorena kao ne rade ..na sta ce to izgledati ne znam user posted image jos meni nije ni u jednoj trudnoci vodenjak pukao tako da ne znam uopstw kako to treba da izgleda user posted image mislim citala sam ,cula sam al et ne znam kolko onda imam vremena do bolnice ,spremanje ,tusiranje itd ...ima li se vremena za to uopste ili pravac bolnica

Nisu radili klistir a nisam se ni ukakila user posted image
Ma ja se najedem jer treba imati snage za porodjaj....
A sve je to normalno...

Ja sam she taj dan tusirala ne bi li izazvala porodjaj tako da sam bila spremna kad je vodenjak pukao....a kad je pukao sve je islo brzo jedva sam upratilauser posted image
Dok su u prijemu papire zavrsili u radjaonu usla u pola 12 a u 1 se porodila.

Ih da hocu i ja tako ,brzinski user posted image
Kod mene jos nikakvih naznaka nema...a i A mi bolesna ,ima turu pa ne bih voljela da sta krene i tako ostavim djecu :(

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 11:17:52   
bejbibi
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICAuser posted image


FEBRUAR 2017 user posted image

02.02. saraa porodila se
02.02. manuela user posted image porodila seuser posted image 5.2
05.02. Zeze porodila se
09.02. Bubamara92 user posted image porodila seuser posted image 3.2
28.02. Lina85 user posted image



MART 2017 user posted image

05.03. ananas_ze user posted image
06.03. bejbibi user posted image
08.03. MamaS89 user posted image
17.03. Amela89 user posted image



APRIL 2017 user posted image

30.04. Daj dajuser posted image


MAJ 2017 user posted image

11.05. strepnja
22.05. anandi user posted image



JUNI 2017 user posted image

5.6. Mina 90 user posted image


JULI 2017user posted image

12.7 Zelimo bebuuser posted image
13.07 Joyuser posted image
14.07 Maca91
21.07. Vesela vrbauser posted image
29.7 M.A.M user posted image


AVGUST 2017 user posted image

02.08. 3godineuser posted image
20.8. Orhideja 2505
20.08. Andy_Bec
23.8 covered


< Poruku je uredio bejbibi -- 25.2.2017 11:18:36 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 11:27:16   
manuela RR
Bejbibi znas da i kod mene nije bilo naznaka cak ni taj dan.
Citav dan hodali isla u trzni u soping dosla kuci pravila rucak sve normalno... Otisla se istusirati toplom vodom sat vremena i tad je polako pocelo.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 12:23:02   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: manuela RR

Bejbibi znas da i kod mene nije bilo naznaka cak ni taj dan.
Citav dan hodali isla u trzni u soping dosla kuci pravila rucak sve normalno... Otisla se istusirati toplom vodom sat vremena i tad je polako pocelo.

Da,sjecam se :) ...ma ne bih voljela sad da krene dok mi djeca ne ozdrave :( A opet ima turu

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 17:27:14   
Andy_Bec23
Niko me nije poželio ;(((

Evo da se javim ... mi smo stan krečili skoro pa cijeli samo spavaću nismo nema potrebe ... ja svaki dan neki klinac radim i nestignem ništa...
Sljedeća kontrola 16.3 .. nego udebljala sam se 3,5 kile i jako me strah tek sam 15 sedmica od sutra 16 ta ali ipak zar nije to puno? Ja stalno jedem :(((

Bejbibi oce li bebač ili čeka još ?

Ostale imate mahanje ;)

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 17:41:12   
vesela_vrba
Gdje ste zenice, nadam se da ste se dobro :)

Bejbibi kako si ti, nece beba jos izgleda, lijepo joj :)

Da se pohvalim da vec 5 dana osjetim bebicu masala, prvi put kada sam osjetila nisam bila sigurna da je to-to. Kada se sutradan ponovilo na istom mjestu otprilike u isto vrijeme shvatila sam da jeste :) Naredni dan je nije bilo cijeli dan, samo jednom navece. Juce je ujutro bila aktivna, bas dugo. I onda predvece opet, cak je i muz osjetio. Iako je skroz skroooz blago pod rukom uspio je. Ni ja pod rukom ne osjetim, samo sam taj drugi dan. Ali iznutra osjetim i topim se. Hvala Bogu, da sve trudnice koje jos nisu uskoro osjete od srca vam zelim :)
Ja jos nisam mislila da ce, pretpostavila sam da ce tek oko 20 sedmice, ali iznenadi me u 18oj :)
U cetvrtak kontrola aBd :)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 18:47:08   
3_godine
I mi danas imamo pravo lupkanje, bas je aktivan, cak je i mm osjetio pod rukim. Osjecaj je neopisiv :).

(odgovor članu vesela_vrba)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 18:48:33   
bejbibi
Kod mene vala nikakvih naznaka ..popodne doduse me tako pritiskalo dole da nisam mogla hodati ..kod prepona neki zivac ,bas gadan osjecaj uh

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu 3_godine)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 18:49:24   
bejbibi
Dogovorite se koja ce preuzeti spisak kad vas napustim s teme user posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 20:59:50   
Andy_Bec23
Vesela vrba Bravo za bebicu da se javlja;) i ja čekam Al ništa još .. nadam se da će uskoro ;)

Bejbibi jel pala tura?

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
25.2.2017 21:00:37   
Andy_Bec23
Nego mene svrbi koza užasno ;( ima li Ko problem sa time? Ne samo na stomaku veš cjelo tijelo ;(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
26.2.2017 9:31:56   
Zelimo_bebu
Jutrooo evo i nas
Vesela vrba samo neka se javlja i neka lupka tako i treba user posted image
And nismo te zaboravili kako bismo misa mu? Pusti kile bitno sa beba napreduje i da je sve ok...kile dodju i odu
Manuela kako bebac slusa?
Bejbibi ima li pomaka...kako si?
Anandi zar te toliko bole none misa mu...a nisam znala da ti je bebi nisko...mojoj jednoj prijateljici ona je sa trudnocom kao i ja dr. odredio strogo mirovanje bebi se skroz spustio...kud zure misa im


_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
26.2.2017 10:04:01   
bejbibi
Jutro zene ..mi citavu noc deverali sa turom ,nije joj spadala i pored sirupa al sam mozda malo dala pa zato.onda joj cepic spustiio..a evo sad nema al je bas bolesna :( sutra aBd na kontrolu i uraditi ks.
Mialili do mora al kontam bice joj gore user posted image
Kod mene nikakvih pomaka

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
26.2.2017 10:45:55   
Mina90
user posted image user posted image heejjj paa evo I menee, konacnooo...
Anandii, tu sam nego mucim se sa pravosudnim, gledamo pomalo kolica, a jos uvijek svaku noc imam bolove bas kao da sam se prehladila... u ovoj sedmici vadim naalaze, pa se moram I sa tim maltertirat, ovjerit knjizicu, doktoru po uputnicu pa u labaratorij, jos moram radit I ogtt- pit glukozu, pa mi savjetuju da ide neko sa mnom, a ja svugdje sama navikla tamburat... user posted image
I mene koza svrbi. Ledja I grudi redovno. Tijelo mazem bademovim uljem i mogu vam reci da je predobro.
Ja sam danas 26 tt, bebica aktivna, pogotovo navecer. user posted image
Sad me nesto udarilo, stalno razmisljam kako ce beba izgledat, kako cemo se ja I muz ponasat kad se beba rodi, pitam se hocel bit ovako pazljiv I kad trudnoca zavrsi user posted image
Izvinite sto se ne javljam cesto, stvarno jedva stignem do telefona.. ljubi vas sve Mina

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori u očekivanju beba-FEBRUAR
26.2.2017 12:19:01   
Zelimo_bebu
Mino ti si bice moja kolegica jer vidim da te iste muke muce i ja spremam ali kako je krenulo sumnjam da cu ja ovo rijesiti do poroda user posted image ...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *