|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nizak nivo AMH :(
10.6.2017 13:06:35   
IrmaS
Molim Vas, da li ima zena koje su uspjele zatrudniti prirodnim putem sa niskom vrijednoscu Anti milerian hormona? Imam 32 godine, 2 spontana, zadnji je bio prije 1,5 godinu, ciklusi su neredovni, a AMH je 0,13 mg/l ili 0,93 pmol/l. Svaki savjet mi je dobrodosao :(
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nizak nivo AMH :(
10.6.2017 14:38:34   
Galicia
Ja imam nizak amh i nije doslo do trudnoce prirodnim putem. Upitan je i VTO sa ovako niskim amh. Obisla sam dvije klinike i pet strucnjaka i dvojica su predlagala na doniranu da idem. Mada poznajem tri slucaja gdje je doslo do trudnoce putem ivf. Koliki ti je fsh?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu IrmaS)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nizak nivo AMH :(
10.6.2017 22:16:25   
IrmaS
Iskreno ne znam koliki je fsh. Hormone sam radila prije par mjeseci i svi su bili skolski primjer iako je taj ciklus trajao 46 dana. Za AMH sam slucajno saznala i sokirala se rezultatom :( Svakako cu ga ponoviti, da mi dusa bude mirna.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *