|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  332 333 [334] 335 336   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
25.3.2016 18:07:02   
canim
pa hajde kad ste vec navalile moze user posted image zene nikad nisu dovoljno mrsave user posted image
Hajmo od ponedeljka ja imam neku svadbu ovaj vikend

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 8326
   RE: Mršajmo zajedno !
10.5.2016 19:53:05   
canim
bas ste aktivne user posted image naletih na ovu sliku pa se sjetih teme user posted image

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/13177453_1103393089683705_8951140511428302336_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=1487e8c688ccca7e730b92ab6105d665&oe=57DD45EE

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8327
   RE: Mršajmo zajedno !
5.6.2016 19:35:40   
Daliyah92
Ima li koja da bi mrsalaaa? user posted image
Ja bih polahko krenula, proslo je 20 dana od poroda. Naravno, nikakva dijeta, samo bih polahko smanjivala i izbacivala "gluposti" iz ishrane, povecala unos vode i pametnijih stvari user posted image
Sve sto sam dobila kilaze u trudnoci (10-ak kg) otislo je, a ostalo onih 10 od prije trudnoce.

Hoce li mi se ko pridruziti user posted image



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8328
   RE: Mršajmo zajedno !
7.6.2016 13:10:35   
canim
aaaa pa zar vec toliko dana proslo....ti bi odmah da mrsas, jesi nas pozelila, priznaj user posted image user posted image

Ja bih mogla uvijek mrsati, nikad nisam nesto plaho zadovoljna, ali vidis da jedino ja i pisem na ovoj temi user posted image one sve ostale smrsale pa se ufurale user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8329
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2016 22:09:45   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: canim

aaaa pa zar vec toliko dana proslo....ti bi odmah da mrsas, jesi nas pozelila, priznaj user posted image user posted image

Ja bih mogla uvijek mrsati, nikad nisam nesto plaho zadovoljna, ali vidis da jedino ja i pisem na ovoj temi user posted image one sve ostale smrsale pa se ufurale user posted image


Jesam vas se vala i pozelila, iskreno user posted image Pa puno dana da user posted image
Ja sam vec krenula a vi mi se pridruzite kad hocete user posted image
A tek kad sam napisala post kontam ko ce sad mrsati a ramazan user posted image Valjda se poslije bajrama mrsa user posted image



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8330
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2016 22:38:36   
Visnja RR
Odkad ja hoću da malo mršam ali se uvjek nesto iskomplikuje user posted image
ali MORAM bar 3-4 kg pod hitno

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8331
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2016 22:42:09   
Daliyah92
Eto nas vec tri user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8332
   RE: Mršajmo zajedno !
10.6.2016 23:53:56   
minie

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Ima li koja da bi mrsalaaa? user posted image
Ja bih polahko krenula, proslo je 20 dana od poroda. Naravno, nikakva dijeta, samo bih polahko smanjivala i izbacivala "gluposti" iz ishrane, povecala unos vode i pametnijih stvari user posted image
Sve sto sam dobila kilaze u trudnoci (10-ak kg) otislo je, a ostalo onih 10 od prije trudnoce.

Hoce li mi se ko pridruziti user posted image




Kao da sam ja pisala, samo ja imam 5 dana vise :D

Idemo polako, ja se nadam da ce mi i dojenje pomoci, a koliko ovaj moj bucko doji, ima da me nema za 3 mjeseca, hahhaha


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8333
   RE: Mršajmo zajedno !
4.7.2016 12:10:32   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Odkad ja hoću da malo mršam ali se uvjek nesto iskomplikuje user posted image
ali MORAM bar 3-4 kg pod hitno



šta je problem user posted image user posted image user posted image

ja sam bila van kuće više od 20 dana ali ništa se nije desilo. grama nisam dobila a baš nisam pazila. nisam ni trenirala. valjda mi je metabolizam već toliko ubrzan da nema frke.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8334
   RE: Mršajmo zajedno !
25.7.2016 2:52:38   
Daliyah92
Jeste to odustale user posted image
Ja pocela polahko, otisla kila jedna i nece dalje nikako.
U zadnjih par dana jos ide prema gore user posted image
E danas sam se lijepo najela kako treba pa cu ponovo krenuti user posted image
Ma nisam ja ni krenula kako treba. Jos mi fali discipline.
Pijem vode oko 2,5 litra pa kontam ode li ta sva voda van nekako ili se mozda zadrzava?(mozda glupo pitanje user posted image user posted image )

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8335
   RE: Mršajmo zajedno !
2.8.2016 2:02:26   
Daliyah92
Evo mene opet user posted image Sad sam se uozbiljila pravo (nakon sto sam vidjela kako bas izgledam ali na slici, jer sam na ogledalu puno mrsavija).
Pocela sam mrsaviti ali brine me sto to ne ide tako polahko kako svi govore da se mora kad se doji (0,5kg u 7 ili 15 dana).
Nisam gladna i jedem dok ne osjetim da sam sita. Imam tri obroka i dvije uzine (vecera i uzine su slicne, zitarice ili voce).
Nekad mi se cini da ima manje mlijeka ali to se desavalo i kad sam sve mela ispred sebe pa kontam da umisljam jer ipak beba normalno napreduje.
Sta mislite, da nastavim ovako ili da jedem malo vise kako bi sporije mrsavila?

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8336
   RE: Mršajmo zajedno !
25.4.2017 18:47:48   
canim
Imal koga user posted image vidi nisam pisala ima godina dana na ovoj temi user posted image dosao vakat da se rjesim zimskih naslaga pa se sjetih teme user posted image vidim ni vi niste aktivne user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8337
   RE: Mršajmo zajedno !
26.4.2017 16:18:39   
azra I ADI
E nek si nam Canim pokrenula temu! Ja sam taman došla do 60, 5kg viška, a motivacije ni malo. Sad još i radim, pa na poslu se uglavnom jede nešto nezdravo-sendvič, burek....Hajde da se malo motivišemo!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8338
   RE: Mršajmo zajedno !
26.4.2017 22:30:55   
Alma_27
Jeste li probale hrono ishranu? Moze se fino smrsati. hronohrana.com i hronokuhinja.rs Za pocetak ishrane i mrsanje citajte restrikciju. Ja sam krenula iako nemam viska kila al et moglo bi jedno dva kg otici. Nije teska za pratiti

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8339
   RE: Mršajmo zajedno !
30.4.2017 9:41:15   
azra I ADI
Alma, nisam nikad probala tu hrono ishranu, ali koliko sam imala priliku čitati, meni ne bi odgovarala. Ne znam jeste li za to,ja bih da se sutra izvagamo i prijavimo kilažu. Ja ću se vagati svaki ponedjeljak, kao i prije par godina kad je na ovom forumu bila super ekipa, bodrili smo jedni druge i postigli dobre rezultate u minusima. Pozdrav i dajte aktivirajte se malo....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 8340
   RE: Mršajmo zajedno !
30.4.2017 10:20:25   
eminaja
pozdrav zenice,..evo da vam se i ja pridruzim user posted image
nadam se da cemo imati uspjesne rezultate...
Ja imam 12kg viska jos od prvog poroda, trenutno smo na 74-75 vec sam skinula nekih 1-2 kg..
eh od sutra bi se mogao uvesti rezim ishrane, aa danas cemo biti malo slobodniji user posted image user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8341
   RE: Mršajmo zajedno !
30.4.2017 10:22:56   
antuno.ivan
Ispričavam se na smetnji, ne želim "spammat" i sl. no zanima me zna li itko da li je lajlac korisnik još aktivan na ovom Forumu? -Zanima me zbog jednog vrlo specifičnog problema (iz prošlosti) izričito iz tog razloga sam se i prijavio na ovaj Forum s kojim inače nemam nikakve veze niti sam iz BiH... Nadam se da je još živ i relativ. zdrav.. Hvala

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8342
   RE: Mršajmo zajedno !
30.4.2017 10:23:24   
eminaja
jos da napomenem do sad nisam bila na ''dijeti'' onoj tipa ne smijem tu namirnicu i sl..nego sam isla na smanjivanje obroka,minimalno jela slatkise i grickalice,,aa uvodila vise vode,voca i povrca uz meso i tjesteninu... user posted image
Sretno nam!!!!user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8343
   RE: Mršajmo zajedno !
30.4.2017 11:18:19   
azra I ADI
Super da imam društvo u ovoj borbi! Ja imam viška nekih 5kg, nije mnogo, ali meni smeta..

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8344
   RE: Mršajmo zajedno !
1.5.2017 8:04:20   
azra I ADI
Evo da prijavim tačno 60 kg! Cilj mi je imati 55 kg za 2 mjeseca. Nemojmo danas pretjerati...Lijep pozdrav i dobar provod vam želim!

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8345
   RE: Mršajmo zajedno !
1.5.2017 8:38:23   
eminaja
pozz...ja sam se jucer bas najela i prejela rekoh valja imat zalihe user posted image user posted image
danas cu malo korigovat najmanje 2-3 sedmice moram ne jest cips i grickalice aaa eto slatko cu smanjit na minimum user posted image
azra jesmo li samo nas dvije aktivne?
mozda nam se pridruzi jos clanica...
kako se vagate ujutro ili u toku dana...?

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8346
   RE: Mršajmo zajedno !
1.5.2017 8:40:16   
eminaja
azra koliko si visoka obzirom da ti je 60 puno user posted image user posted image

meni je prvi cilj 70 aa drugi 63-65..user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8347
   RE: Mršajmo zajedno !
1.5.2017 12:19:44   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: antuno.ivan

Ispričavam se na smetnji, ne želim "spammat" i sl. no zanima me zna li itko da li je lajlac korisnik još aktivan na ovom Forumu? -Zanima me zbog jednog vrlo specifičnog problema (iz prošlosti) izričito iz tog razloga sam se i prijavio na ovaj Forum s kojim inače nemam nikakve veze niti sam iz BiH... Nadam se da je još živ i relativ. zdrav.. Hvala


zadnji put je pisala 8.3.
piši joj na pp

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu antuno.ivan)
Neposredna veza do poruke: 8348
   RE: Mršajmo zajedno !
1.5.2017 12:22:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Alma, nisam nikad probala tu hrono ishranu, ali koliko sam imala priliku čitati, meni ne bi odgovarala. Ne znam jeste li za to,ja bih da se sutra izvagamo i prijavimo kilažu. Ja ću se vagati svaki ponedjeljak, kao i prije par godina kad je na ovom forumu bila super ekipa, bodrili smo jedni druge i postigli dobre rezultate u minusima. Pozdrav i dajte aktivirajte se malo....


bila sam ja na hrono ishrani... može se lijepo izgubiti kilograma ...
bilo bi dobro da to bude način ishrane bez dijete ...tj bez onog dijela "restrikcija"...
ali su me praznici oko NG i nastavak zeznuli pa prekinuh.... i vratih 3 kg
planiram za nekih 5-6 dana opet...
javim se ovdje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8349
   RE: Mršajmo zajedno !
1.5.2017 21:01:58   
azra I ADI
Emineja, visoka sam oko 167-168, ali sam sama najzadovoljnija kad imam tako nekih 55-56. S obzirom da je i praznik, zadovoljna sam što nisam pretjerala s hranom.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  332 333 [334] 335 336   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  332 333 [334] 335 336   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *