|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Državna bolnica ili GAK - Jezero?
2.1.2012 12:07:34   
Arminaa
Pozdrav svima!

Ja sam tek registrovana korisnica foruma, pa se nadam da mi necete zamjeriti sto otvaram temu koja je sigurno vec mnogo puta bila predmet rasprava.

Naime, imam 32 godine i trudna sam po prvi put. Ulazim u 6. sedmicu trudnoće i imam veliku nedoumicu koju bolnicu odabrati - Vojnu ili Jezero, a potom kojeg doktora za vodjenje trudnoce odabrati? Da li se trebam javiti u Skerlica ili...? Vidite da sam zbunjena i neupućena, ali nadasve sretna user posted image .
Nadam se da cete mi izaci u susret i podijeliti sa mnom svoja iskustva.

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Državna bolnica ili GAK - Jezero?
2.1.2012 12:23:08   
ElmaB
Dobro nam došla!user posted image
Evo ti tema:

http://www.ringeraja.ba/forum/Porodili%C5%A1te_Dr%C5%BEavna_bolnica_u_Sa/m_62761/tm.htm

http://www.ringeraja.ba/forum/drzavni_ginekolog_VS_privatni_ginekolog/m_857446/tm.htm

http://www.ringeraja.ba/forum/Porodili%C5%A1te_Jezero/m_54209/tm.htm


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Državna bolnica ili GAK - Jezero?
2.1.2012 12:26:11   
Arminaa
Hvala ti ElmaB na brzom odgovoru!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Državna bolnica ili GAK - Jezero?
28.8.2015 9:01:34   
*nur*
Ne bi bilo loše da nam ženice koje su se porodile napišu svoja iskustva, naročito one koje su ležale i u jednoj i u drugoj bolnici. Vidim da je tema zastarila pa dajte nam friške informacijeuser posted image

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Državna bolnica ili GAK - Jezero?
3.9.2015 18:57:40   
rose
prvi porod vojna...ok...drugi porod GAK - odlicno...sve pohvale za jezero user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Državna bolnica ili GAK - Jezero?
3.9.2015 19:55:40   
LieToMe RR
ja sam se prvi put porodila u OBS-u i imam predivno iskustvo. drugi porod je isto bio u OBS i nemam primjedbi sto se tice samog cina poroda i onih 24 sata koje sam provela poslije koliko na tretman 3 dana prije poroda... doslovno zbog prepucavanja i saltanja dvojice doktora ja sam mogla da se porodim u kuci.
mada da sam morala na gak ne bih stigla do gaka jer je porod bio vrzinski, jeva sam dogurala i do OBS-a

ne znam, cudan neki vakat dosao... OBS je stvarno ok, samo valjda puno trudnica i porodilja, jedan doktor...puno neplanskih stvari koje se desavaju pa pucaju po savovima (moje misljenje)
tacno ono tri put mjeri, jednom sijeci.
e jedino sto mi se ovaj put nije svidjelo u OBS-u je da ti bebu doslovno "uvale" user posted image pola sata poslije poroda pa se ti snalazi...ne znam da su je tri puta odnjeli po 10 minuta... ja sam drugorotka pa sam imala i mlijeko odmah poslije poroda, mogla hraniti bebu, ali znam da su se patile zenice koje su se prvi put porodile i one na carski... totalno je mother unfriendly user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Državna bolnica ili GAK - Jezero?
3.9.2015 20:19:14   
Emica_sa
Jezero samo iz jednog razloga,prvi porod Drzavna bolnica,tezak porod beba rodjena u 23 i 55,jako tesko stanje bebe,oni nemaju pedijatra dezurnog,cekali do jutra da dodje pedijatar koji je odmah hitno prebacio bebu na Jezero na pedijatriju,cisto samo iz tog razloga,ako nesto krene po zlu,ipak je gore i pedijatrija i imaju sve moguce dr

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Državna bolnica ili GAK - Jezero?
13.6.2017 13:14:36   
Arielle
Ja sam trudna po prvi put, nisam iz Sarajeva, ali se planiram poroditi u OBS-u jer sam citajuci kako ovaj forum tako i neke druge zakljucila da skoro pa nitko ne nosi lose iskustvo iz te bolnice :)
Inace, sestra mi je gore rodila dvoje djece i jos par mojih poznanica - sve su i vise nego zadovoljne.
Tako da cu i ja gore, pa cemo vidjeti. Nadam se da necu nadrapati user posted image
Trenutno sam 36. sedmica trudnoce i strasno se bojim i poroda i svega. Ali eto...kad su sve, i ja cu valjda nekako user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *