|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  279 280 [281] 282 283   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Anksioznost?
15.7.2017 20:04:10   
mayamayic
isto mi se desava trenutno ne znam kako ali stalno mislim da ne podnosim muza da ga mrzim da mu hocu zlo... ne daj boze... grozno je smjenjuju mi se periodi placa i nekih cudnih kompulzija. jedino sto me smiri je caj od kamilice i dio charles linden knjige pod nazivom " Moja prica". Spas. imam dijagnozu OKP.

(odgovor članu Lily94)
Neposredna veza do poruke: 7001
   RE: Anksioznost?
15.7.2017 22:14:06   
Lily94
Ja imam dijagnozu mjesana anksioznost i depresija. Uzasno mi je dok me ulove te faze, ko da se ne prepoznajem i kao da to nisam ja. Sve te prisilne misli i onda samo tulim i nemam volje dignut se iz kreveta. Zivim u nekom drugom svijetu i prozivljavam te neke zamisljene scenarije. Dok me popusti onda kao da se to nije ni dogodilo i kao da to nisam bila ja. Pijem sad helex 3 puta na dan od 0,25mg. Prepisala mi je i Azolar ali mi doktorica opce prakse ne zeli to dati jer je prvenstveno za psihoze i sizofreniju, ali se pokazalo jako dobro i za napadaje panike i prisilne misli. Sad jos tjedan dana moram cekati za termin pa budemo vidjeli sto ce psihijatrica reci na nastalu situaciju sa terapijom.

(odgovor članu mayamayic)
Neposredna veza do poruke: 7002
   RE: Anksioznost?
25.7.2017 12:49:51   
lajlac
Recite IVane...ja nemam obicaj odgovarati na pp...nemojte zamjeriti, ali jednostavno nemam iz svojih nekih razloga, to bi znacilo da moram ulaziti i provjeravati stalno poruke, a ja za to nemam vremena, a, kao sto sam i rekla nemam obicaj. Ne znam kakav problem imate, ali znajte da ce sve proci, doce neki novi simptom, vi cete ga svesti pod kontrolu, ili ce nestati u potpunosti, u pozadini svega je strah od toga da se nesto ne desi, a sto za nas cini prijetnju na bilo koji nacin. Od svoje sstruke sam se odmakla odavno, radim nesto potpuno drugo i nisam vise ni strucna da odgovaram na bilo kakva pitanja vezano za istu. Moji simptomi su ponekad prisutni i dalje, ali sve manje i manje. Zivim s tim i nemojte mi zamjeriti na sljedecem, ali ukoliko imate bilo kakvo pitanje vezano za bilo kakve simptome, trenutno sam u veoma osjetljivom periodu zbog raznoraznih desavanja, nemojte mi postavljati, jer nisam u mogucnosti da odgovorim. Mogu vam reci, iz dubine duse, u sto i sama vjerujem, proci ce...nemojte da brinete, meni su ove zenice pomogle, na ovom forumu, drzite se njih, drzite se ove beuzvjetne podrske koju sam i sama dobila i cak stekla dozivotna prijateljstva, ne cemu sam zahvalna. Ne pricajte mnogo o tome, vjerujte u sebe, u svoju snagu u višu silu, u to da sve tezi ravnotezi i da vi isto idete ka tome. Toliko od mene. Nadam se da mi necete zamjeriti. Veliki pozdrav.

_____________________________

Lajla

(odgovor članu Lily94)
Neposredna veza do poruke: 7003
   RE: Anksioznost?
25.7.2017 13:01:02   
lajlac
Mislim osobno da je prvi korak sto trebate, probajte, uciniti za sebe na putu ka oporavku, okrenite se sebi, kanite se mnogo price o tome, odmaknite se malo i od foruma, probajte, jer konstantna prica i napominjanje o tome cini da je ona tu i kad nije tu. Barem ja tako mislim. Ne kazem kada dodje "crna minuta", tada obavezno svratiti na forum, ispraznite dusu, ali ne treba virkati i onda kad ste dobro, relativno dobro. Slucajno sam danas upala, i vec strahujem o tome sta ce me Ivan pitati, strah me da me upita nesto sto sam uspjela potisnuti, sto ce mi otvoriti rane, ako me razumijete. Zvucim sebicno, ali to zelim i biti...ponekad je dobro, vrijeme je da pocnem misliti i na sebe. Sve moje postove mozete od ranije procitati, kao i postove kasnije. Sve sam prosla, bice to dobro, bicete dobro, uz Bozju pomoc, uz vjeru u sebe prije svega, okruzite se pozitivnim ljudima, radite bilo sta, pletite, gledajte serije, kuhajte, hodajte i kad ne mozete, to je pravi put. A strah...on je tu, ponekad da paralizira, a ponekad i da zastiti. Ko sto moja draga Koka kaze, ni strah nije strasan, kad ga posmatrate iz drugog ugla. Zelim vam svu srecu, ljubim vas puno i volim sve ponaosobuser posted image user posted image ...

_____________________________

Lajla

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 7004
   RE: Anksioznost?
25.7.2017 13:54:30   
koka i po
user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 7005
   RE: Anksioznost?
28.7.2017 17:22:05   
Viktorija55
Imam i ja OKP sa anksioznoscu i nista nije pomoglo osim antidepresiva.

Topim anksioznost vec treci mjesec, a tek onda OKP.

Psihijatrica mi kaze da je OKP dosta tvrdoglav.

Strpljen spasen sta se moze. Samo skontam da sam svakim danom blize cilju pa mi je odmah lakse i ustat.

Pozzz user posted image user posted image

< Poruku je uredio Viktorija55 -- 28.7.2017 17:26:48 >

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7006
   RE: Anksioznost?
28.7.2017 17:42:45   
Viktorija55

IZVORNA PORUKA: Lily94

Ja imam dijagnozu mjesana anksioznost i depresija. Uzasno mi je dok me ulove te faze, ko da se ne prepoznajem i kao da to nisam ja. Sve te prisilne misli i onda samo tulim i nemam volje dignut se iz kreveta. Zivim u nekom drugom svijetu i prozivljavam te neke zamisljene scenarije. Dok me popusti onda kao da se to nije ni dogodilo i kao da to nisam bila ja. Pijem sad helex 3 puta na dan od 0,25mg. Prepisala mi je i Azolar ali mi doktorica opce prakse ne zeli to dati jer je prvenstveno za psihoze i sizofreniju, ali se pokazalo jako dobro i za napadaje panike i prisilne misli. Sad jos tjedan dana moram cekati za termin pa budemo vidjeli sto ce psihijatrica reci na nastalu situaciju sa terapijom.


Draga Lily, ako si mozes priustiti otidji psihijatru privatno. Ovo sto sam dosad vidjela na knjizicu kako rade je uzas. Moja frizerka recimo je otisla na knjizicu kaze da je psihijatrica pricala sa njom samo nakratko i uopste nije bila zadovoljna. A da ne kazem da joj je potpuno ljevu terapiju dala, nacin upotrebe itd.

Pozdravljam sto uzimas terapiju jer sto se opsesivnih misli tice ja sam se s tim borila 3 godine, slusala price pozitivno vako nako, ma pusti pozitivno, joge i teretane kad mi se NE DA. Da je to tako jednostavno ne bi bila bolest. Ha ja.

Nadam se da ce terapija pocet da ti djeluje skoro jer bez uspostavljanja kakvog takvog hemijskog balansa u mozgu, nema ni teretane ni joge ni pozitive. Sve je to samo zavaravanje i bjezanje od samog sebe.

Pozz user posted image

(odgovor članu Lily94)
Neposredna veza do poruke: 7007
   RE: Anksioznost?
3.8.2017 17:10:12   
antuno.ivan
Hvala Vam mnogo i bez brige razumijem Vas i nema problema. Želim Vam sve najbolje..!

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 7008
   RE: Anksioznost?
4.8.2017 8:41:29   
lajlac
Osjecam se lose jer vam mozda uskracujem pomoc ili nesto...grozna sam...ali mi je dosta svega ako me razumijete. Prosla sam sve i svasta...i evo me na zivotu i relativno dobro, eto ako vam to nesto znaci...ali sam sigurna da ovdje postoje mnogo snaznije licnosti od mene, a ne ovako osjetljive i pekaste ko ja, pomoci ce vam, ko sto su i meni pomoggle i neizmjerno im hvala zbog toga. Vidite da smo svi ko da nas je ista majka radjala, svi imamo ama bas iste simptome, samo sto neko se opterecuje jednim, a neko te iste smatra beznacajnim...toliko od mene. Odoh na more sa svojim bebacemuser posted image Bice bihuzur plaza, ali dobro...user posted image

_____________________________

Lajla

(odgovor članu antuno.ivan)
Neposredna veza do poruke: 7009
   RE: Anksioznost?
4.8.2017 20:14:49   
antuno.ivan
mah meni se možeš obratiti i s ti što se tog tiče.. i ne u redu je., ne trebaš se osjećati loše što se mene tiče, nisi ti grozna, grozne su neke druge stvari heh.. Vjerujem da si prošla kroz svašta, da.. i drago mi je da se osjećaš bolje i zato te razumijem; mislim.. da ne želiš nešto što bi te asociralo na neke probleme.. a što se tiče onog da si sig. da ovdje postoje mnogo snažnije osobnosti od tebe; baš to i jer si to napisala ja te smatram dostatnom i ne mislim da si "pekasta" ili preosjetljiva.. =) Ja sam "htio tebe" rad jednog specifičnog iskustva..

"P.S." Drago mi je da danas imate dijete i da živiš mislim, uživaj-te na moru hehehh.. .

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 7010
   RE: Anksioznost?
4.8.2017 23:04:53   
lajlac
Hahaha sad kad smo se ovoliko napisali mogli ste nam reci sta vas konkretno muci i zanima. Koje je to kod mene bilo specificno iskustvo?

_____________________________

Lajla

(odgovor članu antuno.ivan)
Neposredna veza do poruke: 7011
   RE: Anksioznost?
18.8.2017 14:48:50   
Bojanna
Cao svima! Kako ste mi, nadam se da ste dobro. Zelim samo da kazem Lily da sam imala slican problem kad sam trebala da se udam za svog muza a tada nisam imala ni A od anksioznosti, tako da je to potpuno normalno. Ja se trenutno evo vec 10 dana skidam sa terapije. Pila sam 9 mjeseci Seroxat i jako mi je pomogao, ali mi je sada jako tesko pa sam samo htjela da pitam da li je neko imao krize u toku skidanja sa tableta? Molim vas za odgovore jer je ovo bas tesko za podnijeti

(odgovor članu Lily94)
Neposredna veza do poruke: 7012
   RE: Anksioznost?
7.11.2017 23:03:19   
leptiricamala
Eeej cao gdje ste narode i kako ste??
Ja samo da vas pozdravim, stare clanice a i nove
Sve najbilje😚😚

(odgovor članu Bojanna)
Neposredna veza do poruke: 7013
   RE: Anksioznost?
15.7.2018 13:47:01   
Bojanna
Ćao drage žene! Ima li koga? Kako ste mi? Ja sam u ovome već 3 godine, pila sam Seroxat i bilo mi je super. Posljednjih skoro godinu dana sam bez tableta i nekako guram. Bude perioda od po 2,3 mjeseca da sam potpuno dobro pa se opet pojavi i sve u krug. Draga Lajlac, pošto si mi najbliža po simptomima, možeš li da mi kažeš kako si sad?

(odgovor članu mayamayic)
Neposredna veza do poruke: 7014
   RE: Anksioznost?
10.3.2021 17:01:04   
Jsan
Pozdrav cure ! Prvi put vam pisem ..sa tjeskobom i panikom sam se prvi put susrela sa 20 godina ...i sada nakon 16 godina opet ..pocelo je prije par mjeseci i odmah sam otisla doktoru jer sam znala o cemu se radi i da se sama necu moci iscupati iz toga ..najgori su mi fizicki simptomi ,lupanje srca i pritisak u prsima ...odmah pomisljam na najgore ..nocima ne spavam jer se bojim infarkta i da se necu probuditi ..zdrava sam i pretrage su sve bile u redu ali taj strah je stalno prisutan ...imam malo dijete ,nikada vremena za sebe pa me to dodatno jos sve opterecuje ..iznenadnu smrt oca nisam nikada posteno odtugovala niti isplakala ...mislim da se sve samo skupljalo u meni i sada samo isplivalo van ..lakse mi je kada sam ovdje i znam da nisam sama u ovome ..


(odgovor članu Bojanna)
Neposredna veza do poruke: 7015
   RE: Anksioznost?
31.10.2021 13:39:09   
dana123
Evo i mene nekad davno bila na forumu, bilo mi dobro 10.g.I evo me opet srozala. Puno stresa nova država, posao, jezik i veliki stres doživila na poslu. Sve krenulo sa zujanjem u ušima i bum evo anksioznosti. Draga jsan kako si ti sada? Dal ideš na psihoterapije?

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7016
   RE: Anksioznost?
31.10.2021 22:48:36   
Jsan
Moram priznati da sam malo bolje ...citala sam puno o tome i nasla nacina da se umirim kada me uhvati panika ...ali taj crv je u meni stalno ,cim se pojave simptomi ,ja se vracam na pocetak ...najteze mi pada to preskakanje srca i otezano disanje ..jebemti odmah pomislim da imam neku bolest srca ili nesto ...pijem seroxat i normabel prije spavanja ...najgore od svega mi je to sto drugi to nemogu shvatiti ...taj stalni strah od straha ...i kad sam dobro ,samo cekam da krene neki od simptoma ...ima li tome kraja ...nisam isla na psihoterapije ,ali mislim da bi to bilo pametno ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7017
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 6:57:02   
dana123
Pozdrav jsan. Koliko dugo piješ antidepresiv? I ja sam krenula sa antidepresivom a i moram na psihoterapije da vidim uzrok. Kod mene to krene tako naglo sa jakom nervozom da nemogu funkcionirat kao da ću eksplodirat i onda bum strah od straha. Taman kad se sve sredilo kod mene evo ponovo. Prvi puta sam isto riješila antidepresivima ali bez psihoterapije. Sad sam u Njemačkoj a ovdje odmah dobiješ psihoterapiju. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7018
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 9:15:40   
Jsan
Pozdrav draga ! Pijem ih od Bozica ,dakle skoro godinu dana ...meni je iznenada umro tata ,pa onda potresi u zagrebu i valjda se sve nakupilo i samo krenulo ...a i inace sam dosta osjetljiva i sve drzim u sebi ..jos sam na sve to i hipohondar ..na svaku senzaciju u tijelu bi najradje u bolnicu odmah otisla :) Na psihoterapiju mogu privatno jedino .Koje fizicke simptome ti imas ? Meni to krene iznenada ,kao napadaj panike iz cista mira ...i onda ako se uspijem nacentrirati ,bude okej ...ali ako me povuce ,onda traje nekoliko sati ..

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7019
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 9:34:40   
dana123
Ja recimo dok sam bila tamo u dvadeset_im godinama imala sam fizičke simptome kao negdje nešto zaboli ja odmah drama kod doktora. I doktor veli sve u redu i ja odmah dobro. To sam nekako sama riješila rekla sam sebi pa nek umrem briga me više i od tad nemam strah. Ja uvijek imam tako negdje nešta zaboli ali toga se nikad nisam bojala. Kod mene je samo najednom došlo kao šum u ušima i naravno čitala o tome i od tada kreće, ja sam znala odmah da kod mene kreće anksioznost jer znam da sam je već imala. Prije deset_ godina pila antidepresive i odmah sam osjetila poboljšanje.  Sad je kenuo jslab apetit, stalno razmišljanje o šumu, pa kad će proć, pa strahovi od svega i svačega, naravno stara boljka da neću poludit😂ja sam odmah to prepoznala i rekla sebi ovaj put ćeš to sama riješit, međutim bilo mi sve gore i goree, budila sam se sa strašnom nervozom, od koje sam se tresla, nemir, strah i to na poslu. Užas nikako se nisam mogla smirit i tako radila. Evo sad sam na bolovanju jednostavno nisam mogla izdržat. Danas treći dan pijem Ad, nervoza se smirila, ja znam da će bit opet sve dobrio ali ajd dokaži ludoj glavi.E sad psihologu želim i imam volju jer hoću da vidim gdje griješim zašto tako reagiram, gdje je problem. 

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7020
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 9:36:23   
dana123
Inače ja sam iz Hrvatske od Nove Gradiške,ali sad sam već skoro 4 godine u Njemačkoj 🙂

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7021
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 9:47:23   
Jsan
Kad mi se u 20 -ima to pojavilo ,lakse je nestalo ..nisam googlala sve simptome ,zivjela sam sa roditeljima ,bila sigurnija nekako jer sam mladja pa me strah od smrti nije toliko brinuo ..a sada je puno teze ...jos mi muz radi na naurokirurgiji pa stalno slusam o tumorima na mozgu 😫Govori mi doktor da nije nista fizicki jer da sam trebala umrijet ,umrla bi vec prije godinu dana kad je opet krenulo 😁 ali upravo to ,ajde objasni ludoj glavi ...Imam i klinca od 5 godina pa se kuliram zbog njega,tako da ima i boljih dana ...skuzila sam da i prehrana igra vaznu ulogu i disanje pa se nastojim opustiti kroz dan kada stignem ...ali mislim da nikada necu biti ona stara ...Meni je zujalo u jednom uhu pola godine ,obisla otorince ali sve okej ...i onda sam procitala da je i to simptom anksioznosti ,a i ti mi sada kazes ...tako da je to polako prestalo samo od sebe ...ali ponekad me povucei mislim si kaj ak je neki tumor u glavi ,pa onda ona knedla u grlu a pusac sam ...pa mozda je rak grla 🤣🤣🤣🤣More i more strahova 🤣🤣

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7022
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 9:54:33   
dana123
Vjerujem ti točno znam kako ti je. Ja još imam šumove u ušima isto tako išla doktoru isprepadala se, postala paranoična u vezi toga, ja znam da je to od stresa i da je već tada bilo doze anksioznosti. Ja radim u staračkom domu vjeruj kak mi je sad😂al ajd nekako ću se suočit sa tim, moram. Proći će, loše vijest i naravno o koje kakvim bolestima preskačem u širokom luku, to nesmijem čitat😂

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7023
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 10:07:25   
Jsan
Ma jooooj 😁😁 ja samo ne razumijem zasto mi takvi tako reagiramo a netko ni ne trepne na stres 😫😫Ja sam izbjegavala mjesta i prestala s fizickom aktivnoscu jer sam se bojala da ce mi srce otkazati ...a znam da nije nista ,i neda mi se placati kardiologe privatno ..ali mozda bi trebala cisto zbog svog mira ...

(odgovor članu dana123)
Neposredna veza do poruke: 7024
   RE: Anksioznost?
1.11.2021 10:17:31   
dana123
Da sve dolazi od stresa, ja reagiram sa svakim probemom  sa dramom, neznam zašto. Uvijek  vidim sve negativno to je problem, trebamo naučiti pozitivno mislit. Moj suprug on je uvijek pozitivan, a ja užas valjda to dovodi do ovog stanja. Evo primjer kolegica sa posla je isto dva tjedna prije mene dobila šumove u ušima i ona je to tako mirno prihvatila i nakon tri tjedna prošlo. A ja poludila dramila, noćima nisam spavala, eto zašto tako reagiram neznam😔

(odgovor članu Jsan)
Neposredna veza do poruke: 7025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  279 280 [281] 282 283   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  279 280 [281] 282 283   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *