|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Chat djeca 2019 :)
9.4.2019 12:31:46   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

d.dan

jutro ludilo...smizla ima fotogafisanje u školi pa je to ovako izgledlo:
omg.. da li da se nasmijem otvorenh ili zatvorenih usta, ili da budem ozbiljna... ili lagani smiješak ...zašto sa podbula...odoh se umiti još jednom hladnom vodom... vidi bubuljica... nos mi kao Ajfel... ne stoji mi crna boja ili ipak bijela...možda crvenu majicu ili rozu.... kosa mi se naelektrisala... da je pustim ili stavim iza uha............ zašto sam kao ružno pače..... itd itd



Sunce drago... znaci krenulo je to. Nas je hvatalo u srednjoj, ali sada mnogo prije sazriju.
Bice divna i imati super uspomenu, samo to je vazno

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Chat djeca 2019 :)
9.4.2019 19:35:44   
Visnja RR
prerano draga vortex ...al nek su zdravi samo

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Chat djeca 2019 :)
10.4.2019 13:03:13   
LieToMe RR
Helou zene 😊

Evo mene 😁 Prezivjesmo upalu pluca, sistematski, vakcinu, generalku pola stana i krecenje a u nas zivot uset_ao je i Mr.Darcy
user posted image
Beba maltezer, star 2 mjeseca, tezak 535 grama.Djeca ga odlicno prihvatila, svi odusevljeni, on maza velika 😍😍♥️
Kod mene nekakvo ludilo, sluzbenih putovanja, jos malo i utrka. Zeljna jednog dobrog godisnjeg ali jos uvijek na dugu stapu.Planiramo opet turu vozom do Mostara, Nora opet pokretac 😁 
Malo vas iscitah, Visnjina cura pravi djevorcurak 😍Ziel jako mi je zao kroz sta prolazis, djeca su ti najveci oslonac 😍Manuela 😍♥️Ija, bejbibi i ostale veliki zagrljaj 😍♥️😘

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Chat djeca 2019 :)
10.4.2019 18:32:19   
eminaja
Hej zene,evo mene,danas uletih da sta procitam vidim spomenule me 😁Stvarno zadnjih mjesec mi je bas turbulentno,pocela na praksu pa kombinujem sa skolom.....Ziel na hajr aBd,sve se da rijesit....ja sam dobro i preplakala,plakala i placem i odplacem poslozit ce se sve,ispocetka je tesko naviknut se,npr.meni je cesto nadolazilo da ga zovnem od milja kako smo se zvali,ili krenes da pises poruku i stavljas srce na kraju i te neke sitnice....i kad sam spremala hranu uvijek sam vise pravila nesvjesno 🤦‍♀️ za dva dana ce bas godina kako smo se odlucili na razvod,on je vec uveliko zapoceo novi zivot aaa i ja vala gledam odakle ce sta izac 😂😂😂😂😂😂 salu na stranu,nadam se da ce i kod tebe bit jos lakse jer kao sto sam prije govorila imas posao imas auto neovisis ni o kom 👏👏

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Chat djeca 2019 :)
11.4.2019 11:14:48   
Visnja RR
d.dančić

jutro jedva ustah... a vrijeme za kreveta

Darcy dobro nam došao user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Chat djeca 2019 :)
14.4.2019 10:29:15   
Iammom
Dobro jutro💐Ziel vjerujem da nije bilo lahko odlučiti ali... Čim si prelomila vjerujem da je to najbolja odluka ua vas trenutno. :*LTM kako su cure, treniraš li? Aaaa pas😍 Jao ibovaj moj bi čas psa čas mačku da ima😂


_____________________________


¦2011¦

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Chat djeca 2019 :)
14.4.2019 22:29:22   
Visnja RR
Prođe vikend i dan bez vode user posted image

Još dva dana škole pa mali odmor .... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Iammom)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Chat djeca 2019 :)
16.4.2019 9:47:54   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Prođe vikend i dan bez vode user posted image

Još dva dana škole pa mali odmor .... user posted image



Pogledah web stranicu jedne OS. Bas sam se pozitivno iznenadila koliko je javno dostupnih informacija, rasporedi casova, ispitivanja, testova. Mnogo prakticno i super za organizaciju. Nisam znala da su se tako modernizovali, svaka cas_t.
Sretno svim skolarcima

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Chat djeca 2019 :)
16.4.2019 14:42:19   
rose

IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Prođe vikend i dan bez vode user posted image

Još dva dana škole pa mali odmor .... user posted image



Pogledah web stranicu jedne OS. Bas sam se pozitivno iznenadila koliko je javno dostupnih informacija, rasporedi casova, ispitivanja, testova. Mnogo prakticno i super za organizaciju. Nisam znala da su se tako modernizovali, svaka cas_t.
Sretno svim skolarcima



ddan zene ...ja ko padobranac..jednom u pola godine user posted image

a i nasa skola ima ovo ...od rasporeda casova, rasporeda pismenih , do elektronkog dnevnika ...

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Chat djeca 2019 :)
16.4.2019 14:46:43   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: eminaja

Hej zene,evo mene,danas uletih da sta procitam vidim spomenule me 😁Stvarno zadnjih mjesec mi je bas turbulentno,pocela na praksu pa kombinujem sa skolom.....Ziel na hajr aBd,sve se da rijesit....ja sam dobro i preplakala,plakala i placem i odplacem poslozit ce se sve,ispocetka je tesko naviknut se,npr.meni je cesto nadolazilo da ga zovnem od milja kako smo se zvali,ili krenes da pises poruku i stavljas srce na kraju i te neke sitnice....i kad sam spremala hranu uvijek sam vise pravila nesvjesno 🤦‍♀️ za dva dana ce bas godina kako smo se odlucili na razvod,on je vec uveliko zapoceo novi zivot aaa i ja vala gledam odakle ce sta izac 😂😂😂😂😂😂 salu na stranu,nadam se da ce i kod tebe bit jos lakse jer kao sto sam prije govorila imas posao imas auto neovisis ni o kom 👏👏



Eminaja bas si me obradovala u drago mi je da snalazis i da si prihvatila situaciju kakva jeste..Doduse ti si i od samog pocetka imala fin pristup citavoj situaciji...Drago mi je da si dobro...❤❤❤


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Chat djeca 2019 :)
16.4.2019 14:50:11   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: vortex RR



IZVORNA PORUKA: Visnja RR

d.dan

jutro ludilo...smizla ima fotogafisanje u školi pa je to ovako izgledlo:
omg.. da li da se nasmijem otvorenh ili zatvorenih usta, ili da budem ozbiljna... ili lagani smiješak ...zašto sa podbula...odoh se umiti još jednom hladnom vodom... vidi bubuljica... nos mi kao Ajfel... ne stoji mi crna boja ili ipak bijela...možda crvenu majicu ili rozu.... kosa mi se naelektrisala... da je pustim ili stavim iza uha............ zašto sam kao ružno pače..... itd itd



Sunce drago... znaci krenulo je to. Nas je hvatalo u srednjoj, ali sada mnogo prije sazriju.
Bice divna i imati super uspomenu, samo to je vazno



❤ Asja je prediiivna bas kao andelak mali...
Inace primjecujem da su djevojcice dosta obuzete sobom i svojim izgledom u tom uzrastu...Konkretno u E razredu su sve ali bas sve u tom fazonu...Dok su djecaci u skroz nekom jos zaglupljenom fazonu...😂

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Chat djeca 2019 :)
16.4.2019 14:51:29   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Helou zene 😊

Evo mene 😁 Prezivjesmo upalu pluca, sistematski, vakcinu, generalku pola stana i krecenje a u nas zivot uset__ao je i Mr.Darcy
user posted image
Beba maltezer, star 2 mjeseca, tezak 535 grama.Djeca ga odlicno prihvatila, svi odusevljeni, on maza velika 😍😍♥️
Kod mene nekakvo ludilo, sluzbenih putovanja, jos malo i utrka. Zeljna jednog dobrog godisnjeg ali jos uvijek na dugu stapu.Planiramo opet turu vozom do Mostara, Nora opet pokretac 😁 
Malo vas iscitah, Visnjina cura pravi djevorcurak 😍Ziel jako mi je zao kroz sta prolazis, djeca su ti najveci oslonac 😍Manuela 😍♥️Ija, bejbibi i ostale veliki zagrljaj 😍♥️😘



Sretno na utrci...Drago mi je da si i ti pocela da trcis i to jos sa plemenitim ciljem ❤Bravo...

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Chat djeca 2019 :)
19.4.2019 18:04:51   
LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: manuela RR



IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Helou zene 😊

Evo mene 😁 Prezivjesmo upalu pluca, sistematski, vakcinu, generalku pola stana i krecenje a u nas zivot uset___ao je i Mr.Darcy
user posted image
Beba maltezer, star 2 mjeseca, tezak 535 grama.Djeca ga odlicno prihvatila, svi odusevljeni, on maza velika 😍😍♥️
Kod mene nekakvo ludilo, sluzbenih putovanja, jos malo i utrka. Zeljna jednog dobrog godisnjeg ali jos uvijek na dugu stapu.Planiramo opet turu vozom do Mostara, Nora opet pokretac 😁 
Malo vas iscitah, Visnjina cura pravi djevorcurak 😍Ziel jako mi je zao kroz sta prolazis, djeca su ti najveci oslonac 😍Manuela 😍♥️Ija, bejbibi i ostale veliki zagrljaj 😍♥️😘



Sretno na utrci...Drago mi je da si i ti pocela da trcis i to jos sa plemenitim ciljem ❤Bravo...


Eee hvaaaalaaaa 😁😘Trcim sa bratom, on je vec ozbiljan trkac, polumaratoni su za njega bebe koje jede za dorucak 😂😂😂Ja opet sretna jer sam ostvarila jedan divan cilj, animirala dosta ljudi oko sebe. Ja sam vec pobijedila samo da jos i istrcim


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Chat djeca 2019 :)
20.4.2019 10:46:22   
Visnja RR


user posted image
D. Jutro :*

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Chat djeca 2019 :)
20.4.2019 19:42:33   
manuela RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR



user posted image
D. Jutro :*


Joj Visnja al opasno vadis maslo 😂

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Chat djeca 2019 :)
21.4.2019 12:23:57   
vortex RR
Sretan Uskrs zenice!


Uuu Visnja, tek sad vidim, ljepota. Namirisi se divnog zraka i za nas! Uzivajte

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Chat djeca 2019 :)
22.4.2019 19:36:20   
Visnja RR
Sve što je lijepo kratko traje user posted image ...
Vratili se...al bilo je 5 lijepih dana ... Primošten me oduševio...ima nedoljiv šarm koji će me nadam se opet dovući sebi ...ahhhhh user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Chat djeca 2019 :)
22.4.2019 20:03:56   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Sve što je lijepo kratko traje user posted image ...
Vratili se...al bilo je 5 lijepih dana ... Primošten me oduševio...ima nedoljiv šarm koji će me nadam se opet dovući sebi ...ahhhhh user posted image



Bas ste fino uzivali. Imas li preporuke za smjestaj? Ima li finog hlada za bebane?
Da li se ljepotica odmorila za skolu?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Chat djeca 2019 :)
22.4.2019 20:07:12   
Visnja RR
Primošten ima divne plaže ...i hlad se može naći.. hotel Zora je divan za porodice...
ali bih ti ja možda radije preporučila Malu Dubu.... zbog bebane

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Chat djeca 2019 :)
23.4.2019 11:02:55   
vortex RR


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Primošten ima divne plaže ...i hlad se može naći.. hotel Zora je divan za porodice...
ali bih ti ja možda radije preporučila Malu Dubu.... zbog bebane



Hvala puno, bas cu pogledati 🤗🤩😍 Da li A uziva s vama ili je vec faza ja bi s drugaricama?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Chat djeca 2019 :)
23.4.2019 11:12:04   
Visnja RR
Hahahah draga Vortex ta faza ja bih s drugaricama će ipak da pričeka još bar koju godinu user posted image

išli smo porodično....djever, jetrva i njihov deset_ogodišnji sin... bilo im je ok ... mada moja cura ima raju preko mobitela pa kada ima konekcija nije joj dosadno

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.4.2019 11:13:45 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Chat djeca 2019 :)
24.4.2019 22:47:09   
lejla80
Ola zenoline... Slabo ste mi aktivne... Hmmm



Oj Visnja zavidnim ti... Sad bi uskočila u tu tvoju sličicu. Baš sam poželjela primorje. Evo danima cackam po netu, tražim smjestaj za ljeto. Najgore sto nisam ni lokaciju odabrala. Da mi je nešto promijeniti. Jesi li bila u Zori,  zagledala sam malo i tamo? Nisam nikad bila. A sto su podigli cijene aiii... Pa ovo ide u nedogled pihhh

Mi ćemo sljedece sedmice aBd za Cavtat tradicionalno. Meni je proljeće ljepše na moru od ljeta. Nisam nikako ljubitelj vrućina a na proljeće se može bas fino prošetati. 

Gdje nam je Ziel. Nadam se da je sve ok kod nje😕

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Chat djeca 2019 :)
25.4.2019 0:37:41   
Visnja RR
Da draga, bili smo u Zori... lijepo je ....
Primošten me baš baš kao gradić oduševio...
hotel je ok.... bilo bi dobro da ga još malo dorade ali očito da to rade malo po malo...
sobe s 3 zvjezdice su skromne al što je navažnije čiste i uredne ...kupatila su model iz prošlog vijeka što je bilo strašno razočarenje mojoj kćerki user posted image ... znaš ono kada, lavabo, wc šolja... ipak sve je uredno i čisto....dakle falinka je što nisu radili na modernizaciji....
mada u Zori postoji i dio gdje su sobe s 4 zvjezdice... to je već druga priča...
sve sobe imaju direktan ili bočni pogled na more...hotel je na samoj plaži koja je jako jako duga....
hrana je ok.... ja bih išla opet user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lejla80)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Chat djeca 2019 :)
25.4.2019 0:39:08   
Visnja RR
Daaa i Cavtat sam gledala ali nisu imali povoljan program za Uskrs...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Chat djeca 2019 :)
25.4.2019 21:42:29   
lejla80
Super, morat cu i ja nekad tamo zaviriti. Odavno se kanim. Ma ne smeta ni sto nije bas najmodernije. Bitno da je hrana ok i da je čisto sto kažeš. A vjerujem da je fino. Ima se gdje i prohodati.

U Cavtatu su renovirali hotele pa su zato i podigli cijene. Na proljeće se i može podnijeti al je ljeto žara 😒

_____________________________

2011.
2016.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *