|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 7:51:35   
Visnja RR
dupliciramose
da li su to jedini simptomi.... razmišlja,m da te nije neka gripa uhvatila ili uvvod u neku jaču prehladu?? čsto tada bole i kosti i mišići...
mislim da bi bilo najpametnije da odeš ranije na kontrolu...možda već danas .... bićeš mirnija ako ti neko stručan da mišljenje tj savjet...
ja sam prvo pomislila da su ti neki grčevi prouzrokovali bol al eto piješ magnezij...
nadam se da će sve brzo proći i da ćeš mirno uživati u ostatku trudnoće a uskoro i bebici....
tu smo za sva pitanja i tvoja iskustva u trudničkim danima...a i danima s bebicom

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu dupliciramose)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 9:02:38   
dupliciramose
Joj vjeruj prosla trudnoca mi je bila suuper, da mi nije rastao stomak i da nisam imala izostanke menzesa ne bih ni znala da sam trudna. Ova sada trudnoca, ma totalno kontra, mucnine, slab imunitet taman me temperatura prodje, ide kasaćj, prodje to idu probavni problemi pa grlo itd itd. zadnjih 20 dana sve ok, zdrava bez tegoba i kontam jupiiii, i ujutro se probudim i tako bolovi u misocima, makar ja mislim da su bolivi. ne znam da li je takav osjecaj kada krene nakupljanje vode jer kao da mi je pomalo nateknuto tu gdje me boli...ne mogu biti pametna. Danas ne mogu doktoru nikako, idem kod privatnika, na odmoru je, a u dz ne poisljam ici, imam losih iskustava. uglavnom danas mi je kao lakse nogama ali zato ovo tipkam vec 20 minuta, prsti na rukama jutros kao hurmasice...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 9:11:17   
almasa16
Dobro jutro drage trudnice kako ste danas?

dupliciramo se ja ne znam zaista sta bi ti to moglo biti.. Mislim da je najbolje da uradis sto ti je Visnja rekla i da zakazes kontrolu ranije ili da kontaktiras svoju doktoricu.. Nemas sta izgubiti a bices mirna.. Javi sta bude...

Ovih dana suprug i ja radimo nesto po kuci, kupili smo zajedno sa svekrvom kolica pa sam sinoc to probavala pokusavala se snaci za mene je to sad spansko selo user posted image Planiram vec u ovoj sedmici da spremim i torbu za bolnicu i da pocnem traziti krevetic i slicno jer kod mene ima velike sanse da se ranije porodim a ne smijem cekati zadnji cas necu mirna na porod otici ako mi sve ne bude spremno i slozeno user posted image Pregled imam u cetvrtak ako Bog da, bebac me udara stalno...

Pozdrav svima nadam se da ste dobro :)

(odgovor članu dupliciramose)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 9:56:47   
ziel

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA

NOVEMBAR 2017 user posted image
17.11. YaYa 2017

DECEMBAR 2017 user posted image
16.12.2017 Silver
20.12.2017 ziel user posted image

FEBRUAR 2018 user posted image
04.02. cauchy user posted image
09.02. vila_7 user posted image
12.02. almasa16 user posted image
24.02. nenci

MART 2018 user posted image
22.03. mina3 user posted image

APRIL 2018 user posted image
20.04. sretna_mama user posted image
20.04. selina
29.04. Eny21

MAJ 2018 user posted image
03.05. mala curica

P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok.
Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 9:58:35   
ziel
Dupliciramose , napisi nam svoj termin i ako znas spol bebe, ako si za druzenje dok cekamo termine da nam nije dosadno user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 10:00:23   
ziel
Zna li neko sta je sa ostalim clanicama koje su na spisku a ne javljaju se???

Sutra nova tema, novi mjesec tako da cu svakako uredjivati spisak, pa ako je neka od njih tu, neka se javi sa kratkim izvjestajem o svom stanju.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 11:39:29   
dupliciramose
Termin po ZM 21.2. na moj rodjendan 😀
Termin po UZ 14.2. muzu poklon za Valentinovo 😂
Spol jos uvijek ne znam na zadnjoj slici sa UZ sjedi turski i cak je pokazalo srednji prst, pa je doktor kroz humor shvatio, e necete vidjeti sta sam.
Stanje trenutno kod mene mnogo bolje, posto sam visoka pa valjda bebac ima mjesta da raste, stomak mi nije toliki, pa sam jutros se probudila na stomaku da li je bebac bio pritisnuo neke zile pa mi krv nije do misica dolazila ne znam, ali ne boli nista odjednom kako bol dosla tako otisla, tako da cekam redovnu kontrolu, zaista hvala vam divne ste, malo sam panicar, zbog proslih dogadjaja nekih.

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 11:55:09   
ziel
SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA

NOVEMBAR 2017 user posted image
17.11. YaYa 2017

DECEMBAR 2017 user posted image
16.12.2017 Silver
20.12.2017 ziel user posted image

FEBRUAR 2018 user posted image
04.02. cauchy user posted image
09.02. vila_7 user posted image
14.02. dupliciramose
12.02. almasa16 user posted image
24.02. nenci

MART 2018 user posted image
22.03. mina3 user posted image

APRIL 2018 user posted image
20.04. sretna_mama user posted image
20.04. selina
29.04. Eny21

MAJ 2018 user posted image
03.05. mala curica

P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok.
Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 11:55:57   
mina3
Evo i ja da mahnem da me Ziel ne izbrise user posted image
Ja bolesna prvo 7 dana sinusi zubi pola glave se upalilo ustala taman ujutro bolje kad mala temperaturu i ona 10 dana taman ozdravila meni iza uha oteklo skocilo ko klikercic pa doktoru pa zubaru i jos ne znam sta je to kaze ne skodi bebi trebala bi na ultrazvuk toga kontam ne ic dosta mi doktora ako ne steti bebi nek stoji user posted image
I tako zbrka frka glava me cesto boli user posted image
Nove clanice lagane i fine trudnoce vam zelim
Ova nova sto se zali na misice izvini dok napisa ovo gore zaboraviti nick user posted image i mene par dana bole misici al najvise guza eto pored svega i to nadam se da ti nije neki simptom pred gripu...ma sve moze bit i normalno i nenormalno u ovom stanju
Ja vise ne znam na koji znak ici doktoru na koji ne kad me sto stvari muci sve se nesto natovarilo
Veliki pozz nadam se da se stignem cesce javit

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu dupliciramose)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 12:01:16   
ziel
Mino ne brini, znam da se javljas user posted image
a zao mi je sto si bolesna, i ja sam Bgm, ako ce te to utjesiti, nikako ne prolazi ova prehlada, svaki dan slinim, i ja i dijete, nikako da nam prodje... a i kasljemo povremeno, to se malo smanjilo hvala Bogu, nismo trosili nikakve ni lijekove. A UZ kao UZ ne steti bebi, jer ga radimo svaki mjesec svakako na kontrolama....

Meni je glupo sto na spisku stoje imena koje ja nikad jos nisma vidjela ovdje na temi, ni prosli mjesec a ni ovaj mjesec,ni jedan post od njih... user posted image Kao sto je npr. SILVER user posted image a ni yaya2017 nema ni jednog posta u zadnja 2 mjeseca....... Ostale sa spiska imaju vise psotova u ovom mjesecu i javljaju se bar mjesecno, njih ne diramo user posted image

< Poruku je uredio ziel -- 31.10.2017 12:07:30 >


_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
31.10.2017 14:49:57   
vila_7
Pa zene sta je ovo!!! Pa svima nesto , izgleda da nam je ova godina takva hahhaha .
Meni je jucer poslijepodne i evo danas muka akoro ista kao na poletku i toliko sam preplašena da ne krene opet ista muka. U prosle dvije trudnoce kad su prestale mucnine,prestale su, nema vracanja. Nadam se da ce tako i u ovoj jer tek sam se krenula debljati, ako krenu mucnine zaglavit cu u bolnici ne daj Boze koliko cu smrsati.
A mozda je i virozica neka jer su obje curice bolesne , jednu prolazi a druga počela...

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori u ocekivanju beba - OKTOBAR
1.11.2017 10:22:31   
ziel
NOVA TEMA NOVI MJESEC

http://www.ringeraja.ba/forum/m_2786475/mpage_1/key_/tm.htm#2786475

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 187
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *