|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr.Murat Djuderija
13.12.2012 14:32:20   
malamalena
Ja isto vodim trudnocu kod doktora Djuderije, sad sam 7.mjesec! Nema se sta reci osim rijeci hvale, i trebamo biti sretne sto imamo takvog specijalistu na dohvat ruke. Prema meni je za 10, svaki put izadjem nasmijana i vesela, jer se uvijek sali, raspolozen je i objasni sve sto me zanima! Istina, tesko da ce on nesto pricat, i glupo bi bilo, svaka zena treba sama da pita ono sto je zanima, a ako ima neki problem ne daj Boze, sam ce reci! Grub pomalo jeste, ali zaista, sve to vrijedi podnijeti! Ja sam prije trudoce jednom otisla kod doktora Begica na C.Vilu privatno, i covjek me pita, pa sine sto si meni dosla, znas ti kakvog specijalistu imas u Hadzicima?! Istina je da se nekad ceka dugo, ali mislim da je bolje da me detaljno pregleda, nego da me neko "sfuseri" za 10 min.! Znam dosta zena koje su obisle doktora i doktora i naplacale se, ali kad su njemu dosle tek je uspostavljena prava dijagnoza! Jedna mi je pricala da je isla svim doktorima u Sarajevu jer je bolio stomak, i na kraju joj rekli da mora operisat slijepo crijevo! Dan prije operacije je dosla Djudi, i on joj je reko da ustavri ima tumor, sto je naravno bilo jedino tacno! Sreca pa zeni ne odstranise zdravo slijepo crijevo!! Selam doktore, sve najbolje, vidimo se u srijedu aBd!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dr.Murat Djuderija
19.12.2012 13:26:37   
moja suncica
Zaista strucan ginekolog i jako ga cijene u porodilistima.

(odgovor članu malamalena)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dr.Murat Djuderija
2.2.2013 13:28:24   
selma76
Najbolji doktor!

(odgovor članu moja suncica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dr.Murat Djuderija
27.2.2013 15:20:52   
La Alma

IZVORNA PORUKA: hampsi

IZVORNA PORUKA: La Alma

Na prvom pregledu u 6. mjesecu trudnoce mi je ispisao citavu zivotnu historiju, sto i nije toliko lose i rekao mi da kopiram 8 puta i nesto da podijelim, pa da mu donesem dio toga... ma nemam pojma nesto je bilo komplikovano.

Uvijek se pitam zasto ne narucuje trudnice nego u poodmakloj trudnoce stoje - ne sjede jer nemaju gdje - nego stoje po 3-4-5h.

Drugi pregled kod njega - dobila upalu srednjeg uha u 9. mjesecu
On se poceo derati opet, psovati


E izvini ali ja moram komentarisati ovo tvoje.
Po meni uopste nije lose sto pita za tu "zdravstvenu" historiju, niti jedan drugi dr ne odvaja vrijeme za to, niti ga zanima a neke stvari mogu biti od velikog znacaja u slucaju "ne daj Boze". To sto trazi vise kopija, ja sam skontala da dio ide u karton a dio on ima kod sebe, i tebi da ostane kopija ako zatreba (ne mogu se bas sjetiti)
Ovo drugo- nije on pravio cekaonicu i stavio onoliko stolica koliko ih ima. Zenama nije mrsko stajati, kome je stalo do onoga sto nosi u sebi ...
Upalu uha nisi dobila od njega zaboga, stvarno bez veze
Ovo zadnje user posted image
Stvarno, stvarno, stvarno mislim da to nikada ne bi uradio. Kod mene bila kriticna trudnoca, visila u Hadzicima, i nikada nisam prisustvovala necemu takvom. A na ona vrata se vala bas sve cuje.
Dr Djuderija je 1/1 kao i dr Masic. Tebi se ne svidja, meni i nekim drugim zenama da i tako ide ali bas pljuvati po njemu za sta on nije kriv ...


A gdje sam rekla da je lose sto pita za historiju bolesti? Obrati paznju sta pise! Nego mi je bezveze sto mora preglati trudnice da kopiraju po 8-10 primjeraka, koje svaki put moras imati sa sobom. Jedna sam ja, jedan je on i jedan je karton - to je jednako 3. Da ne govorim da me je pred porod vratio kuci da mu donesem sve (identicne) kopije, kojih je bilo 4, jer sam ja njemu donijela samo 2!! Ocito mu nisu bile te dvije dovoljne, koje mi je ionako vratio opet nazad.

Sto se tice upale uha - gdje sam rekla da sam je zbog njega dobila? Ne, nego sam kao normalna osoba koja ne zeli uzimati antibiotike bez pristanka ginekologa (nadam se da vecina tako razmislja) otisla da se konsultujem sa njim da li smijem koristiti te lijekove, na sto je on burno reagovao. Da! Reagovao je psovkama, sto je zacudilo prvo mene jer znam da je covjek vjernik, zna iz koje porodice ja dolazim, na kraju ni zena koja je sjedila sa mnom (jer nas je obje zajedno pregledao - sto opet zamjeram) nije mogla da vjeruje sta slusa.
Nisam pljuvala, samo sam prenijela svoje iskustvo s njim (na sto se nadam da imam pravo), a s obzirom kakvo nam je stanje u drustvu, smijemo govoriti samo ono sto je podobno za okolinu. Po meni nije uredu da zena koja dodje ujutro u 7h da ostavi knjizicu ceka preko 4h da bi dosla na red, a da moju jetrvu (s kojom sam, da napomenem u dobrim odnosima) koja je dosla u 9h (nakon sto je sretne u hodniku) odmah povuce za rukav i uvede je...
Nisam rekla ni da je on pravio raspored stolica, ali se onda on kao doktor treba bolje organizovati (recimo neka uvede termine), ja sam mlada, ja mogu stajati, ali sta je sa starijim trudnicama koje imaju po 120kg ili sl.? Je li primjereno za njih da stoje dok druge mlade trudnice povedu svoju djecu da im cuvaju mjesta?
Ja se jos jednom izvinjavam ako je ova tema otvorena namjenski samo sa hvaljenje doticnog doktora, a ja sam upala ovdje sa svojim iskustvom (za kojeg se kunem, ako je i to potrebno, da nije izmisljeno), onda molim admine da izbisu moje postove, a ako budem imala nekad nesto lijepo reci o njemu onda cu napisati ovdje.

_____________________________

Pile moje malo 18.4.2012.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dr.Murat Djuderija
8.3.2013 14:29:26   
Tajy
Ja licno iz svog iskustva vise nikad njemu otici necu

(odgovor članu malamalena)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dr.Murat Djuderija
15.5.2013 14:27:06   
Amra38
Pozdrav svima :)
Nova sam na forumu. Moje zatrudnjivanje traje 3 godine, bezuspješno. Citam ovdje dobre komentare za doticnog doktora i zanima me kako doci do njega, ima li neki broj telefona (a da prethodno nemoram 15 brojeva birati dok dođem do pravog user posted image ) na koji se moze zakazati pregled kod njega? Hvala.

(odgovor članu Tajy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dr.Murat Djuderija
17.5.2013 20:15:16   
lila25
Evo br ginekologije DZ Hadzici 421-471,pa provjeri koja je smjena i kako da se narucis Sretno.

(odgovor članu Amra38)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dr.Murat Djuderija
22.5.2013 14:40:48   
Amra38
Hvala :)

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dr.Murat Djuderija
1.10.2013 2:03:34   
konfident
Samo bih htjela dati sve pohvale za Dr. Djuderiju I napomenuti kako je bolji nego mnogi doktori u Americi. On ima specijalizaciju kakvu nema malo koji ginekolog u svijetu. On je jedinstven. Isla sam doktorici koja je u vrhu najboljih americkih ginekologa I htjela mi je odstraniti maternicu, ja sam odustala iz razloga da posjetim ovog doktora. On mi je rekao da nema potrebe za to dao mi je neke lijekove I moji bolovi su nestali.uputio me na pretragu svih nalaza gdje je otkriveno da stitna zlijezda ne funkcionise dobro zbog niskog levela hormona. Prije toga sam isla raznim doktorima I niko nije primijetio takvo nesto a zbog toga sam imala mnoge pobacaje, AMAIZING!!!.Treba samo malo strpljenja sa njim I mislim da treba prepustiti administrativnom radniku ili assistantu posao tipkanja. Mislim da je on na svjetskoj rang listi Ginekologa.


(odgovor članu Amra38)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: dr.Murat Djuderija
16.4.2015 16:05:39   
mika1989
Sve pohvale za dr Djuderiju.Svima bi preporucila bas njega.Nisam mogla dugo ostati trudna,isla kod raznih doktora kojima je samo novac bio u interesu, dr Mehmedbasic me je znao pregledati za minutu i ostatak vremena pricat mi o javnim licnostima koje su dolazile kod njega,kao da me to uopste zanimalo i da ne nabrajam ostale doktore gdje sam samo gubila vrijeme kod njih.Otisla sam kod dr Djuderije koji mi je na prvom pregledu dao tablete gdje sam vec sljedeci mjesec ostala trudna.Guzve jesu,ali je doktor jako posten,bila sam u cekaonici sa djevojkom koja mu je prvi rod i nije je htio primiti preko reda vec je morala cekati svoj red.Koji bi doktor radio od jutra do mraka pa mozda i cijelu noc samo da mu daju osim njega,da je bar jos vise osoba i doktora kao sto je on.Citam,neko je vec spomenuo kopiranje dokumentacije,e pa mene je upravo to kopiranje koje mi je isprva smjesno bilo spasilo vrijeme kod doktora na Jezeru jer su mi oni i izgubili nalaze i pokisali me napraviti budalom ali zahvaljujuci tom kopiranju nisu uspjeli.Sto se tice historije pacijenata mozda malo djeluje dosadno ali sve je to u sklopu terapije.Sam doktor iza sebe ima jaku historiju,dobro iskustvo,nije samo pomogao svojim pacijentima u ginekoloskom smislu cak i za vrijeme rata je spasio mnoge zivote a da ne pricam koje samo znanje taj covijek posjeduje,koliko knjiga je samo procitao i da mu najdrazi poklon upravo knjiga da siri svoje znanje.Jos jednom topla preporuka svim zenama za dr Djuderiju.

(odgovor članu konfident)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dr.Murat Djuderija
4.10.2015 12:53:21   
maza85
cula sam puno za ovog doktora i mogu reci samo rijeci hvale,htjela bi i ja da mu odem pa mi treba iskustvo od neke od vas da li se narucuje u dz kod njega ili kako to vec ide,i da li je strucnjak i za ponavljajuce spontane pobacaje,posto se kod mene ponavljaju a niko mi jos nije utvrdio uzrok zbog cega,neko iskustva?user posted image

(odgovor članu mika1989)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *