|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 63 [64] 65   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
16.9.2018 22:25:18   
vedada
Gdje ste majcice prvacica, mi smo već dobili prvu pjesmu naučit napamet, 4 najvažnije riječi, naučila je, s tim da drugi dio zastane nekad pa je treba napomenuti, nadam se da će učiteljica razumjeti. Šta rade vaši prvacici

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: Prvačići
16.9.2018 22:34:29   
Visnja RR
Joooj učenje napamet...Srećom za protekle 4 godine samo smo dva puta imali da učimo napamet pjesmicu...
to je skroz nepotrebno raditi...i NIčemo ne služi...Ali neke učiteljice potenciraju....



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: Prvačići
16.9.2018 22:44:21   
vedada
Ma meni žao djece, jer ih strah da će pogriješiti iako znaju. A druga učiteljica koja radi po istom planu i programu traži samo da znaju kad se upotrebljavaju te riječi.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: Prvačići
16.9.2018 23:08:32   
aidana


IZVORNA PORUKA: vedada

Gdje ste majcice prvacica, mi smo već dobili prvu pjesmu naučit napamet, 4 najvažnije riječi, naučila je, s tim da drugi dio zastane nekad pa je treba napomenuti, nadam se da će učiteljica razumjeti. Šta rade vaši prvacici



Bejbibi odlican vam je sistem. Da je nama upola tako dobro.



Vedada kod nas za sad samo boje i crtaju. Imali su samo jednom pravu zadacu da urade u knjizi ali je i to bilo crtanje. Inace su morali samo dovrsavati bojenje ako nisu stigli u skoli....ili on ne prenese dobro i ide stalno bez zadace 😁😁😁valjda nije tako😁😁

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 1579
   RE: Prvačići
24.9.2018 14:31:08   
Visnja RR
Jesu li se prvačići naviki? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: Prvačići
24.9.2018 22:45:19   
Latinka
Višnja, ide. I.se svidja skola, svaki dan, na moje pitanje kako je bilo, odgovora: Super! Jedini nam je problem jos uvijek sto se rano ustaje pa mama i mladjeg A.mora povesti do skole i nazad, a da ne pričam koliko je meni zao sto ja sve to propustam zbog posla. Zadacu radimo poslije rucka kad ja stignem kuci

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: Prvačići
25.9.2018 8:01:48   
ninuska
Nama je isto super hB. Prihvatila je, nije joj mrsko ici sto je najvaznije :).Od sljedece sedmice ce imati vise zadace, pa cemo vidjeti reakciju :).

Trenutno se nervira (place, histerise) jer ne zna preskakati strik, a to su radili na tjelesnom. Pokusava kuci, al joj ne ide. Pokazivala.sam joj I ja Pa eto, ako imate kakvu ideju kako joj pomoci pisite :D.


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: Prvačići
25.9.2018 11:51:00   
bejbibi
Vidim da kod nas bas forsiraju male glavice :( ..ucenje pjesmica i sl .. imao je to M u vrticu jos ..al ovdje nista od toga . Samo crtanje i igranje ,koji zadatak se uradi iz matematike tipa oboji u tu boju,pronadji razlike, spoji vece sa vecim,manje sa manjim isl ...sta je gore sta je dole ,lijevo desno itd...
Imali su nekad rolanje u skoli ,mislim da sam pisala o tome , samo da vide kako djeca rolaju pa su dobili vec pozive za besplatno ucenje rolanja user posted image naravno M ce ici i vec su podjeljwni u 3 skupine .M ima u petak .nek se zabavlja malo ...
Ovdje u skoli dobivaju obavijesti o svim treninzima pa onda mozes birat sta ces trwnirati .to im je super.
Dobili za kosarku vec pa M izrazio zwlju , i za muzicku skolu ( sviranje instrumenta ) ,i hor ...on hoce nwki instrument pa moramp ganjat i to .. naravno treninzi se placaju ..ne znam koliko.moram jedan dan se raspitat i upisat .

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: Prvačići
25.9.2018 12:15:32   
vedada
MENE ISTO CEKA, MOJA NE ZNA CAK NI ZVJEZDU, BAŠ NIJE FLEKSIBILNA ZA FIZICKO, POKUSAVA ONA AL JE BAS KRUTA. Tako se i moja rasplaće kad ne zna sta da nacrta ili tako nešto.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: Prvačići
25.9.2018 15:01:38   
ninuska


IZVORNA PORUKA: vedada

MENE ISTO CEKA, MOJA NE ZNA CAK NI ZVJEZDU, BAŠ NIJE FLEKSIBILNA ZA FIZICKO, POKUSAVA ONA AL JE BAS KRUTA. Tako se i moja rasplaće kad ne zna sta da nacrta ili tako nešto.



Haah, znaci iste.:).''ma.moje I ima masAllah :D.Pa dobro, zvijezda mi je nekako "teza". Hulahopje savladala bas dugooo moze vrtiti :)

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: Prvačići
25.9.2018 15:27:21   
ninuska


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Vidim da kod nas bas forsiraju male glavice :( ..ucenje pjesmica i sl .. imao je to M u vrticu jos ..al ovdje nista od toga . Samo crtanje i igranje ,koji zadatak se uradi iz matematike tipa oboji u tu boju,pronadji razlike, spoji vece sa vecim,manje sa manjim isl ...sta je gore sta je dole ,lijevo desno itd...
Imali su nekad rolanje u skoli ,mislim da sam pisala o tome , samo da vide kako djeca rolaju pa su dobili vec pozive za besplatno ucenje rolanja user posted image naravno M ce ici i vec su podjeljwni u 3 skupine .M ima u petak .nek se zabavlja malo ...
Ovdje u skoli dobivaju obavijesti o svim treninzima pa onda mozes birat sta ces trwnirati .to im je super.
Dobili za kosarku vec pa M izrazio zwlju , i za muzicku skolu ( sviranje instrumenta ) ,i hor ...on hoce nwki instrument pa moramp ganjat i to .. naravno treninzi se placaju ..ne znam koliko.moram jedan dan se raspitat i upisat .




Draga, nema ni kod moje, sve je kroz igru. Zadaca je uglavnom da nesto nacrtaju, oboje, spajanje itd.Od sljedeceg mjeseca ce poceti vjezbati prave,.krive linije( orjentisanje u prostoru izmedju dva reda) a sve priprema za ucenja slova u dr polugodistu.Mozda nekad kasnije budu ucili pjesmice.  

A taj sistem.je vrh 👍. Volim red I rad :). A posebno mi se svidaju te obavezne aktivnosti 👏👏

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: Prvačići
25.9.2018 15:42:43   
vedada
Moja hula hop ne zna vrtit, tako da ce nam fizicko bit problem jer se boji svega. Prepisuju li vaša sa table tekst, naši prpisuju ponešta kao Školski rad i boje, i još uvijek nije naućila da piše redu da ne prelazi. Jednostavno im uciteljica zada al ne objasni kako bojit ili da ne prelaze. Moja ćak i olovku pogresno drži al kaže A da je ućiteljica ne ispravlja. Ja joj objašnjavam ono što znam

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: Prvačići
25.9.2018 15:48:08   
vedada


user posted image
Njen rad

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: Prvačići
25.9.2018 15:53:23   
Visnja RR
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: Prvačići
25.9.2018 16:19:04   
ninuska


IZVORNA PORUKA: vedada

Moja hula hop ne zna vrtit, tako da ce nam fizicko bit problem jer se boji svega. Prepisuju li vaša sa table tekst, naši prpisuju ponešta kao Školski rad i boje, i još uvijek nije naućila da piše redu da ne prelazi. Jednostavno im uciteljica zada al ne objasni kako bojit ili da ne prelaze. Moja ćak i olovku pogresno drži al kaže A da je ućiteljica ne ispravlja. Ja joj objašnjavam ono što znam




Ne, nasa uciteljica smatra da nema.smisla.prepisivati sa table dok jos ni slova nosu naucili. Eh, da li je do razlicitih kantona ili misljenja nastavnog osoblja 🤔Oni ce tek od sljedeceg mjeseca (znaci da 7 dana) poceti linije crtati izmedju dva reda kako bi se pripremili za slova.

Vedada, meni je ta vasa uciteljica malo cudna (citajuci I ranije postove)''Sjetila sam.se tvoje curice kako je samo sjedila jer si joj pogresne sveske spakovala. Recimo, ja sam svojoj zaboravila staviti svesku iz inoformatike, uciteljica joj je dala prazan list na.koji je ona radila zadatak kao I ostala djeca

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: Prvačići
26.9.2018 12:27:05   
vedada
MA JEST ĆUDNA, al mlado pa kontam da je do toga, al svejedno svakako ide za mjesec treba se porodit tako da vidjet ćemo šta nas ćeka. Meni i bezveze sto su morali naućit iz bosankog napamet pjesmicu, što moraju iz muzićkog ucit isto napamet.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: Prvačići
1.10.2018 9:00:14   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: bejbibi

Olaaa zene ev jos jedne mame prvacica 😊
Imal bujruma za mene ovdje obzirom da smo mi u slouser posted image
Ja sam vam prezadovoljna sistemom ovdje . Sve se zna neki red i prije pocetka skole je bio roditeljski sastanak na kome smo izabrali predstavnika roditelja . O svemu su nas obavijestili i upoznali kako ce fercerati .
Malo nam je teze zbog jezika i drustva obzirom da se vecina djece i roditelja zna,sto od vrtica sto zbog malog mjesta al vec sam upoznala jednu nasu zenu ,ne zna ni ona slo ni mali joj ,a i jednu slovenku jer zivimo bas blizu pa se ujutru sretnemo na putu do skole i nazad se vracamo zajedno.. i M se druzi sa njenim malim pa ce i jezik nauciti prije .
Uglavnom ovi nemaju zadace nikakve ,to twk poslije nove godine . Zasqd im je samo igra . Crtanje i to.. bez nekog pritiska . Torbe ne nosaju tokom sedmice ,ostavljqju u razredu .samo petkom se nose kuci i u pon nose opet u skolu . U razredu imaju male stolice i stolice ,svaki ima svoju kutiju ,mjesto gdje ostavljaju radove ,mjesto za torbu . U skoli hodaju u papama(citava skola tqko) .. roditelji vode dijetw u skolu ,do razreda, predaju licno u ruke uciteljice il vaspitacice. Imaju 3 prva razreda i svaki razred ima ucitwljicu i vaspitacicu . Od M su bas super al i ove druge su fine obzirom da cuvaju djecu u produzenom b9ravku .M je do 14h taman da se poigra,nauci jezik malo i tako .
Skola nam je bas blizu i to je super .
M se fino snalazi , poceo i jezik razumjeti pomalo i pricati pa ce vrlo brzo savladati .
W jwdino nemamo tu grupu na viberu (il mozda imaju ovi drugi roditelji 😂) al cu bas pitati za to .
Eto,toliko od nas .. zadovoljni smo hB . Imat ce razne aktivnosti od rolanja,vozanja biciklq,plivanja,skijanja, sve to pod obavezno ce bit. Evo vec smo dobili obavijest da 19.9 imaju rolanje pa smo juce kupili sve to i ucili se rolatiuser posted image naucit ce valjda dotad haha
Sto mi se svidja imaju prvacici poseban ulaz u skolu i odmah do vrata garderober gdje ostavljaju svoje jaknice ,patike,cipele. I imaju oko vrata kao zuti pojasevi i to moraju citavu skolsku godinu nosit od kuce do skole i nazad ..znaci kad ulicom idu da se zna da su prvacici ..
Ujutru policija bude oko skole nadgledavaju sve ...i opcenito bude policija tokom skolske godine i regulise sta treba regulisat :)
Zadovoljni zasad hB . M se svidja i nema otpor prema skoli sto je najbitnije


Huuuh - bejbibi ovo kao da si opisala školu mojih curica, a one su u KŠC u Tz hahaha user posted image user posted image user posted image

Ne nose se stvari kući u prvom polugodištu, zadaće nema, sve u školi, imaju ormariće sa kutijama i svojim priborom, knjige i rad učiteljica im raspoređuje, igraju se crtaju i uživaju prilično. Uče za sada 99% kroz igru.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: Prvačići
1.10.2018 9:01:15   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Joooj učenje napamet...Srećom za protekle 4 godine samo smo dva puta imali da učimo napamet pjesmicu...
to je skroz nepotrebno raditi...i NIčemo ne služi...Ali neke učiteljice potenciraju....




user posted image

Ni mi ne učimo napamet, jupi, u suštini kada su pjesmice i priče oni većinom to skupa obrađuju kroz neke radove, glume, igre, pjevanje i sl.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: Prvačići
1.10.2018 9:02:16   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Jesu li se prvačići naviki? user posted image


Jesmooo user posted image , super nam je, volimo školicu, učiteljicu i drugare user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: Prvačići
1.10.2018 11:23:56   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Lulu_08


IZVORNA PORUKA: bejbibi

Olaaa zene ev jos jedne mame prvacica 😊
Imal bujruma za mene ovdje obzirom da smo mi u slouser posted image
Ja sam vam prezadovoljna sistemom ovdje . Sve se zna neki red i prije pocetka skole je bio roditeljski sastanak na kome smo izabrali predstavnika roditelja . O svemu su nas obavijestili i upoznali kako ce fercerati .
Malo nam je teze zbog jezika i drustva obzirom da se vecina djece i roditelja zna,sto od vrtica sto zbog malog mjesta al vec sam upoznala jednu nasu zenu ,ne zna ni ona slo ni mali joj ,a i jednu slovenku jer zivimo bas blizu pa se ujutru sretnemo na putu do skole i nazad se vracamo zajedno.. i M se druzi sa njenim malim pa ce i jezik nauciti prije .
Uglavnom ovi nemaju zadace nikakve ,to twk poslije nove godine . Zasqd im je samo igra . Crtanje i to.. bez nekog pritiska . Torbe ne nosaju tokom sedmice ,ostavljqju u razredu .samo petkom se nose kuci i u pon nose opet u skolu . U razredu imaju male stolice i stolice ,svaki ima svoju kutiju ,mjesto gdje ostavljaju radove ,mjesto za torbu . U skoli hodaju u papama(citava skola tqko) .. roditelji vode dijetw u skolu ,do razreda, predaju licno u ruke uciteljice il vaspitacice. Imaju 3 prva razreda i svaki razred ima ucitwljicu i vaspitacicu . Od M su bas super al i ove druge su fine obzirom da cuvaju djecu u produzenom b9ravku .M je do 14h taman da se poigra,nauci jezik malo i tako .
Skola nam je bas blizu i to je super .
M se fino snalazi , poceo i jezik razumjeti pomalo i pricati pa ce vrlo brzo savladati .
W jwdino nemamo tu grupu na viberu (il mozda imaju ovi drugi roditelji 😂) al cu bas pitati za to .
Eto,toliko od nas .. zadovoljni smo hB . Imat ce razne aktivnosti od rolanja,vozanja biciklq,plivanja,skijanja, sve to pod obavezno ce bit. Evo vec smo dobili obavijest da 19.9 imaju rolanje pa smo juce kupili sve to i ucili se rolatiuser posted image naucit ce valjda dotad haha
Sto mi se svidja imaju prvacici poseban ulaz u skolu i odmah do vrata garderober gdje ostavljaju svoje jaknice ,patike,cipele. I imaju oko vrata kao zuti pojasevi i to moraju citavu skolsku godinu nosit od kuce do skole i nazad ..znaci kad ulicom idu da se zna da su prvacici ..
Ujutru policija bude oko skole nadgledavaju sve ...i opcenito bude policija tokom skolske godine i regulise sta treba regulisat :)
Zadovoljni zasad hB . M se svidja i nema otpor prema skoli sto je najbitnije


Huuuh - bejbibi ovo kao da si opisala školu mojih curica, a one su u KŠC u Tz hahaha user posted image user posted image user posted image

Ne nose se stvari kući u prvom polugodištu, zadaće nema, sve u školi, imaju ormariće sa kutijama i svojim priborom, knjige i rad učiteljica im raspoređuje, igraju se crtaju i uživaju prilično. Uče za sada 99% kroz igru.


Lulu i starija tako?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: Prvačići
1.10.2018 13:24:23   
Lulu_08
Jeste Višnja i starija je ostavljala stvari u školi, ormarić i kutija. Malo je više bilo neke kao zadaće ali princip je isti.
Oni imaju u "podrumu" duplu učionicu koja ima dio za "učenje" i dio za igranje, kao spužve i jastuci i slično je tu gdje mogu slobodno se kretati. U hodniku ispred su ormarići sa imenima, njihov toalet za dječake i djevojčice. I to je sve samo za prvačiće a kada krenu u drugi razred prelaze na sprat odnosno prizemlje gdje imaju i dalje svoje police i to za neke školske stvari ali tada počinju od kuće spremati se itd.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: Prvačići
1.10.2018 14:26:33   
Visnja RR
I moja A ide u KŠC ali smo od prvog razreda uvijek imali tonu zadaća pa nikad ništa nije moglo ostajati u školi...
Jedino zadaćnice za HR i matematiku

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: Prvačići
2.10.2018 8:42:23   
vedada
Juće sam isla na informacije A, kaže uciteljica da je divna da je ne urekne. Da je u razgovoru na nivou djece 2 i 3 razreda, da među prvimima shvati zadatke, i da je jako mirna. Za sada sve ok, i kaže da želi sve sama, kao velika, i ne kuka da ne može stići. E ja se nahvalila aL moradoh. Hvala Bogu baš sam mirnija, nadam se da će tako i ostati. Kaže da hoce pomoći i drugima, da obavezno pomaže jetrvinom malom sto on ne zna, i da joj on vjeruje.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: Prvačići
12.10.2018 11:03:38   
Lulu_08
Nama su bile u srijedu informacije ali nisam mogla stići od zubara nažalost. Ono što sam do sada upratila iz komunikacije sa učiteljicom jeste da je juniorka vesela, vedra, bistra i jaaaako društvena, u početku pričalica ali kaže brzo kapira pa već prati kada treba pričati a kada ne. Elem za sada super, a nadam se nešto više da ću saznati kada odem na informacije sljedeći put.

Mi hB nemamo zadaće, ne nosi se kući, povremeno nešto u časopisu urade, pjesmice neke je do sada upsjela naučiti u školi itd.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: Prvačići
14.10.2018 19:40:56   
bejbibi
Lulu e bas mi je drago da i kod nas ima bar slican sistem . Ne treba ih vec od prvog dana mucit sa zadacom,ucenjem pjesmica i gluposti. Sve u svoje vrijeme .
Mi smo isto u cetvrtak imali prvi roditeljski sastanak i nije nam individualno pricala o djeci jer kaze nema sta zasad . Opcwnito su divan razred i divno se slazu .
Ono sto potencirqju uciteljice jeste individualni razgovori sa roditwljima mimo roditeljakog sastanka . I za to imaju vrijeme i dan kada i tablicu gdje se roditwlji opisuju ...nema ovdje banuti kad god hoces .imas red i svi to prate.
I to mi se svidja da traze od roditelja da se angazuju. One koji necw pozovu ih sami ucitelji. I to su trazile bar 1x u 2 mjeswca zasad .jer nema potrebe cesce .
Hah ,aktivnosti ...drage moje ovdje bas paze na to .
Svakom uceniku ce se dodijeliti knjizica u koju ce se upisati dal zna rolanje, igranje loptom, skijanje ili plivanje, voznja bicikla ... znaci to dijete mora sve da zna ...zatim ce do aprila imat sansu citati knjige i pricati pred razredom i za to se dobiju nekw znacke koje se upisuju u tu knjizicu . Ko ispuni sve to dobija neko zltno sunce znacku i neku nagradu .
Pored toga imaju knjizice od zubara gdje svaki mjesec imaju pregled (dolazi im obavezno zubar u skolu) i daje pecat za taj mjesec na osnovu kakvi su zubici . A gledaju tako sto im daju neku bombonicu koja oboji zube u pink i na osnovu toga vide ko ima ciste ko pok arene zube .. M vec ima dva zeca pecat i to ke kao najbolji pecat user posted image pazimo na higijenu ...
Eto raspisah se malo ..cisto onako informativnouser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 63 [64] 65   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 63 [64] 65   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *