|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
30.11.2018 18:40:04   
vortex RR

Drage user posted image ,

Posljednji mjesec ove 2018.godine nam dolazi lagano. Zelim vam sjajnu zavrsnicu godine, sa savrsenim zdravljem, ispunjenu ljubavlju i srecom.

Ovog mjeseca nam bebicu ocekuje Luna. Nadamo se da si dobro i da je sve ok iako nam dugo nisi pisala, pa nismo u toku.

Cuvajte se drage zenice i mazite trbuscice

SPISAK TERMINA AKTIVNIH TRUDNICA


DECEMBAR 2018 user posted image
12.12 Luna_3

JANUAR 2019 user posted image
30.01 Vodolija0602 user posted image
22.01 dzemoni user posted image

FEBRUAR 2019 user posted image
10.02 emy24 user posted image
12.02 Amelaa RR user posted image
22.02 Thana85 user posted image


MART 2019 user posted image


APRIL 2019 user posted image
02.04 Valerie user posted image


MAJ 2019 user posted image
23.05 Zer92



P.S. Molim trudnice koje su na spisku, da se javljaju bar jednom mjesecno nakon kontrole. Cisto da znamo da li je sve ok. Da li su jos 2 u 1, i slicno. Lijep pozdrav za sve I ako vec niste prijavite u kalendar trudnoce KALENDAR TRUDNOE
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
1.12.2018 8:17:48   
mina3
pozdrav drage zene
mozda me se neka sjeca mozda ne,kako god ...slucajno mi pade napamet da malo svratim i vidim sta pisete
posebno bi da cestitam Vortex sve najbolje njoj i njenoj bebi zive i zdrave da budete 100 godina...
ijaa svabice i tebi pozz ti si mi najblize user posted image
djecica rastu prebrzo,uzivajte u trudnocama i bebicama koliko god mozete,svima puno srece

puno pozdrava

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
1.12.2018 9:56:14   
vortex RR
Draga moja, kako te se ne bi sjetila 😘😍
Pisala sam zadnji post na temi novembar o mojim impresijama... presretna sam , jos uvijek mislim da sanjam. Docekali smo suprug i ja nas zivot mali.
Kako si ti? Tvoja djecica? Hvala puno sto si nam svratila. Grlim jako

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
1.12.2018 13:15:23   
mina3
Citala sam sve bas me dirnulo...posebno mi je drago kad neko tako dugo ceka pa doceka hvala Bogu..da budete zivi i zdravi..Neka svakom dragi Bog podari tu srecu pa docekaA dobro smo letam za svojim zvrkovima po citav dan...mali puze vec odavno skroz to rano krenulo..vec se i dize na nozice sta da ti kazem vazdan oci na njima, tek vidis koliko je zapravo tesko biti mati a i koliko divno

_____________________________

6.7.2015 kiretaza 10 sedmica :(
11.7.2016 Nejra
29.3.2018 Kerim

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
1.12.2018 21:00:17   
Amelaa RR
Da mahnem zenama, ja hB dobro radim i polako pripremam...nista previse, kontrola aBD 06.. Vortex ljubim tebe i bebaca punooo..i hvala ti na svim tvojim postovima...
ljubim vas sve

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mina3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
3.12.2018 12:20:41   
Vodolija0602
Evo I mene na decembarskoj temi user posted image

Bila sam na kontroli, bebica je hvala Bogu nastavila sa rastom, s tim da smo sada jednu sedmicu u kasnjenju (prosli put je bilo malo vise od dvije sedmice). Pao mi je ogroman teret sa srca. Uglavnom dr. je rekla da je bebica jednostavno sitnija, nema razloga za paniku, samo da nastavim sa ishranom kako sam I do sada. Malo mi je pritisak bio visok (dosla sam preplasena na pregled, imala sam ogroman strah I noc prije nisam nikako spavala), pa sada svaki dan pratim stanje.

Ja sam dobro hvala Bogu, beba je extremno nemirna, udara do te mjere da me boli gornji dio stomaka jer nogice kontanstno rade I udaraju user posted image Samo neka skace I udara, svaki pokret mi je posebna radost user posted image Pocele su lagane pripreme, krevetic je ofarban I spreman user posted image

Zanima me kada ste vi radile vaginalni bris, te bris nosa I guse? Meni je doktorica zakazala za dvije sedmice da dodjem da mi uzme bris I da predam u dom zdravlja, a tek sam usla u 8.mjesec prosle sedmice. Je li to rano?

Nadam se da ce nam u decembru ova tema biti aktivnija user posted image
user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
3.12.2018 13:55:20   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Vodolija0602

Evo I mene na decembarskoj temi user posted image

Bila sam na kontroli, bebica je hvala Bogu nastavila sa rastom, s tim da smo sada jednu sedmicu u kasnjenju (prosli put je bilo malo vise od dvije sedmice). Pao mi je ogroman teret sa srca. Uglavnom dr. je rekla da je bebica jednostavno sitnija, nema razloga za paniku, samo da nastavim sa ishranom kako sam I do sada. Malo mi je pritisak bio visok (dosla sam preplasena na pregled, imala sam ogroman strah I noc prije nisam nikako spavala), pa sada svaki dan pratim stanje.

Ja sam dobro hvala Bogu, beba je extremno nemirna, udara do te mjere da me boli gornji dio stomaka jer nogice kontanstno rade I udaraju user posted image Samo neka skace I udara, svaki pokret mi je posebna radost user posted image Pocele su lagane pripreme, krevetic je ofarban I spreman user posted image

Zanima me kada ste vi radile vaginalni bris, te bris nosa I guse? Meni je doktorica zakazala za dvije sedmice da dodjem da mi uzme bris I da predam u dom zdravlja, a tek sam usla u 8.mjesec prosle sedmice. Je li to rano?

Nadam se da ce nam u decembru ova tema biti aktivnija user posted image
user posted image




😁 divno! Bravo! Bas mi je drago, samo uzivajte!
Brisevi vaze 30 dana. 
Uzivajte u divnim pripremama, fino papaj i mazi pupu. Bas si mi uljepsala dan

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
8.12.2018 10:55:01   
Thana85
Ćao drage moje, nikako stići na RR, mi smo dobro, jos uvijek napredniji za sedmicu dana. Sad smo 29+4, a isli smo na kontrolu sa 28 sedmica , dječak je težio 1270 gr.Jako nemiran evo lupa me okrece se sta li radi. Vec se okrenuo glavom prema dolje user posted image barem piše Glava I. user posted image

Od ponedjeljka krećem na vjezbe za trudnice bit cu 30 punih sedmica. Jedva čekam.
ovih dana kuhinju renovirali, novu radnu ploču isli kupovati, sudoper,lajsne i tako..sad čekam da se postavi, a danas sve srediti moram elemente jedan po jedan.
Razmiljala krenuti prati robicu bebinu. Kad ste vi počele iskupljati i prati i slagati?

Evo me na poslu, radim, a radit cu do polovine januara.
Kiša napolju bas obilna.

Kakva se to nesreća desila,gluho bilo u Novom Travniku?Tuga user posted image
Bože zakloni i sačuvaj, alkohol nikome dobro donio nije.

_____________________________

mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~
mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
8.12.2018 12:50:31   
Visnja RR
Draga Tihana uživaj u ostatku trudnoće i pikupljanju malih "prnjica" za fudbalera... nogeta se a? user posted image

I ja sam tako oko 30 sedmice počela da perem i peglam....al samo ja..niko nije smio ni dotaći njene prnjice...

Sad imam sliku u glavi mene kako peglam i i tepam bodićima user posted image u pozadini lagano svira Maksim Mrvica a vani je padao lagani snijeg.... ah user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Thana85)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
11.12.2018 15:52:33   
Vodolija0602
Samo da vas pozdravim, i ja uzivam u pripremanju stvarcica za ovu nemirnu curu. Nadam se da ce mi do poroda sva rebra biti na broju user posted image

Javila sam se u dom zdravlja na pregled, kaze doktor: "Duge noge-vitak struk." user posted image Sto mi potvrdjuje ono sto mi je privatno dr. rekla, da je abdomen manji. Ono najbitnije je da bebica raste, razvija se i dobija na kilazi.

Ostalo sve ok, super se osjecam hvala Bogu, spavam ko top. Jedino mi stomak slabije vari hranu, ali flasa kisele je na svakom koraku, pa nije frka.

Kako su ostale mame, slusaju li bebe, velike I male?

Visnja, I ja tepam I pricam sa bodicima I odjecom, a muz me gleda I smije se, kaze mi da sam blesava. Iduci dan on skida ves sa strika I tepa carapicama, prica im I ljubi ih user posted image To mi je bilo preslatko user posted image

user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
11.12.2018 21:34:39   
Amelaa RR
Pozdrav trudnice moje drage..ja evo jos dan dva ulazim aBd u 30 sedmicu..pocela sam prat i peglat odjecicu..i sve mi je tako nestvarno..bilaSam na redovnoj kontroli u Bahceciju bebac raste udara i mazimo se i pricamo...volimo se puno puno..kako li nam je nasa Vortex.. vodolijo ljubac tebi i bebacu..i svim bebama u tibama i njihovim mamama❤️❤️❤️



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
12.12.2018 7:47:21   
Zer92
Jutro mamice,i one koje ce to tek postati.😍
Mene ceka kontrola za sedmicu, pa se nadam da cemo saznati i spol. Zanima me kada ste pocele kupovati stvari za bebicu? Ja kad god idem negdje, ugledam nesto preslatko i moram to kupiti, a svi iz okoline mi govore da ne zurim 😠...Poljubac svimaaa 😙😙😙

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
12.12.2018 14:09:45   
Vodolija0602
Amela samo neka rastu I udaraju, mislim da ce nam to faliti za koji mjesec kada ih ako Bog da budemo drzali u svojim rukama user posted image user posted image

Zer, pusti neka pricaju, ti uzivaj u svojoj trudnoci I radi ono sto zelis I sto tebe cini sretnom. Ja sam 33+2 I sada mi govore da zurim sa spremanjem, zasto sada narucujem kolica, ima jos vremena, tako da nije se rodio ko je narodu ugodio.

Da li neka od vas ima bolove u kukovima I preponama, s tim da mi je jaka bol u stidnoj kosti I sve mi to otezava kretanje, a posebno okretanje u toku noci. To mi se pojavilo prije dan-dva, ispocetka je to bila neka lagana bol, ali sad postaje jaca u odnosu na onu na pocetku. Kako se nosite s tim, pretpostavljam da je to sve normalno, ali se bojim da li tako moze doci do prijevremenog otvaranja ili nekih drugih komplikacija?

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
17.12.2018 16:49:12   
vortex RR
Drage moje bembele, bas mi je zao sto slabije piset_e, nadam se da je samo takav period naisao i da ste dobro i zdravo.
Ja se osjecam skoro skroz oporavljeno. Imam poteskoce samo pri saginjanju pa to izbjegavam. Mjesto reza i po par cm gore i dole i dalje neki cudan osjecaj, kao lokalna anestezija kod zubara.
Bebica super, svaki dan nove situacije, predivan osjecaj, jedva cekam da to sve koje ste prvi put majke osjetite. Zaista se ne moze opisati.
U ovom trenutku uzivam s bebom i hocu da vam porucim uzivajte svaki tren u trudnoci. Moja je nazalost prosla uglavnom u depresiji sto se ne krecem, a pola u brizi od silnih dijagnoza... da sam se bar malo mogla opustiti od tog grca...
Sto se tice tih bolova koje spominjete imala sam i u trtici i i karlici i jak pritisak dole... a za spremanje sobe i odjece za bebu preporucujem rad po svom unutrasnjem osjecaju. Samo vi znate za sta je najbolje i kada je prsvo vrijeme za to.

Razmisljam ovih dana da bih bas voljela promijeniti posao i raditi nesto oko beba/ trudnica/ djece. Uzasava me pomisao o povratku na posao. A ove mamece stvari i teme me bas ispunjavaju. Bilo bi divno da to bude i kakav takav izvor zarade...

Ljubite svoje trbuscice

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
20.12.2018 22:28:09   
Zer92
Drage zene, vec sam spominjala da sam odlucila promijeniti ginekologa, i danas sam bila na prvom pregledu kod novog. Prezadovoljna, odusevljena, i konacno mirna jer sam dobila pregrst informacija, i odgovore na sve sto me kopkalo. Imali smo priliku da dugo gledamo bebu, bukvalno svaki dio od glave do pete, iako se ne pocetku skrivala, ipak smo do kraja pregleda uspjeli vidjeti da cemo dobiti djecaka 😊

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
20.12.2018 22:54:15   
Visnja RR
Zer92 divno user posted image

i odlično da si promjenila ginekologa....

sad mirno uživaj i pomazi tibu za nas user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Zer92)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
20.12.2018 23:41:31   
vortex RR
Zer, bas si me obradovala, divne vijesti. Najvaznije je biti kod nekoga kome vjerujes, ko je strpljiv i u koga imas povjerenje.
Opusti se i uzivaj u trudnoci i mazi nam djecarca dragog

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
25.12.2018 9:10:46   
vortex RR
Drage moje debele, sretan Bozic i sve najbolje!
Uzivajte u druzenju sa svojim najdrazim i budite zdrave i sretne! 💜🎄

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
27.12.2018 19:38:13   
Amelaa RR
Kako su moje trudnice i porodilje..Vortex kako si ti i bebica?
Mi smo danas bili u Bahceci na kontroli, danas smo 32 sedmice i sve je hB uredu, teski smo 2kg :)..dusa moja, pomalo se spremam za sve..cekamo krevetic..
Za porodiliste sam uzela mali kofercic jel to ok? Citala sam zlata vrijedne postove od nase Vortex i zaista mila hvala ti do neba...

Ljubim vas punooo

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
28.12.2018 6:27:53   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Kako su moje trudnice i porodilje..Vortex kako si ti i bebica?
Mi smo danas bili u Bahceci na kontroli, danas smo 32 sedmice i sve je hB uredu, teski smo 2kg :)..dusa moja, pomalo se spremam za sve..cekamo krevetic..
Za porodiliste sam uzela mali kofercic jel to ok? Citala sam zlata vrijedne postove od nase Vortex i zaista mila hvala ti do neba...

Ljubim vas punooo



Uvijek, ali uvijek zasuzim kada citam tvoje poruke... jedva cekam mirisni smotuljak i tvoju pricu o porodu. Bas je usitnilo i uzivaj sto vise mozes u trudnoci. Tek nakon poroda skontas kako je zapravo bas proletjelo. Nemoj da se kajes sto nisi vise uzivala sta god da je nacin na koji ti uzivas (set_nja, pjevanje, crtanje, lezanje itd)
Bravo za kontrolu! Ma bice to fina, zdrava, napredna bebica  idealna po svim mjerama.
Ja nisam vidjela na GAK Jezero nikoga sa kofercicem kada sam ja bila, ali ako ti ne moze stati u onaj ormaric do kreveta, moze sigurno uspravno u ormar veliki u sobi, tako da ne brini. Nemoj samo da je veci od onog za u kabinu u avion. I prije odlaskasamog na carski na vrh torbe ili gdje ti je najzgodnije stavi gumicu za kosu, vlazne maramice, labelo itd sto tebi najhitnije moze trebati da kad se vratis u sobu mozes sestri tacno reci gdje je sta ili ako ne bude pomoci da sama znas...
Bebulina i ja smo super, doji, spava, raste, nestvarna je i cudimo se genima i tome kako je pokupila pojedine gestikulacije osim samog izgleda. Muz i ja kao dvoje djece nikad nam ne dosadi presvlacenje, kupanje, igranje, nosanje... kao igracku da imamo. A nas dvoje nikad vise ljubavi, postovanja i vece sloge u ova 2mj. Bas bebe unesu neki mir i spokoj i predivnu energiju svojim dolaskom. Mogla bih satima da je gledam i divim se tom savrsenstvu noktica, prstica, svega.. samo bas treba uzivati svaki tren, bas prebrzo rastu..

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
28.12.2018 6:54:20   
Amelaa RR
Vortex, mali kofercic, jer ne znam koliko velika torba da bude da stavim sve, aBd i ja ci na. GAK, Cr..pa sam pomno procitala sve sto si pisala.. kupilaSam one chicco veelike ulozke jedan paket i Jessa iz Dm, ..Leti vrijeme...i tek smo svjesni da aBd novi zivot aBd dolazi..sako hairli do kraja sve da bude. Moji u Bahceciju kazu GAK zbog obzira na godine cekamja i sl nece da rizikuju pa da pokusam dobit odobrenje..pokusat cu al da Bog da..Ljubim te vortex i mali smotuljak..hejj koje pelene si uzela?? 1-2? Sta je od odjece ti najprakticnije sad na pocetku?? Ljubimmm te

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
28.12.2018 6:55:03   
Amelaa RR
Vortex, mali kofercic, jer ne znam koliko velika torba da bude da stavim sve, aBd i ja ci na. GAK, Cr..pa sam pomno procitala sve sto si pisala.. kupilaSam one chicco veelike ulozke jedan paket i Jessa iz Dm, ..Leti vrijeme...i tek smo svjesni da aBd novi zivot aBd dolazi..sako hairli do kraja sve da bude. Moji u Bahceciju kazu GAK zbog obzira na godine cekamja i sl nece da rizikuju pa da pokusam dobit odobrenje..pokusat cu al da Bog da..Ljubim te vortex i mali smotuljak..hejj koje pelene si uzela?? 1-2? Sta je od odjece ti najprakticnije sad na pocetku?? Ljubimmm te

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
28.12.2018 9:18:25   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Vortex, mali kofercic, jer ne znam koliko velika torba da bude da stavim sve, aBd i ja ci na. GAK, Cr..pa sam pomno procitala sve sto si pisala.. kupilaSam one chicco veelike ulozke jedan paket i Jessa iz Dm, ..Leti vrijeme...i tek smo svjesni da aBd novi zivot aBd dolazi..sako hairli do kraja sve da bude. Moji u Bahceciju kazu GAK zbog obzira na godine cekamja i sl nece da rizikuju pa da pokusam dobit odobrenje..pokusat cu al da Bog da..Ljubim te vortex i mali smotuljak..hejj koje pelene si uzela?? 1-2? Sta je od odjece ti najprakticnije sad na pocetku?? Ljubimmm te



Ja sam nosila sportsku torbu. Ako ce ti dolaziti posjeta, neke stvari ostavi za tada ako ti ne stane sve u kofer. Ne pretrpavaj se, posebno ne prvi dan. Ja sam suprugu ostavila slozeno za svaki dan. Npr dan kad izadjes iz intenzivne i odes na odjel neka ti bude spremno plazma keks ili neki dtugi petit keks, 100%sok od jabuke onaj u staklenoj boci ili da ti domaci donesu i sok 100%sljiva. Ima neka sljiva u dm, ona njihova marka bas ukus kao da se razrijedi onaj rijetki pekmez od sljiva... e to je glupo da vuces za sobom, to neka ti ponesu dan po dan. A i ti vracaj dan po dan sta je visak, jer je bilo zena da su kuci vracale po 3, 4 torbe hrane i odjece ili dijelile hranu pred izlazak...
Ja sam isto uzela Jessa iz dm za inkontinenciju i po preporuci vir 80. Svi hvale i koriste vir, ja sam stavljala Jessu jer je doslovno od pupka do zadnjice haha i onda preko po potrebi i vir kad bas treba.
Drzim fige za gak a i u bahceciju sigurno znaju doktore s gaka pa mogu preporuciti i to srediti. Sretno! To nek suprug rjesava, bjezi ti od stresa.
Pelene 1 je brzo prerasla, cini mi se da su dm babylove 1 bile malo vece pa je njih koristila 1 malo pakovanje kad su druge 1 bile male, a 2 velike. 2 smo 2 paketa uzeli i sad je uveliko na 3, a nema jos 2mj beba. 2 su joj male, sve ostaje nazuljano, a 3 su jos uvijek velike. Sto se tice proizvodjaca to bas preporucujem da sama odlicis i isprobas. Dobili smo u dm dosta kupona s popustom za pelene pa razne isprobali. Meni su violeta 1 bile fine, dm babylove 1 najbolje. 2 pampers premium najbolje i puffies, a violeta najgora. Sad 3 jos isprobavam pa cu ti pisati. Uglavnom testiraj pa vidi. Za pocetak malo pakovanje,.pa ako je to to onda vece pakovanje.
Iskreno mislim da do 3 ne treba zalihe kupovati. 3 je vec ozbiljnija kilaza i malo se  tu beba zadrzi pa mozes neki maxi pack.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
28.12.2018 14:54:16   
Vodolija0602
Kuc-kuc user posted image user posted image

Nisam odavno tipkala ovdje, kraj godine pa je ludnica na poslu. Kada dodjem kuci, nisam bukvalni ni za sta, niti mogu sjediti ni lezati, hodati… ali sve je to super.

Zer, bas mi je drago sto si se smirila I sto si nasla doktora kojem mozes vjerovati. Milki deckica I zelim ti divnu I ugodnu trudnocu user posted image

Amela, pakovanje pocelo user posted image Hvala dragom Bogu user posted image bas sam istinski sretna zbog tebe. samo uzivaj u svakom danu user posted image Suta li fudbaler? Nadam se da fino spavas I da nemas nikakve smetnje.

Vortex, kada citam tvoje postove o bebi, u meni se javi jos jaca zelja da sto prije svoju smizlu zagrlim I pomirisem. Mnogo mi je drago da si se oporavila I da uzivas u svakom trenutku sa svojom bebicom user posted image I kao uvijek, puna si korisnih I konkretnih savjeta.

Ja sam jutros bila na pregledu u domu zdravlja, iduce sedmice idem po uputnicu za bolnicu. Doktor je jedva pregledao ovog malo skakavca u stomaku, nije se nikako prestala vrtiti, I onda je pocela stucati na pregledu pa smo se smijali. Kaze: je li inace ovako nemirna. Rekoh nije inace doktore vec uvijek, u svakoj sekundi user posted image Danas ima 2.800gr, a ja sam 35+2. Po UZ termin je 22.01., sedmicu prije nego po zm. Sve je spremno, krevetic, kolica, komoda, odjeca I naravno moje narucje...user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori u očekivanju beba - decembar 2018
28.12.2018 18:40:47   
emy24
dobro vecesamo da vas pozdravimmi rastemo hbjos radim do 31,12i onda na zasluzeni odmor..cijelu trudnocu nisam dana bila na bolovanju hvala bogu...vec mi postalo tesko ali izgurat cu ova tri dana...zelim svima sretnu i uspjesnu 2019.g.i da abd u zdravlju docekamo svoje zamotuljkeuser posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu Vodolija0602)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *