|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat djeca 2019 :)
18.1.2019 13:46:46   
vedada
treba žene probudit izgleda :-D

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Chat djeca 2019 :)
19.1.2019 2:51:51   
ijaa
Treba zenama beba 🤣 evo mene moja drzi budnom u 3 ujutru... Izgleda grlo upaljeno, na hajr

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Chat djeca 2019 :)
19.1.2019 15:39:56   
Visnja RR
Meni treba lijepo vrijeme da se razbudim :)
po danu sam uspavana a noći mi se ne spava ...

ali izdržaćemo još koju sedmicu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Chat djeca 2019 :)
21.1.2019 10:02:37   
salmy
Jutro zeneGdje ste kako ste ?imal sta novo ovdjeSlabo se pise😣....Visnja skola pocela...mi jos malo..kako proleti ovaj raspust

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Chat djeca 2019 :)
21.1.2019 10:04:24   
salmy
Bambi vidim pise...Bas lijepo..da sr neko javi od starih forumasicamasAllah vec Sabina krece u srednju skolu?Boze kako vrijeme leti

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Chat djeca 2019 :)
21.1.2019 11:57:32   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

Jutro zeneGdje ste kako ste ?imal sta novo ovdjeSlabo se pise😣....Visnja skola pocela...mi jos malo..kako proleti ovaj raspust


počela i škola i isptivana i testovi...
još 18 sedmica do kraja user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Chat djeca 2019 :)
22.1.2019 21:39:18   
Visnja RR
d.veče...

učenje i učenje...

ja hronično pospana

gdje su žene?
ltm?


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Chat djeca 2019 :)
25.1.2019 23:37:21   
ijaa
Helloooo... LTM je bila danas babica ribicama.... 😊Sta ima, mi svi bolesni i bebu uhvatilo... Ali sad smo vec bolje hb... Standard kod nas

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.1.2019 0:28:02   
Visnja RR
I sad ja razmišljam da li da organizujm nagradnu igru sa srcima ili... pa nigdje nikoga ...
ccccc
buđenje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.1.2019 10:16:15   
salmy
Gdje ste zene

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Chat djeca 2019 :)
28.1.2019 19:18:02   
ijaa


IZVORNA PORUKA: salmy

Gdje ste zene


Nigdje nikog

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.1.2019 11:21:29   
Visnja RR
d.jutro

opet bijelo g....pada...

hoću dugo toplo ljeto user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.1.2019 12:36:08   
manuela RR
Ola zenice...Nama danas prvi dan skole...E je jedva ustao...Sutra ima sistematski pregled pred takmicenje...
Blizi nam se A drugi rodendan pa sam isla rezervisati igraonicu i naruciti tortu...i to u zadnji cas...U ned cemo slaviti u igraonici sa dječicom a u utorak 5 tog kad je i rođen kod kuce porodično...
Jutros poranila nokte da dovedem u red 😂...Evo sad ispijam popodnevnu kafu i ignorisem sav nered oko sebe i diiivim se noktima...😂

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.1.2019 17:48:41   
ijaa


IZVORNA PORUKA: manuela RR

Ola zenice...Nama danas prvi dan skole...E je jedva ustao...Sutra ima sistematski pregled pred takmicenje...
Blizi nam se A drugi rodendan pa sam isla rezervisati igraonicu i naruciti tortu...i to u zadnji cas...U ned cemo slaviti u igraonici sa dječicom a u utorak 5 tog kad je i rođen kod kuce porodično...
Jutros poranila nokte da dovedem u red 😂...Evo sad ispijam popodnevnu kafu i ignorisem sav nered oko sebe i diiivim se noktima...😂


Nego da se nadovezem, kod mene legla frizura jucer... Pramenovi, feniranje.... Ne mičem, masem glavom... Leprsa fino 🤣 ali veceras zumba ode sve helac, ni ne bude mi duze od dana... Nadam se skorijem aktiviranju foruma

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.1.2019 19:02:05   
Visnja RR
cure se pospremile user posted image user posted image

manuela extra ti je ta rečenica "Evo sad ispijam popodnevnu kafu i ignorisem sav nered oko sebe i diiivim se noktima..."
user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Chat djeca 2019 :)
29.1.2019 23:36:56   
ijaa
Evo ja u ddrustvu svojih beba... Veca zaspala, manja se kobanja... Poceli smo i kasice lagano... Trebala bi se i na onoj drugoj temi malo javiti... Ali stvarno dan proleti dok kazes keks... Fali mi bar 2h sata u danu.... Da traje bar 26h 

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.1.2019 6:36:34   
vortex RR
Drage zenice, majke 2 i vise djece, znam da ne postoji idealna razlika, ali sta bi vi rekle da je neka optimalna razlika u dobi izmedju djece? Onako da mama ne spada s nogu do krajnjih granica a i da se djeca fino druze? Obicno se kaze 2 ispod 2 godine je najteze za zenu, ali se djeca uglavnom bolje slazu.. a kad je veca razlika starije dijete moze pomoci roditeljima oko mladjeg, ali se djeca slabije slazu do starijih godina...

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Chat djeca 2019 :)
30.1.2019 9:40:51   
ijaa


IZVORNA PORUKA: vortex RR

Drage zenice, majke 2 i vise djece, znam da ne postoji idealna razlika, ali sta bi vi rekle da je neka optimalna razlika u dobi izmedju djece? Onako da mama ne spada s nogu do krajnjih granica a i da se djeca fino druze? Obicno se kaze 2 ispod 2 godine je najteze za zenu, ali se djeca uglavnom bolje slazu.. a kad je veca razlika starije dijete moze pomoci roditeljima oko mladjeg, ali se djeca slabije slazu do starijih godina...


Pozdrav vortex... Kod nas je skoro 4 godine razlike.. I meni je to taman.... Nekad pozelim da je manja, ali ovako je ok... Dosta roditelja koji su napravili malu razliku kazu da je jaki tesko sa dvije bebe... Znaci dok objema pempas mjenjas... Ali Da se kasnije isplati... Sve zavisi kako si spremna... Ja nisam htjela drugu trudnocu dok ne smrsam, vidim ja nista od mrsanja 3 godine proslo, zao mi da raste sama zato sam se odlucila sa muzeevom podrskom naravno... 

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Chat djeca 2019 :)
31.1.2019 9:37:53   
ijaa
Jutro, naspavale... Ima li kod vas zime? 

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Chat djeca 2019 :)
31.1.2019 14:59:10   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: ijaa



IZVORNA PORUKA: vortex RR

Drage zenice, majke 2 i vise djece, znam da ne postoji idealna razlika, ali sta bi vi rekle da je neka optimalna razlika u dobi izmedju djece? Onako da mama ne spada s nogu do krajnjih granica a i da se djeca fino druze? Obicno se kaze 2 ispod 2 godine je najteze za zenu, ali se djeca uglavnom bolje slazu.. a kad je veca razlika starije dijete moze pomoci roditeljima oko mladjeg, ali se djeca slabije slazu do starijih godina...


Pozdrav vortex... Kod nas je skoro 4 godine razlike.. I meni je to taman.... Nekad pozelim da je manja, ali ovako je ok... Dosta roditelja koji su napravili malu razliku kazu da je jaki tesko sa dvije bebe... Znaci dok objema pempas mjenjas... Ali Da se kasnije isplati... Sve zavisi kako si spremna... Ja nisam htjela drugu trudnocu dok ne smrsam, vidim ja nista od mrsanja 3 godine proslo, zao mi da raste sama zato sam se odlucila sa muzeevom podrskom naravno... 



Hvala ti puno za odgovor. S obzirom da sam se porodila na CR, rekli su mi bar 3 godine pauze, tako da i da hocu ne smijem ranije.. A za te kile te potpuno razumijem, kilaza stoji od dana izlaska iz bolnice user posted image
Kako sada uspijevas sa 2 djece? Sta ti najteze pada?

(odgovor članu ijaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.2.2019 9:57:25   
Visnja RR
jutrić user posted image

ahhh petak... mada mi nešto brzo prođe sedmica...user posted image

čak je i ugodnih 8 C user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.2.2019 10:48:10   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR

Drage zenice, majke 2 i vise djece, znam da ne postoji idealna razlika, ali sta bi vi rekle da je neka optimalna razlika u dobi izmedju djece? Onako da mama ne spada s nogu do krajnjih granica a i da se djeca fino druze? Obicno se kaze 2 ispod 2 godine je najteze za zenu, ali se djeca uglavnom bolje slazu.. a kad je veca razlika starije dijete moze pomoci roditeljima oko mladjeg, ali se djeca slabije slazu do starijih godina...


Mislim da ce svakka mama reci da je njena razlika idealna...Mene ako pitas ja sam uvijek htjela vecu razliku izmedju djece...Mozda zato sto sam E rodila sa 22 pa ono imam ja vremena 😂...Moja razlika je 8 gI meni super.Bukvalno kao da imam samo bebu...jer stariji je totalno samostalan cak ponekad pricuva A na sat vremena bez ikakvih problema...Ne znam kako bi funkcionisala sa manjom razlikom al znam da bi svakako bila potrebna veca organizacija i puno vise zivaca...
Sto se slaganja tice koja god da je razlika djeca obicno pocnu da funkcionisu kao tim kad se odsele i osamostale tako da o zajednickom igranju i odrastanju u harmoniji nema ni govora...Obicno starije vuce sa sobom manje o osjwca se ugrozeno al zo je ok i normalno 😌...Poenta je najodealnija je razlika ona koja ti se desi i naucis da funkcionises sa njom najbolje kako znas ❤

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.2.2019 10:51:43   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

cure se pospremile user posted image user posted image

manuela extra ti je ta rečenica "Evo sad ispijam popodnevnu kafu i ignorisem sav nered oko sebe i diiivim se noktima..."
user posted image user posted image


😂

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.2.2019 13:02:27   
ijaa
Jutrooo!, vortex najteze mi je ustati ujutru odvesti curicu u vrtic 🤣  Ali organizovala sam se... Bar bebu ne vodim, muzeva tetka sidje svako jutro bude tu tih 20 min mog odlaska i dolaska... A popodne mi svekrva svrati dok odem po nju... Imam srece što je beba jos uvijek spavalica... Navecer malo kasnije zaspe tamo izmedju 12 i 1h...i do 12 ujutru sam mirna 🤣 jedno eventualno 2 dojenja... Naravno ovo nije uvijek ovako bude i cesci budjenja, ali to je odprilike toKad curu odvedem popijem kafu u miru, sredim po kuci napravim jest i onda ostatak dana je sa njima backanje... Nadje se tu sahatak nekad i za odspavati... Dan mi prodje strasno brzo u hranjenju i presvlacenju oboje.. Zadnji 3 dana svekar na bolovanju izrazio zelju da odvodi i dovodi stariju iz vrtica i pravo je dobro doslo. Najgore ni je bilo kad je starija dobila turu, i kasljala pa beba... Ali hb i to proslo... Kad ih oboje sama trebam voditi negdje to su psihicke pripreme do sad uvijek uspješno... Muz mi strasno puno radi od 7 ujutru navecer nekad i do 9 i 10 kako kad...nekad dodje i u 5...ali naucis da zivis s tim.. Jednostavno sam sve prihvatila nadjem ja tu za sebe vremena odem na zumbu meni dovoljno da se napunim energijom...mislim da ce biti teze kako rastu, iskreno... 


(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Chat djeca 2019 :)
1.2.2019 13:04:12   
ijaa


IZVORNA PORUKA: manuela RR



IZVORNA PORUKA: vortex RR

Drage zenice, majke 2 i vise djece, znam da ne postoji idealna razlika, ali sta bi vi rekle da je neka optimalna razlika u dobi izmedju djece? Onako da mama ne spada s nogu do krajnjih granica a i da se djeca fino druze? Obicno se kaze 2 ispod 2 godine je najteze za zenu, ali se djeca uglavnom bolje slazu.. a kad je veca razlika starije dijete moze pomoci roditeljima oko mladjeg, ali se djeca slabije slazu do starijih godina...


Mislim da ce svakka mama reci da je njena razlika idealna...Mene ako pitas ja sam uvijek htjela vecu razliku izmedju djece...Mozda zato sto sam E rodila sa 22 pa ono imam ja vremena 😂...Moja razlika je 8 gI meni super.Bukvalno kao da imam samo bebu...jer stariji je totalno samostalan cak ponekad pricuva A na sat vremena bez ikakvih problema...Ne znam kako bi funkcionisala sa manjom razlikom al znam da bi svakako bila potrebna veca organizacija i puno vise zivaca...
Sto se slaganja tice koja god da je razlika djeca obicno pocnu da funkcionisu kao tim kad se odsele i osamostale tako da o zajednickom igranju i odrastanju u harmoniji nema ni govora...Obicno starije vuce sa sobom manje o osjwca se ugrozeno al zo je ok i normalno 😌...Poenta je najodealnija je razlika ona koja ti se desi i naucis da funkcionises sa njom najbolje kako znas


Definitivno

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *