|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću
25.3.2017 16:03:31   
Galicia
Dvije linije treba da se pokazu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Ammbera)
Neposredna veza do poruke: 1201
   RE: Test za trudnoću
28.3.2017 8:24:28   
Merimer
Pozdrav svima. Nova sam ovdje. Pa ds podijelim sa vama svoje nejasnoce oko testa.
Zadnju menstruaciju imala sam 23.02.2017
Trebala sam dobiti 24.03
Ali ja jos nisam dobila jucer sam radila jedan test a danas drugi i oba su bila negativna ne znam da li mi je rano za test ako mi kasni 4 dana mozda sam uranila.
Nemam neke posebne simptome. Nadutost, nabrekle grudi, bol u donjem dijelu stomaka ali blaga bol nista pretjerano, nesanica, glad, glavobolje. Pomozite sta da radim. Jako zelim user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 1202
   RE: Test za trudnoću
28.3.2017 8:43:07   
anandi
Moze da bude trudnoca a i ne mora. Takoder mozda se desila kasnija ovulacija. Sacekaj jos dva dana pa ponovi test ili ako si bas nestrpljiva odradi nalaz krvi (betu) u nekoj laboratoriji i znat ces sigurno. Ona je najbolji pokazatelj. Srecno

(odgovor članu Merimer)
Neposredna veza do poruke: 1203
   RE: Test za trudnoću
28.3.2017 8:46:23   
Merimer
Hvala draga Anandi.
Sad nisam u mogucnosti odraditi nalaz krvi. Ali cu sacekati jos koji dan ako ne dobijem ici cu kod dr na ptegled. Toliko se nadam da sam user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 1204
   RE: Test za trudnoću
28.3.2017 13:55:05   
negrica
kopirala sam svoju objavu sa teme Da li sam trudna

Pozz drage, vec nekoliko dana citam razne forume i odlucih da vam se javim...

Imala sam mens 07/02 (na svakih 26-28dana) dobila sam 07/03 nije obicajna menstruacija manje obilna cudne boje i kratkotrajna.. oko 20 marta pocel sam dobijat cudne simptome kao jaku bolne grudi i vece su mi za tri brojauser posted image (ja sva srecna jer sam bila ravna kao daska) imam neke kvrgice kao kad nadodje previse mleka ne znam kako drugacije da objasnim imam kao sitne bradavice oko areole bradavice bolne, kao peckanje kroz grudi i bradavica imam osecaj da mi ponekad grudi gore i da imam tempr
stomak mi naduven i tvrd ziganje kroz jajnike i stomak i kao blagi grcevi jedem bas vise nego inace mislila sam da jedem vise jer sam ostavila cigare pre mesec ipo pa sm to prepisivala tome
Bila sam Dr koji me 23/03 poslao da vadim betu(negativna) javila sam mu rezultat rekao mi je za osam dana da odem opet vadit be

Cekanje me ubija jer ne znam sta se desava samnom
Nisam planirala dete niti se cuvala nego ako se desi desi ce se iskreno bila bih presrecna ako bude rezultat pozitivan

Da li je neka od vas imala prerane simptome trudnoce da napomenem imam dete (rodj 2009)

(odgovor članu Merimer)
Neposredna veza do poruke: 1205
   RE: Test za trudnoću
17.10.2018 9:33:37   
Anoniman
Pozdrav.Radila test jucer ujutro negativan, menstruacija kasni vec 4i dan. Sutra ce biti 14 dana od rizicnog odnosa jel:D Ima li smisla ponavljati test? Razmisljam da uzmem Celarablue digitalni test.. Kada bi bilo pametno testirat se opet? 

(odgovor članu negrica)
  Neposredna veza do poruke: 1206
   RE: Test za trudnoću
17.10.2018 10:46:41   
Visnja RR
vjerovatno nisi trudna....
ako ti kasni 4 dana nista strašno...dešava se
ako ćeš biti sigurna uzmi za par dana Clear blue obični....pouzdan je ...
ne znam da ima digitalni

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1207
   RE: Test za trudnoću
24.10.2018 22:45:51   
MinaJas
Cao drage mojeJucer sam uradila test i pozitivan nakon 5 godina pokusaja. Napokon i danas potvrdjeno betom iz krvi. Uplasena i presrecna. 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1208
   RE: Test za trudnoću
24.10.2018 23:02:16   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: MinaJas

Cao drage mojeJucer sam uradila test i pozitivan nakon 5 godina pokusaja. Napokon i danas potvrdjeno betom iz krvi. Uplasena i presrecna. 

user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MinaJas)
Neposredna veza do poruke: 1209
   RE: Test za trudnoću
4.12.2018 11:25:24   
Molko
Pozrrav svima... imam situaciju gdje sam imala spontani prije dva mjeseca, tacno 7.10, normalno krvarila kao u ciklisu, zatim ponovo mi dobila 5.11, to je moj normalan ciklus... I trebala sam dobit na 28-29 ti dan, ali nista... radimi na bebi, intenzivno, ali, kad sam radila test negativan je. Radila sam samo jedan nakon kasnjenja, ako uzmem ciklus od 29 dana... ja uopste nemam osjecaj da cu dobit, stomak me ne boli, ledja me ubijaju I bol se proteze na noge I zadnjicu, osjetim pritisak u abdomenu, imam gasove I jaaako sam umorna, I naravno grudi teze svaka po 2 kg, sto inace nije slucaj... rano mi je za ginekologa... on bi mi izdao uputnici za betu, besplatno da je radim, kotam se malo strpit, pa otic za tri dana da mi da uputnicu...a opet za moje nerve to je 3 dana previse cekanja.... 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1210
   RE: Test za trudnoću
4.12.2018 13:03:25   
Molko
I da spomenem da mi nikad ciklus nije kasnio, osim u tad u trudnoci, cak sam I nakon spontanog imala uredan ciklus...ne mogu bit pametna..

(odgovor članu Molko)
Neposredna veza do poruke: 1211
   RE: Test za trudnoću
4.12.2018 15:13:23   
Visnja RR
Moloko strpi se tri dana ...pa da nam javiš lijepe vijesti user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Molko)
Neposredna veza do poruke: 1212
   RE: Test za trudnoću
5.12.2018 15:22:22   
Molko
Lazna uzbuna... priroda se poigrala :(. Radila sam betu juce u privatnoj lab I 1.80 je :(. Prebolesnoje koliko je sve bilo realno, kad citam tudja iskustva prosto mi ne moguce zvuci da te tijelo tako moze prevarit... znaci nikad ,ali nikad mi nije kasnio ciklus... :((. Jos uvijek nisam dobila, ali sutra idem na ultrazvuk pa cu trazit I dodatne pretrage.. imam temperaturu, ali nisam prehladjena... samo osjetim kako mi oci pocnu gorit I kada izmjerim temp bude 37,4... trazit cu I CRP... tko ce ga znati....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1213
   RE: Test za trudnoću
12.12.2018 23:41:16   
Pufnicaa
evo i mene na ovoj temi..U nedoumici sam.Iako imam vec jednu trudnocu iza sebe i sina od 3 god uopste se ne sjecam simptoma ranih.Sad mi kasni 11 dana prije 5 dana test negativan.Ginekologa zvala danas kaze sacekaj jos 5 dana pa uradi.Inace imam lagani PCOS ali menzesi mi ne kasne duze od 2 dana i na 31 dan su zadnjih par mjeseci kao sat.Jedino me grudi malo bole i bas su se povecale imam grceve u stomaku kao probadanja i muka mi je to..To je sve..Apetit nula bodova..Pa nemogu da docekam jos 5 dana...Nadam se najboljem

_____________________________

All I ever wanted
Was to see you smiling

(odgovor članu Molko)
Neposredna veza do poruke: 1214
   RE: Test za trudnoću
8.6.2023 16:33:08   
Miljevicka
Drage moje lp.Ovako zadnju mengu sam imala 15.05.Plodni dani su mi bili od 24.5 do 30.05.Mengu trebam dobiti za 4 dana.Od simptoma imam ucestalo mokrenje, mucnine, bol u donjem djelu leda.Pa mene zanima da li bi se moglo raditi o trudnocu.Trebam dobiti 12.06.Lp

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 1215
   RE: Test za trudnoću
10.6.2023 21:32:10   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Miljevicka

Drage moje lp.Ovako zadnju mengu sam imala 15.05.Plodni dani su mi bili od 24.5 do 30.05.Mengu trebam dobiti za 4 dana.Od simptoma imam ucestalo mokrenje, mucnine, bol u donjem djelu leda.Pa mene zanima da li bi se moglo raditi o trudnocu.Trebam dobiti 12.06.Lp

Sve to može biti samo PMS... početak trudnoće može ali i ne mora imati ikakve simptome...
Svakako pričekaj da vidiš da li će mjesečnica doći na vrijeme...pa ako ne dođe potraži savjet ginekologa
sretno!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Miljevicka)
Neposredna veza do poruke: 1216
   RE: Test za trudnoću
10.6.2023 22:12:48   
Miljevicka


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Miljevicka

Drage moje lp.Ovako zadnju mengu sam imala 15.05.Plodni dani su mi bili od 24.5 do 30.05.Mengu trebam dobiti za 4 dana.Od simptoma imam ucestalo mokrenje, mucnine, bol u donjem djelu leda.Pa mene zanima da li bi se moglo raditi o trudnocu.Trebam dobiti 12.06.Lp

Sve to može biti samo PMS... početak trudnoće može ali i ne mora imati ikakve simptome...
Svakako pričekaj da vidiš da li će mjesečnica doći na vrijeme...pa ako ne dođe potraži savjet ginekologa
sretno!






Draga hvala ti puno.Ma nemam nikakve simptome menstruacije, meni se ovo ne desava prije nikada.Evo sad za dva dana mi treba doci, pa ako ne dode javljam situaciju.Inace imam curicu od 4 mjeseca, pa ja  imuz planiramo drugo i nadamo se drugoj bebiLp😀🥰

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1217
   RE: Test za trudnoću
13.6.2023 7:25:44   
Miljevicka
Drage zene lp😀Da li je ovo pozitivan test?Ako mi iko moze odgovoriti ?Lp😀user posted image

(odgovor članu Miljevicka)
Neposredna veza do poruke: 1218
   RE: Test za trudnoću
2.7.2023 11:17:44   
Iny89


IZVORNA PORUKA: Miljevicka

Drage zene lp😀Da li je ovo pozitivan test?Ako mi iko moze odgovoriti ?Lp😀user posted image
naravno da jeste trudnoća,čestitam🤗


(odgovor članu Miljevicka)
Neposredna veza do poruke: 1219
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 48 [49]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *