|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  338 339 [340] 341 342   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
15.9.2017 10:36:32   
eminaja
bubamara nisam ti ja za te rigorozne djete...moja sveki je vazda na dijeti i na un o jos neke je probala...
ali ja jok...
i ne izgladnjujem se uopste samo mjenjam nacin ishrane tj ubacim vise povrca i proteina a smanjim tjesteninu... i naravno redovnije.jedem ii puno tecnosti...

mislim da je najbolje prepoznati sta je to sto te koci,sta najvise jedes,koliko i sl..jer svaki organizam je drugaciji i drugacije reaguje na neku namirnicu...

meni npr najvise odmazu grickalice i slatko plus sto ne pijem puno vode...eh cim to promjenim vidi se rezultat...ovo ostalo samo malo korigujemuser posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 8476
   RE: Mršajmo zajedno !
15.9.2017 11:40:31   
Bubamara92
Mene najvise zeza kola,cokolada I keks ;-)
Dok nisam ostala trudna prvi put bila sam mrsavica u prvoj trudnoci sam bila plus 25
Skinem 10 u drugoj plus 30 za sad sam skinula 17 kg i imam jos...moja je sreca samo sto sam visoka user posted image user posted image

< Poruku je uredio Bubamara92 -- 15.9.2017 11:44:54 >


_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 8477
   RE: Mršajmo zajedno !
16.9.2017 17:56:18   
manuela RR
Evo da se stupasim...
Krenula sam sa fitnessom i mogu vam reći da sam se prijatno iznenadila na vaganju imam samo 1 kg više nego kad sam zatrudnila...😎
Bas sam se iznenadila ...Nisam se nikako ni vagala nakon porođaja pa sam očekivala debeli +
Doduse tijelo nije ni blizu onog kakvo je bilo treba se malo zategnuti al eto kilaza mi je ok.

< Poruku je uredio manuela RR -- 16.9.2017 17:57:31 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 8478
   RE: Mršajmo zajedno !
16.9.2017 17:56:55   
manuela RR


< Poruku je uredio manuela RR -- 16.9.2017 17:57:59 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8479
   RE: Mršajmo zajedno !
18.9.2017 9:12:53   
eminaja
manuela dd nam user posted image
zene ima li pomaka...kod mene nista vise od -1kguser posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8480
   RE: Mršajmo zajedno !
28.9.2017 9:00:06   
Marta91
Ja trenutno isprobavam čuvenu keto dijetu o kojoj toliko slušam. Tek sam počela i pošto sam prililčno skeptična prema dijetama generalno, koristim ovaj program keto calculator kao pomoć, da bih donekle bila sigurna da sam na dobrom putu. Inače ne koristim ovu vrstu programa, ali za sve postoji prvi put. Ima li neko od vas iskustva sa ovom dijetom? Kako izdržavate?

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 8481
   RE: Mršajmo zajedno !
29.9.2017 13:03:14   
Bubamara92
Dobro nam dosla Marta91 javi kako napreduje...
Manuela svaka cast...eminaja kakvo je stanje kod tebe...ja se jos ne vagam Ali vidim promjene...

_____________________________

24.02.2013 spojena nasa srca dva
08.12.2013 A nasa cura najvece blago... Nasa sreca...
03.02.2017 A mamin momak

(odgovor članu Marta91)
Neposredna veza do poruke: 8482
   RE: Mršajmo zajedno !
2.10.2017 13:19:04   
manuela RR
Kako idem na fitness 2× sedmicno po 1.5 već primjećujemo pomake što se kondicije tiče i super se osjećam ☺
Trenutno mi je cilj da se utegnem i stomak malo da u čvrstim a kilaza može da ostane. ..

Ženicama na dijetama sretno. ..🤗

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Bubamara92)
Neposredna veza do poruke: 8483
   RE: Mršajmo zajedno !
13.12.2017 16:16:30   
bejbibi
Evo da malo aktiviram temu :)
Ja krenula sa un dijetom .moram skinuti 15 kg user posted image
Juce sam pocela ,izvagala se ,izmjerila i vidjet cemo..
73.5 na 162cm user posted image
Da bar 10 kg skinem bila bih zadovoljna user posted image
Kako ostale zenice napreduju

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8484
   RE: Mršajmo zajedno !
11.1.2018 22:47:45   
manuela RR
Poslije praznika sam vidljivo u plusuuser posted image ...
Jos uvijek jedem paketice..a ove godine su duuupli....tako da nemam kilazu nego tonazuuser posted image ...
Smrsacu kad pocnem raditiuser posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 8485
   RE: Mršajmo zajedno !
15.1.2018 23:03:35   
canim
joj zene plaho ste aktivne user posted image a i ja s vama, jedva se sjetih lozinke da udjem user posted image rekoh da vidim mrsa li ko ovdje user posted image ja u svom elementu, razmisljam o mrsanju user posted image

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 8486
   RE: Mršajmo zajedno !
15.1.2018 23:46:56   
Visnja RR
canim dosta razmišljanja ...kreni u akciju! pratiću te user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Admin)
Neposredna veza do poruke: 8487
   RE: Mršajmo zajedno !
16.1.2018 0:02:36   
canim

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

canim dosta razmišljanja ...kreni u akciju! pratiću te user posted image

rado bih ja, ali nemam motivacije pa sam zato i svratila, opet me garderoba pocela stezati user posted image ah zima, zima user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8488
   RE: Mršajmo zajedno !
16.1.2018 8:26:49   
Visnja RR
hm...pa zar to ne bi bio cilj da skineš višak zbog kojeg ti odjeća zateže user posted image
ja sam upravo u toj fazi...ne vagam se...jer mi nije bitno koliko imam kg nego a mi je odjeća komotna...a poprilično je zategla user posted image
hajmo zajedno! user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8489
   RE: Mršajmo zajedno !
16.1.2018 13:52:22   
nudzejma
Pozdrav,
Pridruzujem se ovoj ekipi sa 69 kg i 168cm,cilj je 5-6 kg manje ali i zdraviji nacin ishrane.Ja sam se od jucer pridruzila ovoj ekipi.
https://m.facebook.com/mlinaric.trening/?tsid=0.42445697901487556&source=result
Tek su pripreme za izazov pa vidjet cemo kako ce ici😀

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8490
   RE: Mršajmo zajedno !
16.1.2018 16:29:18   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Pozdrav,
Pridruzujem se ovoj ekipi sa 69 kg i 168cm,cilj je 5-6 kg manje ali i zdraviji nacin ishrane.Ja sam se od jucer pridruzila ovoj ekipi.
https://m.facebook.com/mlinaric.trening/?tsid=0.42445697901487556&source=result
Tek su pripreme za izazov pa vidjet cemo kako ce ici😀

a koja je poenta te grupe....tjelovježbe ili?

meni je važno samo da iskontrolišem ono "gricni ovo gricni ono" i da se malo više krenem i kilogrami silaze ....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 8491
   RE: Mršajmo zajedno !
17.1.2018 0:32:14   
canim

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hm...pa zar to ne bi bio cilj da skineš višak zbog kojeg ti odjeća zateže user posted image
ja sam upravo u toj fazi...ne vagam se...jer mi nije bitno koliko imam kg nego a mi je odjeća komotna...a poprilično je zategla user posted image
hajmo zajedno! user posted image



Naravno cilj je da odjeca stoji kako treba da stoji, jel' .... nego nemam motivacije ici do tog cilja a trebala bih, vakat je user posted image pa se evo dozivam ovdje, nebil' se dozvala user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8492
   RE: Mršajmo zajedno !
17.1.2018 0:34:47   
canim

IZVORNA PORUKA: nudzejma

Pozdrav,
Pridruzujem se ovoj ekipi sa 69 kg i 168cm,cilj je 5-6 kg manje ali i zdraviji nacin ishrane.Ja sam se od jucer pridruzila ovoj ekipi.
https://m.facebook.com/mlinaric.trening/?tsid=0.42445697901487556&source=result
Tek su pripreme za izazov pa vidjet cemo kako ce ici😀

Super Nudzejma, ja sam ti na Vi sa vjezbama, mogla bih se nesto istezati i hodati ali ono sto ukljucuje upale razno raznih misica cak i onih za koje nisi ni znao da imas, neka fala user posted image user posted image

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 8493
   RE: Mršajmo zajedno !
17.1.2018 7:11:40   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

hm...pa zar to ne bi bio cilj da skineš višak zbog kojeg ti odjeća zateže user posted image
ja sam upravo u toj fazi...ne vagam se...jer mi nije bitno koliko imam kg nego a mi je odjeća komotna...a poprilično je zategla user posted image
hajmo zajedno! user posted image



Naravno cilj je da odjeca stoji kako treba da stoji, jel' .... nego nemam motivacije ici do tog cilja a trebala bih, vakat je user posted image pa se evo dozivam ovdje, nebil' se dozvala user posted image

hajde hajde...evo da te dooozooovem caaaniiim :) kao prvo skontaj u čemu pretjeruješ u ishrani! pa se natjeraj da taj grijeh bar upola smanjiš :)))

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8494
   RE: Mršajmo zajedno !
17.1.2018 8:31:10   
vedada
evo i mene na temu.
Krajnje vrijeme je da priznam da imam problem sa hranom. Previse jedem hljeba i pita i tjestenine. Nemam karakter da odbijem hranu, kad god neko jede i ja sam tu. problem je sto 8 sati sjedim na poslu. ZA fitnes nemam vremena, dvoje djece . Stvarno više ne znam kako, svaki put dva dana maksimalno me drzi dijeta i ponovo po starom. 160 visoka a 71 km. Tacno se sinoc sagela smeta mi stomak.user posted image

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8495
   RE: Mršajmo zajedno !
17.1.2018 10:07:02   
ziel
Ko je uspjesno skinuo 10ak-15 kg neka pise savjete i menije?

Nemam neki rok... Ali voljela bih za 3-4 mj da skinem 10 kg. Bila bih prezadovoljna. Moje slabe tacke trenutno: slatko u svim oblicima, puno hljeba i puno pite. Dojilja sam.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 8496
   RE: Mršajmo zajedno !
17.1.2018 11:40:32   
Daliyah92
Sinoc slucajno otvorim forum i vidim pisale ste user posted image
A vec danima se kanim da krenem i ja. 12kg viska user posted image
Kamo srece da i ja jedem puno pita i sl. pa da znam sta cu umanjiti. Nego ja slabo jedem ali me zeza kad nesto pred spavanje lapim malo, nista puno ali zalijepi se. U toku dana jedino sto grijesim su dva neskafe sto popijem, i tu i tamo nesto slatko... al Bogami kad sam racunala bude tu i do 400 kcal samo u tim glupostima. Mada nije uvijek tako ali svejedno trebam to ili ukinuti ili umanjiti skroz. I nista ne pojesti prije spavanja.
Uglavnom, pridruzujem vam se u nedjelju ako Bog da user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 8497
   RE: Mršajmo zajedno !
17.1.2018 12:04:13   
nudzejma
Ja evo danas drugi dan bez slatkisa i hljeba😊Pokusat cu pratiti ovaj izazov sa Mariom😊Danas za dorucak na poslu bile pite,jeeedva sam odolila,i pojela sam samo jedno kuhano jaje i malo kuhanog krompira.
Jucer za dorucak pojela karabatak i malo rize bez hljeba,rucak tunjevina i krompir salata,vecera sjemenke bundeve😀

_____________________________

"Šta je bilo-bilo je,a ono što želiš neizvjesno je! Imaš samo trenutak u kojem živiš"

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8498
   RE: Mršajmo zajedno !
17.1.2018 14:17:48   
Visnja RR
ziel ti si dojilja i ne razmišljaj o dijeti osim da malo eto smanjiš sa slakišima ...ono ako pojedeš pola čokolade dnevno pojedi samo red....samo se zaustavi
ti si pod velikim teretom trenutno... boriš se sama bebom i dječakom ne treba ti još neki pad imuniteta...sigurna sam da ćeš ti prirodno izgubiti za par mjeseci nekih 5 kg...laganini...zdravlje je najvažnije

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nudzejma)
Neposredna veza do poruke: 8499
   RE: Mršajmo zajedno !
17.1.2018 15:14:58   
Visnja RR
nudžejma umjesto kropira ponesi komad sira...ili kući uzmi zdjelicu stavi 4 kašike mladog sira npr onaj President ...isjeckaj sitno jaje i pospi preko i izrenaj jednu mrkvu preko.... uz to krišku hljeba od spelte koji daje energiju i dugo drži sitim

dakle izbaci riu i krompir , hljeb od peninog brana, slatkie izbaci ili svedi na minimum


Recepet za hljeb od spelte
http://www.ringeraja.ba/clanak/beskvasni-kruh-od-spelte_2659.html

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.1.2018 15:18:13 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  338 339 [340] 341 342   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  338 339 [340] 341 342   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *