|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  335 336 [337] 338 339   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 14:21:29   
boombar
Bravo Visnja 👍
Svidja mi se tvoj meni, dala si mi ideju za sutrasnji rucak. Da sam kuci, lakse bih ja to, ali moram skuhati unaprijed i nositi na posao pa odmah imam manji izbor. Fali mi ideja i kreativnosti 🤔

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8401
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 14:55:40   
canim
visnja sta su ti te galete? jel to gotovo kupujes ili pravis?

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8402
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 16:24:45   
azra I ADI
Bravo Višnja za dobar rezultatuser posted image Ja sam danas dosta pazila na ishranu, kad bi ovako pregurala vikend, u ponedjeljak bih sigurno vidjela pomak.Pozdrav za sve aktivne ženiceuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8403
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 18:54:58   
azra I ADI
Je li neko od vas koristio Slim Line tablete? Čitam po FB da ima efekta, skoro svako kaže ko ih je koristio, ali se niko od njih nije osjećao dobro, ima valjda jake nuspojaveuser posted image

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8404
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 20:13:09   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: canim

visnja sta su ti te galete? jel to gotovo kupujes ili pravis?


galete ili vafli...

po ovom receptu

https://paleohedonizam.net/2017/01/lchf-paleo-vafli-sa-sjemenkama/
mada sam ja usmjesto susama stavila bademovo brašno

i pravim u aparatu za vafle ( i mafina) ...ovom http://www.365kupi.com/GORENJE-aparat-za-galete-i-mafine-WCM702PW

ali kao nemas parata pravis nesto poput američkih palačinaka ...ono da su deblje a ne kao klasične palačinke ...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 26.5.2017 20:14:19 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8405
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 20:17:18   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Je li neko od vas koristio Slim Line tablete? Čitam po FB da ima efekta, skoro svako kaže ko ih je koristio, ali se niko od njih nije osjećao dobro, ima valjda jake nuspojaveuser posted image


imla sam dvije prijateljice pa ti sad dam link o njihvim iskustvima
http://www.ringeraja.ba/forum/Slim_line_soft_gel/m_2126558/tm.htm

uglavnom ne znam .... može se smršati ali ako se nastavi po staroj ishrani nakon mršanja eto kilograma opet

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8406
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 21:24:11   
azra I ADI
Hvala ti za link, vidim da su i kod njih iskustva različita, razmislit ću još koji dan...
Javljajte se ženice, pozz user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8407
   RE: Mršajmo zajedno !
26.5.2017 21:42:16   
canim
super visnja, hvala
Azra ne trebaju ti nikakve tablete ti tako malo imas viska cak mozda i voda ti se nakuplja jer uvijek racunaj da je ono 3 kg oko vode a ostalo salo.
Za mjesec ti to mozes dovest u red. Ove tablete i preparati je ok ako neko ima nekih hormonalih problema i sl pa nemoze drugacije mrsati ali ti si mrsala i ranije i opet ces aBd.

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8408
   RE: Mršajmo zajedno !
27.5.2017 11:50:08   
azra I ADI
Pzdrav mršaviceuser posted image
Canim, odustala sam od hemije, pokušat ću prirodnim putem, ako baš do jula kilaža ne dođe na svoje, onda ću probati.
Doručak: jaje i krika crnog hljeba
Ručak: kuhani krompir, zdenka sir, crni hljeb i salata od krastavica i paradajza
večera: supa i vjerovatno opet salata
user posted image javljajte se....

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8409
   RE: Mršajmo zajedno !
27.5.2017 11:53:56   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Hvala ti za link, vidim da su i kod njih iskustva različita, razmislit ću još koji dan...
Javljajte se ženice, pozz user posted image


najbolji rezultat je kada se tablete kombinuju sa čajem ili kafom..sve se kod njih kupi...ovo znam iz pouzdanog izvora...kuma mi je njihov PR user posted image
ali nema onog "jedem sve i mršam" ...pazi se na unos šećera i gaziranih napitaka .... i voda, voda, voda

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8410
   RE: Mršajmo zajedno !
27.5.2017 11:55:47   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: azra I ADI

Pzdrav mršaviceuser posted image
Canim, odustala sam od hemije, pokušat ću prirodnim putem, ako baš do jula kilaža ne dođe na svoje, onda ću probati.
Doručak: jaje i krika crnog hljeba
Ručak: kuhani krompir, zdenka sir, crni hljeb i salata od krastavica i paradajza
večera: supa i vjerovatno opet salata
user posted image javljajte se....

najpametije

Canim je u pravu ....kad nemaš preveliki višak samo malo korigu ishran i više aktivnosti...i ne treba očekivati neki sad rezulatat za 10 dana ...daš sebi neki relana rok...bar 30 dana npr da izgubiš 3 kg... i tako laganini do cilja....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8411
   RE: Mršajmo zajedno !
27.5.2017 20:04:41   
Daliyah92
Ja nemam sta prijaviti.. osim da nisam nikako zadovoljna svojim nacinom ishrane.. ne smijem se ni vagnuti user posted image

user posted image za vase minuse

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8412
   RE: Mršajmo zajedno !
27.5.2017 20:43:27   
eminaja
pozz zene...auu neka je malo zivnulo....
ja samo kratko da se javim,,i da prijavim da sam izgubila pola kg..sad smo na 73.6
user posted image user posted image ii bez nekog rezima iskreno user posted image smanjila slatko i cips aa vise setnje...aa i vruce je pa se ne jede puno user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8413
   RE: Mršajmo zajedno !
28.5.2017 8:43:19   
azra I ADI
Dobro jutro mršaviceuser posted image
Ja sam prezadovoljna kako je juče protekao dan, maksimalno sam pazila i odmah se nešto osjećam lakšom.
I danas nam želim puno volje i istrajnosti!
user posted image

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8414
   RE: Mršajmo zajedno !
28.5.2017 19:59:43   
azra I ADI
Ima li koga na ovoj temiuser posted image
Kako vam je prošao vikend, jeste li zadovoljne sa svojim načinom ishrane? Ja jesam, bijelog hljeba okusila nisam, jela sam mnooogo voća i povrća.....
Javljajte se; ne znam za vas, ali meni je lakše kad se ovdje dopisujemo.user posted image

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8415
   RE: Mršajmo zajedno !
29.5.2017 7:58:42   
Visnja RR
Jutro user posted image
Ja u onoj svojoj drugoj fazi
I dalje sve po planu...
situacija je - 3,6
sad će biti nekih 4-5 dan stagnacije vjerovatno
ne brljam i nisam gladna user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8416
   RE: Mršajmo zajedno !
29.5.2017 11:59:48   
boombar
Cao raja s mrsanja 😊 Vikend je prosao uz dijetalnu ishranu ali s jednim brljem. Svjesno sam brljala jer sam odlucila subotom sebi to dozvoliti u jednom obroku. Pojela sam dvije palacinke sa dzemom. To je ok, osim sto sam to pojela za veceru 😕 Bilo je i puno fizicke aktivnosti pa se nekako izbalansiralo. Lakse mi je drzati se pravila radnim danom, tad sam ko robot.. tacno u odredjeno vrijeme i samo ono sto smijem 😄
Dakle jutros je dorucak bio omlet od jednog jajeta i malo crnog kruha, manje cak od jedne kriske. Uzinala upravo jednu jabuku. Rucak je piletina i salata od krastavaca. Vecera juha od telece koljenice.
Veceras je i vjezbanje na redu, a sutra cu pokusati ustati rano da protrcim malo koji krug prije odlaska na posao 🙂

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8417
   RE: Mršajmo zajedno !
29.5.2017 18:08:12   
azra I ADI
Evo i mene ženiceuser posted image
Dan protekao odlično!
D:Jaje sa malo kajmaka i kriška ražovnog hljeba
R:Sendvič od dvije krike ražovnog hljeba sa zdenkom i jedan jogurt
V:Supa od povrća, mal prodinstane tikvice, kriška hljeba i krastavica
Veliki pozdrav....

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8418
   RE: Mršajmo zajedno !
29.5.2017 18:27:19   
eminaja
kako ste zene..nadam se da vam ide sve po planu...
kod mene samo dorucak i vecera trenutno.. user posted image valjda bude kakvog pomaka... user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8419
   RE: Mršajmo zajedno !
30.5.2017 11:12:45   
boombar
Cao mrsavice! Nista od trcanja jutros, al sam se zato sinoc natrcala po Vilsu (za djecom koja su vozila bicikle) 🏃
Jutros pojela jednu krisku crnog kruha s pastetom, uzina nes kapucino, rucak mala teleca snicla i salata, vecera opet juha od koljenice i vjerovatno ista rekreacija po Vilsonovom 😄

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8420
   RE: Mršajmo zajedno !
30.5.2017 19:14:07   
azra I ADI
Drage ženice, samo da vas pozdravimuser posted image
Kod mene dan protekao super, ishrana je maximalno pod kontrolomuser posted image
Cak sam na poslu izbacila nes 3u1, pijem crnu i nezaslađenu kafu.Mislila sam da neću moći, ali otkrila sam da mi čak godi, ba me razbudi, prodrmauser posted image
Pozdravuser posted image

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8421
   RE: Mršajmo zajedno !
30.5.2017 22:55:45   
canim
Ja samo navijam, za ramazan mogu samo navijat, nista od mrsanja user posted image

nemojte mi smrsati puno, neka vas da se druzimo narednog mjeseca user posted image

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8422
   RE: Mršajmo zajedno !
31.5.2017 11:12:36   
boombar
Cao mrsavice 🤗 I kod mene za sad sve pod kontrolom, pridrzavam se rezima 😊
Doruckovala krisku crnog kruha s pastetom, uzinala jabuku, rucat cu tunjevinu i salatu, vecera ce biti opet juha. Jedino jucer nisam stigla piti dovoljno vode pa cu danas voditi racuna i o tome. Nisam vjezbala dva dana jer smo poslije posla izlazili vani s djecom, da iskoristimo lijepo vrijeme prije kise, ali nadam se da ce u petak ipak biti nekog pomaka na dole na vagi.
Canim draga, ja cu biti tu i sljedeci mjesec i cini mi se dosta jos s obzirom koliko imam skinuti 😄

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8423
   RE: Mršajmo zajedno !
1.6.2017 12:22:10   
azra I ADI
Pozdrav ženiceuser posted image
Ja jutros stadoh na vagu i prijatno se se iznenadih -1kguser posted image
Sada imam 59 i idemo dalje u borbu s kilogramima
Pozdrav za sve aktivne članice!

(odgovor članu boombar)
Neposredna veza do poruke: 8424
   RE: Mršajmo zajedno !
1.6.2017 15:35:48   
canim
Vidis da to ide kod tebe, ne treba ti nikakva hemija user posted image user posted image

boombar onda se druzimo slijedeci mjeces aktivnije jer ce nam ova azra smrsati do tad user posted image user posted image

(odgovor članu azra I ADI)
Neposredna veza do poruke: 8425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  335 336 [337] 338 339   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  335 336 [337] 338 339   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *