|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 9:35:21   
ziel
Samo da mahnemo .
Noc bila solidna, malo sam odspavala nakon preteskog dana s R. Nije jos skroz ozdravio.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 9:49:03   
vortex RR
Draga ziel, hvala za savjete! Bas mi je zao sto je dan bio naporan, posebno po ovakvom vremenu koje je samo po sebi tesko.

Zelim brz oporavak tvom sunascu i tebi sto vise odmaranja i laganih dana do poroda :*

Almasa, kako ste danas, kako probava?

Meni su nestali skoro svi simptomi (ili sam se navikla na njih hehe), grudi manje bole, juce sam bas ispraznila stomak pa izgleda mnogo manji, nisam vise toliko umorna i mrvicu rjedje idem zbog kratke nuzde u wc. Prestali su jaki grcevi u jajniku i u materici.. cak sam se bila zabrinula da li je sve ok... kakvi su vasi simptomi bili bas na pocetku?

Puno pozdrava svim clanicama

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 11:30:12   
almasa16
ziel draga cestitam na 7 mjesecu !! jos malo se strpis i eto bebe male :D kako se sada osjecas?

Andy sada sam u 19 sedmici po kalendaru ali bebina velicina je za 20-21 sedmicu. Krenuo mi je porod tj. pobacaj jer sve ispod 24(cini mi se da sam tacno zapamtila) sedmice se smatra pobacajem jer djete ne moze da prezivi. osjetila sam kontrakcije i odmah sam prebacena u bolnicu. Kako si ti Andy da li beba slusa?

ziel je li ti dijete bolje danas?

YaYa uspjela sam na kraju prirodno to sve obaviti hvala Bogu dragom kako mi je lakse bilo user posted image

Drage moje zenice, ja sam kuci od sinoc.. Isprimala sam lijekove tj. taj gynipral koji smiruje kontrakcije maternice,sumamed i ampicilin.
Ono sto mi je doktor objasnio ( doktor Goran Stojkanovic na GAK-u znaci svjetlo na kraju tunela u nasoj medicinskoj tami, ako neko je iz Sa a mora na GAK toplo preporucujem) jeste da je ustvati doslo do neke masivne infekcije koja se nije ocitovala, niti preko urina niti preko iscjedka ili slicno koja je potpomogla da se maternica(ionako vec tvrda i neprilagodljiva) jos vise pocne grciti i da krene pobacaj. Kuci sada nastavljam piti antibiotike, koristiti vaginalete jednom dnevno i rekao mi je da pijem caj od brusnice.
Mislim da sam zbog ovih sinih antibiotika dobila i urinarnu infekciju koliko znam brusnica u tome dosta pomaze posto uvin caj ne smijem piti... da li vi imate kakvih savjeta kada su te urinarne infekcije u pitanju?
,Nisam sto posto sigurna da je infekcija ali posto znam inace da mi se uvijek desi da kada primam antibiotike kada idem piskiti osjecam pritisak i sl pretpostavljam da je to..
Znam da ne valja ali kada sam dosla kuci sinoc ja sam se toliko isplakala dusa mi je htjela da izadje..svih ovih dana nekako sam bila u bunilu nisam ni svjesna bila sta mi se desilo, ... svi ce sada reci nemoj bebi skodi ja znam da skodi ali ja nisam mogla jednostavno.
Molim dragog Boga samo da dodjem do te 34 sedmice kada nedo Bog i da se sta desi beba ima velike sanse da prezivi..
Tek sada shvatam koliko je dar uopste imati dijete..
Kuci se sada krecem minimalno muz me je razmazio bas, i on se jadan prepao nikad ga nisam vidjela onakvog..
eto sad mi lakse kad sve napisem..

vortex molim te opusti se, ako budes stalno tako analizirala poceti ces umisljati stvari i bespotrebno se sekirati.
Stomak se meni tek poceo ujutro da vidi u 4 mj.. A do tada samo kad se najedem to je normalno...
Ja na pocetku nisam povracala, tacnije nisam osjecala da sam trudna uopste, imala sam toliko energije, jedino su me grudi boljele ali je i to kratko trajalo :D tek kasnije su dosle mucnine i hormonalni udari koji su me stalno podsjecali da sam definitivno trudna.
Bitno je da znas da je ama bas svaka i trudnica i trudnoca razlicita da sto je kod nekoga uobicajeno kod nekoga drugog se uopste ne pojavljuje i slicno. Nemoj da se uopredjujes nego uzivaj, polako, spavaj odmaraj i budi bez stresa.. sve ostalo je u Bozijim rukama.
Pocni razmisljati po principu sedmica po sedmicu i bice lakse, svaka sedmica ce donositi neke promjene..

Eto zene moje ja se bas napisah sad kako cu biti stalno u krevetu naviknite se na moje kilometarske postove user posted image

Caucy vilo i ostale trudnice kako ste vi?

puse svima!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 14:42:07   
ziel
Almasa drago mi je da si bolje i da su te pustili kuci. Eh sto se tice urinarne infekcije, mislim da bi se i ona izlijecila uz upotrebu tolikih antibiotika koje si dobila. Znaci nema sanse da dobijes infekciju od antibiotika, jer on suzbija infekciju pa mi je to nelogicno. Ali logicno mi je da osjecas pritisak na mjehur jer vjerovatno sad vise unosis tecnosti, caja i sl. A i beba raste sa svim svojim komponentama u maternici user posted image pa vrsi pritisak. Ja vjeruj od pocetka ove trudnoce idem po 15x na dan da piskim. Znaci sad obavim i izlazim iz wc-a i osjecam da moram opet i to hitno user posted image a urin uredan, uredna boja, nemam bolove, peckanje i to a i nalaz urina ok, bez bakterija. A i taj pritisak i ja osjecam jer je to sve dole blizu.... Nemoj se brinuti puno oko pritiska. Brini se ako te bude bolilo ili peckalo prilikom mokrenja, ako urin bude tamnije boje, ako zaudara, ako imas zastoj u mokrenju i tako.. to su pokazatelji da je infekcija ili neki problem. Ja to tebi i sa strucne strane objasnih (med.sestra po struci)

R je danas onako...srednja zalost. Malo sasvim jeo jutros. Pa nece da legne da spava a umoran pa sam ga uzela u ruke onako uspravno stavio glavu na moje rame i malo se njihala s njim ispred TV i zaspa za 3-4 min.i spustim ga jer ga jedva nosim sad zajedno sa stomakom.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 15:47:00   
mina3
Pozdrav zene
Mene nije bilo neko vrijeme, a vi se dobro ispisale..dosli prosli petak kuci s godisnjeg pa odmorila i kucu radila generalno jos ormar osto za preslozit...malo kasnim s izvjestajem bila u utorak na pregledu sve ok beba ima 85g user posted image a ja 800g+ user posted image uglavnom sam dobro osim sto imam ceste glavoboljeuser posted image ...jos se s malom borim sve cetri joj trojke krenule nicat pa nervozna..
Voretk dobrodosla i CESTITAM sve najbolje ti zelim da trudnoca prodje kako treba.Ne zamaraj se simptomima kod nekog budu pa nestanu par dana pa se vrate a neko nema skoro nikakve
Almasa sve najbolje i tebi da se izborite ti i bebica do kraja,samo pozitivno i odmaraj,neka muz pazi tako i treba
Ostalima takodje sve naj naj i veliki pozz

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 20:40:17   
cauchy
Almasa, ja citajuci tvoj post se isprepadah, jedva skonta da li ste ok... drago mi je da su te pustili i da si bolje. A infekcije su opasne, meni se u prosloj trudnoci sve izdesavali zbog neotkrivene infekcije. I sad me toga strah, kako prepoznati ako se desi kakva infekcija?

Ja danas cijeli dan u trci. Radila ljekarski prije posla, pa na posao...a iznervira se u Plavoj poliklinici, ne htjedose mi raditi ljekarski jer sam trudna...pa svasta, nisam bolesna ako sam trudna. Samo bi mi trebalo da sam dobila posao, a da ugovor ne mogu potpisati zbog ljekarskog...sreca zavrsila sam to u drugoj poliklinici...

Sad dosla kuci, legla i odmaramuser posted image


_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 21:00:03   
vila_7
Almasa drago mi je da si kuci naopokon i lakse ce ti sad i psihicki biti i nek si se isplakala, bolje i to nego trpiti u sebi pa mozda jos gore. Ovako si se isplakala i u nove pobjede sad ,😉

A meni je danas opet muka ,pomalo cijeli dan 😭 , valjda nece opet krenuti sad kad sam se napokon pocela debljati i normalno jesti ....

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 22:05:12   
almasa16

IZVORNA PORUKA: ziel

Almasa drago mi je da si bolje i da su te pustili kuci. Eh sto se tice urinarne infekcije, mislim da bi se i ona izlijecila uz upotrebu tolikih antibiotika koje si dobila. Znaci nema sanse da dobijes infekciju od antibiotika, jer on suzbija infekciju pa mi je to nelogicno. Ali logicno mi je da osjecas pritisak na mjehur jer vjerovatno sad vise unosis tecnosti, caja i sl. A i beba raste sa svim svojim komponentama u maternici user posted image pa vrsi pritisak. Ja vjeruj od pocetka ove trudnoce idem po 15x na dan da piskim. Znaci sad obavim i izlazim iz wc-a i osjecam da moram opet i to hitno user posted image a urin uredan, uredna boja, nemam bolove, peckanje i to a i nalaz urina ok, bez bakterija. A i taj pritisak i ja osjecam jer je to sve dole blizu.... Nemoj se brinuti puno oko pritiska. Brini se ako te bude bolilo ili peckalo prilikom mokrenja, ako urin bude tamnije boje, ako zaudara, ako imas zastoj u mokrenju i tako.. to su pokazatelji da je infekcija ili neki problem. Ja to tebi i sa strucne strane objasnih (med.sestra po struci)

R je danas onako...srednja zalost. Malo sasvim jeo jutros. Pa nece da legne da spava a umoran pa sam ga uzela u ruke onako uspravno stavio glavu na moje rame i malo se njihala s njim ispred TV i zaspa za 3-4 min.i spustim ga jer ga jedva nosim sad zajedno sa stomakom.


Pa zato mi nije jasno zasto svaki put kad pijem antibiotike, ali bas svaki ja osjecam pritisak kad piskim i malo me kao boli? da se mozda zbog izlucivanja bakterija ne formira gljivicna infekcija pa zbog toga? ne znam zaista mi nije jasno ali uvijek isti problem sa mnom i antibioticima.. Je li ti sin bolje, da nije prehladjen mozda neka gripa?

mina 3 dobrodosla nazad user posted image nemoj nista toliko da cistis ili slicno nedo Bog kasnije problema vjeruj znam sto govorimuser posted image

cauchy sad sam dobro hvala Bogu, beba je dobro, udara stalno ocito mu nije nista... Ja na momente pomisljam.. pa Boze dragi je li ispravno da ja ovoliko antibiotika pijem trudna ne do Bog djetetu sta desi zbog toga...a onda skontam ako iko zna to su doktori i nema mi druge nego njima vjerovati... infekciju nekada (bar u mom slucaju) nemoguce prepoznati.. ja koliko znam nisam apsolutno niti jedan ocit znak infekcije nisam imala.. jos ja ne razumijem o kojoj se infekciji radi. Cekam da otpusno pismo bude gotovo pa vjerovatno cu jasnije onda znati sta je bilo i dalje sam u bunilo ali samo da sam bolje.. kako se ti osjecas u kojoj si sedmici sada?

vilo da nije zbog necega sto si pojela? ne mora znaciti da je opet do trudnoce... user posted image


(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 22:15:12   
cauchy
Almasa, u 22.sam sedmici, osjecam se odlicno, hvala Bogu nemam nikakve bolove niti tegobe...samo mg direkt pijem. Strah me samo da mi se ne desi infekcija, a da se ne uoci redovnim nalazima. Ni odnose nemam nikako od pocetka zbog toga, po preporuci dr.
A beba udara non stop, stomak mi odskace. Osjetim kako se odguruje s jedne strane na druguuser posted image

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
22.9.2017 23:26:43   
ziel
Cauchy jel to ne pijes ni vitamine?

Almasa ma prehladjen R , pa nervoza ne moze biti veca. Puno slini pa ga to nervira. Jedva zaspi.. evo sad prije 20ak min.zaspao tek...... ma jedva

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
23.9.2017 9:34:40   
cauchy
Ziel, ne pijem vitamine, samo ponekad...rekla mi dr ako hocu da pijem, a ne moram. Kao to se po Evropi otkad ne praktikuje ako su nalazi ok, samo mg da pijem obavezno. A ja uzela kutiju jednu, pa nekad popijem, kad se sjetim. Samo sam folnu na pocetku pila.

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
23.9.2017 11:47:15   
ziel
Jutro debele user posted image
Kako smo jutros?

Ja pijem Prenatal ali ne bas svaki dan jer ponekad zaboravim, ali se trudim svakodnevno piti. Kod mene je Zeljezo u krvi svakako nisko. Bilo je 8 prije mjesec dana kad sam vadila krv.

Nesto mi R odbija i mlijeko da pije kako je prehladjen, mozda mu tesko vuci zbog silnih slina. Sinoc mu pokusala izvuci sa Nosi-em, medjutim sasvim malo izaslo, to je vjerovatno negdje u dubini...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
23.9.2017 17:26:44   
cauchy
Drage moje, ja zamalo da ostanem ukočena...razvijala pogaču i uhvatilo me u leđima, mislila sam da ću ostati tako savijena, hehe, jedva se ispravi.
Inače od početka trudnoće me leđa na dnu skroz bole, i bol ide u stražnjicu i u noge...posebno kada se ovako sagnem kad pravim pitu ili oblačim cipele. Znam da je ovo za očekivati u trudnoći i da je normalno, ali kad uhvati, baš je nezgodno. Kako koji mjesec prolazi sve me više boli. Valjda aBd nakon poroda prestanu bolovi.

Kako ste mi vi danas?
Ziel, kako je R?
Almasa, vilo... šta ima kod vas, kako ste?


_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
24.9.2017 8:19:23   
vila_7
Evo ja još u krevetu,cekam da djeca ustanu pa da haos krene 😂😂😂
Inace , samo mi je onaj dan muka bila i hvala Bogu nije se nastavilo,pa sam jucer tamanila sve sta mi je por ruku doslo samo da se debljam hahahha.
Ja pijem od Centravita vitamine, dodju vitamini minerali i riblje ulje. Jedan dan popijem to,drugi dan sok cvekla naranca mrkva, i tako u krug. Ja mrzim hemiju i ne bih pila al su mi nalazi bili na granici pa mi se ne zafrkava. I pijem magnezij direkt,i njega sam kako kad al otkako me zadnji put bas bolio stomak,od tad redovno njega.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
24.9.2017 9:34:27   
ziel
Vilo ja mislim da iste vitamine pijemo..
I ovaj moj Prenatal je od Centravita.

A kad ste kod Mg, u prvoj trudnoci ja sam ga morala piti jer su mi puno trnile ruke do laktova i otoka bila malo vise... A sad jos nisam pocela trniti i oticati pa i ne pijem ga. Pa jel on pod moranje ili ne?

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
24.9.2017 9:40:58   
vila_7
Ziel ja ga uopce ne bih pila, ali mi je dr.rekla da ga pijem zbog tih povremenih bolova sto imam i pritiska dole. Kaze da je sve OK, ali eto on pomaze u radu svih misica u tijelu . Ja nemam ni grceve ni nista znaci samo te bolove povremene.
Ja sam inace pobornik sto vise prirodno,tako da ako su ti nalazi uredni i nemas grceve nigdje, ja ne bih. Eh da , ja sad stalno kupujem i sjemenke tikve (košpice) , na pijaci sirove pa ih ja pecem a u njima ima puno magnezija, pa ako hoces radije to uvedi

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
24.9.2017 11:16:04   
vortex RR
Dobila sam preporuku da pijem Donat mg zbog zatvora. Da li je neka od vas pila? Cini mi se bas puno ono sto je navedeno na boci. Smijemo li mi bebele da to pijemo?

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
24.9.2017 11:50:03   
cauchy
Vortex smiješ Donat, on ti je i bolji nego ovi preparati magnezija. Slobodno pij, ja ga od očetka pijem kada god osjetim probleme s probavom, po preporuci ginekologa. Popij slobodno kako piše na pakovanju Donata.
Ja sam sinoć jedva spavala, em me noge nešto bole, u listovima, da izvinete bole me i mišići stražnjice...a još i hladno mi bilo...jer nije još krenulo grijanje...zato ću danas da preležim dan. Znate li kakav prirodan lijek za ove bolove u mišićima?

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
24.9.2017 11:55:57   
vortex RR
Hvala mnogo! Super, bolje Donat nego dalji problemi...

A za noge, ako je bas bol onda magnezij za opustanje, i vjezbice sa opustanje misica -nozne prste ono jako prema sebi pa onda sto vise u spic kao balerina... nadam se da sam uspjela objasniti.. bas pomogne... ako su kao oni mravi po nogama onda naizmjenicno tusiranje sto hladnijom i sto toplijom vodom...

Mi grijemo termofore i umotamo deke u njiih i tako spavamo, prehladno je bas

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
24.9.2017 16:26:58   
ziel

IZVORNA PORUKA: vortex

Hvala mnogo! Super, bolje Donat nego dalji problemi...

A za noge, ako je bas bol onda magnezij za opustanje, i vjezbice sa opustanje misica -nozne prste ono jako prema sebi pa onda sto vise u spic kao balerina... nadam se da sam uspjela objasniti.. bas pomogne... ako su kao oni mravi po nogama onda naizmjenicno tusiranje sto hladnijom i sto toplijom vodom...

Mi grijemo termofore i umotamo deke u njiih i tako spavamo, prehladno je bas

E bas to treba raditi i kod grceva u nogama.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
24.9.2017 16:32:14   
ziel
Ja moje drage imam strasne bolove visoko u ledjima na lijevoj strani..... Haos. Jedva se namjestam kad treba spavati. Svaki pokret boli user posted image Kao da imam noz na tom mjestu koji mi diktira pokrete. Tako par dana. Pa sad kad spomenu VILA da ima bolove i pije za to Mg. Mozda da i ja probam.. Jer ne znam stvarno da li je ovo misic ili nesto ozbiljnije , prvo me boljelo naprije ispod rebara na lijevoj stra.ja kontala srce mi otkazuje user posted image Bgm strasne zigove sam imala 15 dana svaki dan. Pa onda evo 5 dana kako je to prestalo sad ziga nazad na ledjima... I opet ista strana.... Mama mi govori da odem internisti pa mozda je i poslusam.
Danas zvala svog ginekologa na tel.ispricala mu to sve, kaze da popijem Analgin a i Paracetamol da smijem na 6 sati, da ne moze od jedne proci taj bol. On misli da nije nista ozb. A za par dana idem na kontrolu, ako ne bude proslo onda cu ja fino lijepo internisti da utvrdim da nije srce...

< Poruku je uredio ziel -- 24.9.2017 16:34:49 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
25.9.2017 0:06:40   
Arielle
Samo sam svratila da vas pozdravim i da procitam kako ste :) i drago mi je da ste dobro i nadam se da ce i ostati tako!

Moj Svrco i ja vas puno pozdravljamo i saljemo puse i dobre vibracije :)

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
25.9.2017 10:43:32   
cauchy
user posted image imate li vi iscjedak, sekret u trudnoci? Ja imam bijel, onako pomalo gust, kao kremast...nekad manje nekad viseuser posted image A prije mjesec-dva brisevi su mi bili uredni. .

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu Arielle)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
25.9.2017 11:19:08   
almasa16
Dobar dan drage zenice...
Ove zenice sto imaju bolove u ledjima paracetamol i siguran su sigurni za piti bez recepta i icega ali ja da sam na vasem mjestu ukoliko bi mi se bol nastavila svakako bih otisla posjetiti doktora.
Kada je u pitanju iscjedak ja sam imala jako mali iscjedak bijeli koji je meni na izgled bio normalan ali eto ispade da sam imala neku unutrasnju infekiju strasnu ( dok ne dopijem otpusno pismo ne znam ni ja sta je tacno) zbog koje se zamalo veliki problem desio tako da Boga mi ja bih te briseve radila i mogo cesce... cisto da budem sigurna..
Ja sada razmisljam ja sam more antibiotika popila i pijem jos uvijek strah me nesto da djetetu se ne desi ali onda se smirujem mislju da su to ipak doktori i da oni znaju najbolje.
Sinoc sam se napatila u wc sto puta osjecam pritisak kada piskim od ovih antibiotika (ono sto sam mislila da je infekcija od antibiotika) jedva cekam da ih prestanem piti da se pocnem osjecat bolje... Ne znam mogu li iscekati kontrolu kod svog doktora na GAK-u mislim da cu ove sedmice opet otici kod svoje doktorice cisto da se smirim.
Stalno osjecam strah da se ne do Bog sta opet ne desi ne znam kako da regujem na malu bol odmah kontam evo ga opet ce sva sam isprepadana user posted image
Nadam se da ste vi zenice dobro, pisite kako se osjecate i kako idu kontrole...

(odgovor članu cauchy)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - SEPTEMBAR
25.9.2017 17:18:07   
cauchy
Almasa, sto se manje dole cacka bolje je, jer i tako se infekcije znaju dogoditu...tako da ne valja ni s pregledima pretjerivati. Valjda oni znaju zasto su napisali kada ti je kontrola ... vjeruj mi, iz licnog iskustva najvaznije je ne brinuti previse i svesti stres na minimum. I ne brini, nece bebi biti nista od antibiotika.
A sto se mojih bolova tice, znam da je to od kicme, isijas koji se sve vecim pritiskom bebe pogorsava...ali eto rekoh, mozda neko zna kako mali olaksati...
U ponedjeljak mi je kontrola, pomenucu i sekret...mada i do sad ga je bilo, a brisevi ok, a ipak malo brinem, da nije ne daj Boze kakva infekcija. Tjesi me jedino to sto je sekret bez mirisa i ne pece, ne svrbi...

_____________________________

10.2.2016.-17.2.2016. Emrah - mamin anđeo na nebu...

You never know how STRONG you are, until being strong is the ONLY choice you have...

04.02.2018. - user posted image stigla mamina princeza

(odgovor članu almasa16)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *