|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vrtni ili balkonski namještaj
17.7.2017 14:41:08   
Blue rose RR
Imam mali balkon koji zakisuje i htjela bih u njega da stavim neki namještaj, tipa stolica (dvosjeda) i stola. Helem, u potrazi na net-u nađem onaj namještaj od ratana (ne govorim o prirodnom ratanu, nego o ratanu onom vještačkom-kao ...plastični tako da kažem), i isti mi se svidi.
Međutim od poznanika čujem informaciju da se isti nakon provedenih godinu dvije na balkonu (iako je pokrivan), uništio u smislu da je popucao.

Ima li ko od vas iskustva o ovom namještaju: https://www.google.ba/search?q=namje%C5%A1taj+od+ratana&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjP-c2tqpDVAhWLa1AKHbnpArQQsAQIIw&biw=1280&bih=867 ,
ili neka preporuka za namještaj na balkonu.

P.S: Nisam za opciju onih stolica što u njih jedva sjedem.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vrtni ili balkonski namještaj
17.7.2017 15:35:26   
salmy
Mi ga imamo vec dvije godine...
Samo ja tokom zime unesem stolice...isto kisa zapljuskuje i snijeg...
Mada ne vjerujem da se tsko brzo uniste...iskreno meni bilo zao da ih drzim zimus na balkonu

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vrtni ili balkonski namještaj
17.7.2017 15:44:20   
salmy
http://dodaj.rs/image/6GoA
Ovakve su moje

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vrtni ili balkonski namještaj
17.7.2017 17:43:12   
Blue rose RR
Eh da, to su te salmy. Pih ne znam šta da ti kažem...mene su baš obeshrabrili ovim lohotnim stanjem, pogotovu što ja nemam mogućnosti da to unosim preko zime u stan.
Odosmo večeras do OBI-ja da vidim šta oni imaju u ponudi.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *